No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Asslock

Informatīvais biļetens

Asslock 

Atklājiet nepārspējamu spēcīgākas erekcijas un anālās stimulācijas kombināciju ar mūsu augstākās kvalitātes dupsīšiem! Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs, kas meklē papildu stimulu, vai pieredzējis pazinējs, kas meklē jaunas sajūtas, mūsu veikalā Asslock jūs noteikti atradīsiet perfektu ierīci. No klasiskiem silikona dupsīšiem līdz dupsīšiem ar...

Atklājiet nepārspējamu spēcīgākas erekcijas un anālās stimulācijas kombināciju ar mūsu augstākās kvalitātes dupsīšiem! Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs, kas meklē papildu stimulu, vai pieredzējis pazinējs, kas meklē jaunas sajūtas, mūsu veikalā Asslock jūs noteikti atradīsiet perfektu ierīci. No klasiskiem silikona dupsīšiem līdz dupsīšiem ar iebūvētiem vibratoriem un piepūšamiem dupsīšiem, kas nodrošina maksimālu sajūtu, - mums ir viss, kas nepieciešams, lai paceltu jūsu intīmos mirkļus jaunā līmenī.

Vairāk
12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 23 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 23 vienībām

Asslocks ir anālā spraudņa un gredzena kombinācija, kas var sniegt intensīvas sajūtas. Nosaukums "Asslock" ir angļu valodas vārdu "ass" un "lock" kombinācija, un tas diezgan trāpīgi raksturo šīs seksa rotaļlietas vīriešiem pamatfunkciju. Anālais spraudnis tiek ievietots anālajā atverē, bet locekļa gredzens tiek ievietots ap dzimumlocekļa kātu un/vai sēkliniekiem. Tādējādi vienā seksa rotaļlietā tiek apvienoti divi stimulējoši elementi, kas vienlaikus stiprina erekciju un palielina anālo baudu.

MEO interneta veikalā ir pieejami dažādi Asslock produkti, kas atšķiras ar izmēru, formu, materiālu un papildu funkcijām. Lūk, daži piemēri:

Klasiskais Asslock sastāv no vienkārša gredzena, kas izgatavots no silikona vai metāla, kurš ar stieņa palīdzību ir savienots ar tikpat vienkāršu anālo kontaktdakšu. Šie modeļi bieži vien ir ļoti izturīgi, un tos var izmantot gan iesācēji, gan pieredzējuši lietotāji.

Vibrējošais Asslock: Dažos anālajā spraudnīšos ir iebūvēti vibratori, kas var palielināt anālo baudu. Šos modeļus bieži vien var kontrolēt ar tālvadības pulti vai viedtālruņa lietotni, un tie piedāvā dažādus vibrācijas modeļus un intensitāti.

Piepūšamie Asslock: Šiem aslokiem anālais spraudnis ir piepūšams, lai sasniegtu lielāku diametru. Tas ļauj individuāli pielāgot izmēru un var radīt intensīvākas sajūtas.

Metāla assloks : Šie modeļi ir izgatavoti no metāla, un tāpēc piedāvā pavisam citas sajūtas nekā to silikona analogi. Tie bieži vien ir arī smagāki, kas var radīt papildu stimulāciju.

Asslock ar prostatas stimulatoru: Dažiem modeļiem ir īpaša forma, kas var stimulēt prostatu, kad tiek ievietots anālais korķis. Šāda veida Asslock var būt īpaši interesants vīriešiem, kuriem patīk stimulējoša iedarbība uz prostatu.

Tāpat kā ar visām seksa rotaļlietām, arī lietojot dupsloku, ir svarīgi pievērst uzmanību higiēnai un drošībai. Cita starpā tas nozīmē, ka Asslock pirms un pēc lietošanas rūpīgi jānotīra un vienmēr jālieto piemērots lubrikants.