No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Stikla dildo

Informatīvais biļetens

Stikla dildo 

Iegādājieties stikla dildo tiešsaistē - MEO jūs atradīsiet stilīgu stikla dildo un stikla seksa rotaļlietu izvēli.

Rādīt 1 - 8 no 8 vienībām
Rādīt 1 - 8 no 8 vienībām

Stikla dildo:

Stikla dildo jeb stikla dildo, kas pieejami internetā, ir izgatavoti no nedalāmā stikla, kvarca vai kristāla. Nesadalāms stikls, ko izmanto seksa rotaļlietu izgatavošanā, ir ārkārtīgi juteklisks materiāls, tas ir ērts un gluds. Stikla dildo, stikla spraudņi, stikla nefrīta olas ir luksusa seksa rotaļlietu piemēri, to līnijas ir izliektas, izsmalcinātākas, tik ļoti atgādina īstus dizaina priekšmetus! Viena no svarīgākajām stikla dildo priekšrocībām ir to ilgmūžība. Ja par tiem pareizi rūpēsieties, tie kalpos visu mūžu!

Stikls ir arī hipoalerģisks, un to var lietot ar visu veidu lubrikantiem: Lubrikanti: ūdens, silikona, eļļas bāzes lubrikanti. Visas stikla seksa rotaļlietas ir 100% neporainas, kas nozīmē, ka tās neuzsūc piesārņojumu un neuztur putekļus. Ja iegādājaties stikla dildo tiešsaistē, pārliecinieties, vai stikls ir izgatavots no medicīniskā borsilikāta - kristāla veida, kas nesatur svinu.

MEO atradīsiet augstas kvalitātes stikla dildo, kas ir vēl gludāki un drošāki. Izvēlieties stikla dildo diametru, kas vislabāk atbilst jūsu ķermenim, lai palielinātu savu baudu. Tas kalpos mūžīgi.

Dildo: atšķirība starp stikla dildo un silikona dildo

Silikona dildo noteikti ir populāra seksa rotaļlieta, un to izvēlas daudzas sievietes, īpaši, ja tas ir reālistisks dildo. Ja jums vēl nav stikla dildo, tagad ir īstais brīdis izmēģināt intensīvu, ciešu un unikālu penetrācijas pieredzi. Šos viendzimuma seksa rotaļlietas var izmantot gan vīrieši, gan sievietes! Daudziem ir grūti iedomāties domu par stikla dildo iebīdīšanu savā ķermenī. Visbiežāk uzdotie jautājumi ir šādi: "Ko darīt, ja tas salūzīs?" "Vai tie patiešām ir nesalaužami?" Taču stikla dildo ir diezgan droši, jo tie ir izgatavoti no Pyrex - izturīga materiāla, kas ir pazīstams kā izturīgs pret temperatūras izmaiņām un kam ir zems izplešanās koeficients. Pyrex nodrošina stikla dildo stabilitāti anālā un vaginālā seksa laikā. Stikls ir vieglāk tīrāms materiāls nekā medicīniskais silikons. Abi ir neporaini materiāli, taču stikls ir higiēniskāks un tāpēc īpaši piemērots. Silikona dildo priekšrocība noteikti ir elastīgums, savukārt stikls ir ļoti ciets un neelastīgs materiāls. Tāpēc, ja vēlaties izmantot elastīgas seksa rotaļlietas, kas kustas kopā ar ķermeni, stikls var nebūt piemērots, bet, ja jums patīk spēcīga iekļūšana, stikls ir lieliski piemērots. Tāpat stikla dildo var lietot cilvēki, kuriem ir alerģija pret silikonu vai medicīnisko silikonu seksa rotaļlietās.

Kā lietot stikla dildo: erotiskas temperatūras rotaļas

Stikla dildo var uzkarsēt karstā ūdenī vai atdzesēt ar ledu erotiskām rotaļām divatā. Ja esi cilvēks, kuru uzbudina temperatūras svārstības, stikla seksa rotaļlietas ir ārkārtīgi noderīgas seksam, jo tās spēj izturēt ekstremālas temperatūras! Uzkarsējiet stikla seksa rotaļlietu bļodā ar karstu, nevis verdošu ūdeni vai atdzesējiet to, bet neielieciet to saldētavā, lielākais, ko varat darīt, ir uz dažām minūtēm izmēģināt to ledusskapī. Pirms stikla dildo izmanto savās intīmajās daļās, veiciet temperatūras testu uz apakšdelma, lai pārliecinātos, vai tas nav pārāk karsts vai pārāk auksts - atcerieties, ka vagīnas un anālās gļotādas ir ļoti jutīgas!

Sekss dušā vai vannā ar stikla dildo

Stikls ir lieliski piemērots arī masturbācijai vai seksam dušā, kam nepieciešams silikona lubrikants, kas netiek nomazgāts ar ūdeni, jo tas nav ūdenī šķīstošs. Un tieši tāpēc, ka seksa rotaļlietām var izmantot daudz silikona lubrikanta, sekss dušā ar stikla dildo ir labāks. Brīdinājumi: Uzmanies, lai tas nenokristu vannā vai uz kādas citas cietas virsmas, jo tas var viegli salūzt, kas nozīmē, ka to vairs nevar droši ievietot tavā ķermenī.