No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

BDSM rotaslietas

Informatīvais biļetens

BDSM rotaslietas 

Neatkarīgi no tā, vai tie ir kaklarotas, aproces, gredzeni vai gredzens O. Mēs piedāvājam pārliecinošu BDSM rotaslietu izvēli ar skaidru simboliku.

12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 29 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 29 vienībām

BDSM rotaslietas ir rotaslietas, ko valkā BDSM kopienā kā simbolu savām interesēm vai dalībai šajā dzīvesveidā. Tas ietver aproces, kaklarotas, gredzenus, gredzenus, auskarus un cita veida rotaslietas.

BDSM rotaslietās bieži vien ir simboli vai motīvi, kas saistīti ar BDSM un fetiša kultūru, piemēram, apkakles, aproces, piekaramās slēdzenes, atslēgas, ķēdes un citi priekšmeti, ko izmanto BDSM darbībās. Daži izplatīti simboli ir bezgalības simbols, kas apzīmē mūžīgu mīlestību, uzticību vai mūžīgo saikni starp saimnieku un vergu; atslēga, kas apzīmē valdījumu vai varu; slēdzene, kas apzīmē īpašumtiesības vai kontroli; piekaramā slēdzene un apkakle, kas apzīmē pakļaušanos un valdījumu; un sirds, kas apzīmē mīlestību un uzticību.

BDSM rotaslietas var nēsāt visi BDSM kopienas locekļi neatkarīgi no to lomas vai dzimuma. Daži BDSM kopienas locekļi nēsā BDSM rotaslietas kā savas uzticības simbolu, savukārt citi tās nēsā kā savu attiecību statusa simbolu. Daži BDSM kopienas cilvēki nēsā BDSM rotaslietas arī kā pašizpausmes veidu vai lai citiem parādītu, ka viņus interesē BDSM aktivitātes.

Pastāv dažādi BDSM rotaslietu veidi dažādām BDSM lomām un aktivitātēm. Piemēram, apkakli var nēsāt vergs vai verdzene kā pakļaušanās un paklausības simbolu dominējošajam partnerim, vai arī kungs vai saimniece var nēsāt apkakli, lai parādītu, ka kontrolē vergu vai verdzeni, vai aproci vai gredzenu var nēsāt dominējošā persona vai kungs, lai parādītu savu varu un kontroli pār pakļāvīgo partneri.

BDSM rotaslietas var būt izgatavotas no dažādiem materiāliem, tostarp ādas, metāla un pat stikla. Dažas BDSM rotaslietas tiek izgatavotas arī no dārgmetāliem un rotātas ar dārgakmeņiem, padarot tās par grezniem un augstas kvalitātes izstrādājumiem.

Ir svarīgi zināt, ka BDSM aktivitātēm ir jābūt brīvprātīgām un drošām un ka visām pusēm ir skaidri jānosaka robežas. Tāpat ir svarīgi zināt, ka BDSM rotaslietas ir jāvalkā saskaņā ar pušu vienošanos un BDSM kopienā tās ir jāciena.