No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

BDSM paddle

Informatīvais biļetens

BDSM paddle 

Daudzi mūsu klienti dod priekšroku spankingam ar paddle bDSM (verdzība, disciplinēšana, pakļaušana un masohisms). BDSM seansos vai spankingā bieži tiek izmantoti nūjiņas, jo tās var sniegt spēcīgu, intensīvu sajūtu, neradot nopietnus ievainojumus. Pastāv dažādi airi: BDSM koka airi, ādas airi un gumijas airi. Dažiem airiņiem ir arī dažādas tekst...

Daudzi mūsu klienti dod priekšroku spankingam ar paddle bDSM (verdzība, disciplinēšana, pakļaušana un masohisms). BDSM seansos vai spankingā bieži tiek izmantoti nūjiņas, jo tās var sniegt spēcīgu, intensīvu sajūtu, neradot nopietnus ievainojumus. Pastāv dažādi airi: BDSM koka airi, ādas airi un gumijas airi. Dažiem airiņiem ir arī dažādas tekstūras vai formas, piemēram, sirds forma, lai pastiprinātu sajūtu. Dažiem ir arī paddle ir atveres vai spraugas, kas var padarīt sajūtu vēl intensīvāku. Lāpstiņu izvēle ir personīgo vēlmju jautājums, un vislabāk ir eksperimentēt, lai noskaidrotu, kas jums patīk.

Vairāk
12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 38 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 38 vienībām

BDSM airi ir instrumenti, ko izmanto BDSM aktivitātēs (verdzība, disciplinēšana, dominēšana, pakļaušana, sadisms un masohisms), lai tā saukto "Impact Play", t. i., spankingam. Lāpstiņas parasti ir izgatavotas no koka, ādas vai plastmasas, un ir pieejamas dažādu formu un izmēru lāpstiņas.

Mūsu klienti BDSM lāpstiņas izmanto dažādu iemeslu dēļ. Dažiem tas ir varas apmaiņas veids BDSM kontekstā, kad dominējošais partneris izmanto paddle , lai apliecinātu savu dominanci pār pakļāvīgo partneri. Citiem tas ir veids, kā pārbaudīt savas robežas un piedzīvot intensīvas sajūtas. paddle B DSM airi var tikt izmantoti arī kā erotiskās spankinga procedūras daļa, kad viens partneris ar to sit otram pa sēžamvietu, lai radītu seksuālu uzbudinājumu.

MEO piedāvā dažāda veida BDSM airi, katram paddle ar savām unikālajām īpašībām. Daži no izplatītākajiem airiņu veidiem ir šādi:

Koka airi: šis ir tradicionālākais BDSM izmantotais airiņu veids. MEO airi parasti ir izgatavoti no cietkoksnes, piemēram, ozola, ķirša vai kļavas, un to virsma var būt gluda vai teksturēta.

Ādas airi: Šie airi ir izgatavoti no ādas, un to virsma var būt gluda vai teksturēta. Ādas airi parasti ir elastīgāki nekā kokapaddle airi, tāpēc tos ir ērtāk lietot.

Plastmasas airi: šie airi ir izgatavoti no cietas plastmasas un parasti ir lētāki nekā koka vai ādas airi. To virsma var būt gluda vai teksturēta.

Gumijas airi: šie airi ir izgatavoti no gumijas un parasti ir elastīgāki nekā koka vai plastmasas airi. Šiem spankinga airiem var būt gluda vai teksturēta virsma.