No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Acu maskas un aizsietas acis

Informatīvais biļetens

Acu maskas un aizsietas acis 

Pieejami daudzi dizaini. Mūsu acu maskas ir cieši pieguļošas, 100 % necaurspīdīgas un ērtas.

12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 18 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 18 vienībām

Acuaizsietāji vai acu maskas ir verdzības aksesuārs, ko izmanto, lai BDSM aktivitāšu laikā ierobežotu personas redzi. Tās bieži izmanto, lai pastiprinātu sajūtas un palielinātu bezaizsardzības sajūtu. Acu aizsietas acis var izmantot dažādās BDSM aktivitātēs, piemēram, maņu deprivācijā, maņu pārslodzē un spankingā.

Ir daudz dažādu BDSM aizsietas acis jebbondage acu masku veidu. Dažas no tām ir vienkāršas un vienkāršas, izgatavotas no mīksta auduma, kas aizsedz acis un savelkas ap galvu, bet citas ir sarežģītākas, tām ir siksniņas, sprādzes un pat aizdares. Dažas acu maskas ir veidotas tā, lai cieši pieguļ acīm, bet citas ir atvērtākas un ļauj caur tām iekļūt gaismai. Dažas acu maskas var nēsāt ilgāku laiku, bet citas ir piemērotas tikai īslaicīgai lietošanai.

Acu maskas var izmantot dažādās BDSM aktivitātēs, piemēram:

Sensorā deprivācija: ar aizsietām acīm tiek atslēgta redzes sajūta, kas pastiprina citas maņas un liek labāk apzināties apkārtējo vidi. To var izmantot, lai pastiprinātu bezaizsardzības un pakļaušanās sajūtu.

Jūtu pārslodze: aizsietas acis persona neredz, kas notiek, un tādējādi tā var kļūt uzņēmīgāka pret citiem stimuliem, piemēram, pieskārieniem, skaņām un smaržu. To var izmantot, lai BDSM aktivitāšu laikā palielinātu baudu.

Trieciena rotaļas: ar aizsietām acīm persona neredz, kas notiek, un tādējādi tā var kļūt uzņēmīgāka pret fiziskiem stimuliem, piemēram, pēršanu.

Acu aizsietus un BDSM acu maskas var izgatavot no dažādiem materiāliem, piemēram, ādas, zīda, satīna, samta un pat metāla. Tām var būt arī dekoratīvi elementi, piemēram, tapas, ķēdītes un sprādzes, kas palielina to vizuālo pievilcību.

Ir svarīgi zināt, ka BDSM aktivitātēm ir jābūt brīvprātīgām un drošām un ka visām pusēm ir jāapzinās savas robežas. Acu aizsietas jālieto tikai tad, ja abas puses ir tam piekritušas. BDSM aktivitātēs būtiska ir saziņa un piekrišana. Tāpēc ir svarīgi izveidot drošu vārdu vai signālu, pirms iesaistīties jutekļus ierobežojošās aktivitātēs.