No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Packer

Informatīvais biļetens

Packer 

Šeit jūs atradīsiet plašu iepakotāju klāstu dažādos izmēros un krāsās, kas atbilst jūsu individuālajām vajadzībām. Mēs piedāvājam ātru un diskrētu piegādi, lai jūs varētu ātri izbaudīt savu Packer. Pasūtiet tiešsaistē jau tagad un izbaudiet brīvību, ko esat pelnījis!

Rādīt 1 - 5 no 5 vienībām
Rādīt 1 - 5 no 5 vienībām

Īpašais Packer transseksuāliem vīriešiem ir tas, ka tas piedāvā viņiem iespēju fiziski un emocionāli savienoties ar savu ķermeni un dzimuma identitāti. Packer var palīdzēt transseksuāliem vīriešiem justies pārliecinātākiem un ērtāk, ļaujot viņiem fiziski justies klātesošiem savā dzimuma identitātē. Turklāt Packer var būt noderīgs arī seksuālajā dzīvē un palīdzēt mazināt disforijas sajūtas intīmajos brīžos. Ir svarīgi uzsvērt, ka ne visi transseksuāli vīrieši vēlas vai viņiem ir nepieciešams izmantot Packer, taču tiem, kuri to vēlas, tas var būt ļoti nozīmīgs viņu dzīvē.

Packer būtībā ir mākslīgs dzimumloceklis, kas parasti ir izgatavots no silikona vai citiem materiāliem. To ievieto apakšveļā, lai imitētu dzimumlocekļa izskatu un sajūtu biksēs. Packer ir pieejami dažādi izmēri un formas, un daudzi no tiem ir veidoti tā, lai atbilstu valkātāja ķermeņa formai un radītu reālistisku izskatu.

Daudziem transseksuāliem vīriešiem iepakošanas līdzekļa valkāšana var palīdzēt mazināt ķermeņa disforiju, sniedzot viņiem fizisku vīrišķības sajūtu, kuras citādi viņiem trūkst. Tas var arī palīdzēt mazināt atsvešinātības sajūtu starp viņu ķermeni un dzimuma identitāti, kas bieži vien ir stresa un trauksmes avots.

Turklāt Packer var būt noderīgs arī dzimumakta laikā. Daži transseksuāli vīrieši dod priekšroku valkāt Packer dzimumakta laikā, lai radītu reālistiskāku sajūtu un mazinātu disforijas sajūtas. Pastāv arī īpaši dzimumakta veikšanai paredzētas speciālas Packer, kas var nodrošināt papildu stimulāciju.

Ir svarīgi uzsvērt, ka ne visi transseksuāli vīrieši vēlas vai viņiem ir nepieciešams valkāt Packer. Tas ir personisks lēmums, un tas ir atkarīgs no daudziem faktoriem, piemēram, individuālās disforijas, komforta līmeņa un seksuālās orientācijas. Tomēr tiem, kuri izvēlas valkāt Packer, tas var būt svarīgs līdzeklis, kas palīdz viņiem labāk identificēties ar savu ķermeni un dzimuma identitāti.

Ir dažādi iepakotāju veidi trans vīriešiem, kas var atšķirties pēc izmēra, formas, materiāla un funkcionalitātes. Šeit ir minēti daži no visbiežāk sastopamajiem veidiem:

  • Mīksts Packer: tas ir mīksts Packer, kas izgatavots no silikona vai līdzīga materiāla, kas, valkājot apakšveļu, rada reālistisku sajūtu. Tam parasti nav iekšēja karkasa, un tas pielāgojas valkātāja ķermeņa kontūrām.
  • Cietie Packer: šāda veida iepakošanas līdzekļi parasti ir izgatavoti no cietāka materiāla, piemēram, cietas gumijas vai TPE (termoplastiskā elastomēra), un tiem bieži vien ir iekšējais rāmis, lai saglabātu dzimumlocekļa formu. Šis Packer veids dažiem transseksuāliem vīriešiem var šķist reālāks, un tas var būt piemērots arī dzimumakta veikšanai.
  • Stand-to-pee packer: Stand-to-pee packer parasti ir īpašas formas, kas ļauj lietotājam urinēt stāvot. Dažiem no šiem Packer ir arī iekšējs dobums šķidruma uzkrāšanai.
  • Protētiskais saiņotājs: Protētiskais saiņotājs parasti ir protēze, ko ķirurģiski implantē valkātāja ķermenī, lai nodrošinātu pastāvīgu risinājumu transseksuāliem vīriešiem, kuri nevēlas vai nevar veikt metoidioplastiku vai faloplastiku.
  • Hibrīda packeris: hibrīda packeris ir Packer un dzimumlocekļa sūkņa kombinācija. To var izmantot gan erekcijas radīšanai, gan dzimumakta veikšanai.


Svarīgi atzīmēt, ka nav tādas lietas kā "ideāls" Packer, bet tas ir atkarīgs no individuālā lietotāja vajadzībām un vēlmēm. Tāpēc var būt noderīgi izmēģināt dažādus veidus un zīmolus, lai atrastu vispiemērotāko Packer.

Kas ir saiņotājs?

"Saiņotājs" ir LGBTQ+ kopienā reizēm lietots termins, ar ko apzīmē piederumu, ko izmanto transseksuāli vīrieši (sieviešu-suņu transseksuāļi), lai atdarinātu vīriešu dzimumorgānu izskatu un sajūtu.

Kas izmanto packeru?

Visbiežāk Packer visbiežāk izmanto transseksuāli vīrieši, transseksuāļi vai dzimuma ziņā neatbilstoši cilvēki, taču Packer var izmantot visu dzimumu cilvēki. Packer ir pieejami dažādi izmēri, no neuzkrītoša līdz pamanāmam. Pareizā izvēle var būt atkarīga arī no jūsu ķermeņa izmēra un no tā, ar kādu Packer jūs jūtaties visērtāk.

Vairāk informācijas par iepakošanas līdzekļiem:

. Packer var būt izgatavots no dažādiem materiāliem, piemēram, mīksta silikona, gumijas vai lateksa. Lielākā daļa Packer ir veidoti tā, lai tos varētu valkāt apakšveļā vai kādā veida aprocēs, tādējādi nodrošinot reālistiskāku izskatu un sajūtu.

Tipisks Packer ir izgatavots no mīksta, elastīga materiāla, kas pielāgojas ķermenim un ir pieejami dažādi izmēri. Daži Packer ir veidoti ar detaļām, piemēram, sēkliniekiem vai vēnām, lai iegūtu vēl reālistiskāku izskatu. Tomēr vairums Packer ir veidoti tā, lai tos varētu valkāt plakanus un neuzkrītošus zem apģērba.

Dažos Packer ir iebūvēta urinācijas funkcija, kas ļauj lietotājam urinēt kā vīrietim, nenoņemot Packer. Vēl citiem Packer ir tekstūra vai struktūra, kas nodrošina papildu stimulāciju.

Lai noturētu Packer vietā, ir speciāla apakšveļa vai siksnas, kas ir paredzētas, lai droši noturētu Packer un neļautu tam noslīdēt vai kustēties. Šāda apakšveļa vai aproces ir pieejamas dažāda stila un izmēru, lai atbilstu lietotāja individuālajām vajadzībām un vēlmēm.

Dažiem transseksuāliem vīriešiem paketes valkāšana var būt svarīgs dzimuma izpausmes veids, kas palīdz viņiem justies vairāk saistītiem ar savu vīrišķību un dzimuma identitāti. Daži transseksuāli vīrieši arī norāda, ka saiņotāja valkāšana palīdz viņiem justies pārliecinātākiem un pašpārliecinātākiem sabiedrībā vai intīmās attiecībās ar citiem.