No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Vibratori

Informatīvais biļetens

Vibratori 

Jūsu seksuālo dzīvi dažādo vibrators, neatkarīgi no tā, vai tas ir anālais vibrators vai G punkta vibrators.

12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 129 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 129 vienībām

Vibratori ir elektromehāniskas seksa rotaļlietas, kas var būt izgatavotas no dažādiem materiāliem un ko vibrē viens vai vairāki motori. Vibratori ir seksa rotaļlietas, ko var izmantot gan vīrieši, gan sievietes. Vibratorus izmanto, lai stimulētu dažādas ķermeņa daļas un intīmo zonu - vaginālo, klitora, anālo un dzimumlocekļa.

Pērkot vibratoru, pārliecinieties, vai tas ir izgatavots no ādai draudzīga, medicīniskā silikona. Ir pieejami gan ar baterijām darbināmi, gan uzlādējami vibratori. Tie bieži vien ir nedaudz lētāki un īpaši piemēroti iesācējiem, kuri vēlas izmēģināt vibratoru. Uzlādējamie vibratori parasti ir arī ūdensizturīgi, tāpēc tos bez problēmām var izmantot vannā vai dušā.

Kādi ir vibratoru veidi?

MEO mēs vibratorus iedalām atkarībā no to lietošanas veida vai ķermeņa daļas, kuru tie stimulē:

 • Klasiskais vibrators: šim vibratoram parasti ir taisna kāta, ko izmanto sieviešu vaginālajai stimulācijai. Klasiskie vibratori ir īpaši piemēroti iesācējām, kuras vēlas izmēģināt seksa rotaļlietu.
 • Liekamais vibrators: šos lielākoties plakanos, anatomiskas formas vibratorus izmanto ārējai stimulācijai. Sieviete tos var izmantot klitora stimulācijai solo seksa laikā vai dzimumakta laikā. Liekamo vibratoru var izmantot arī partnera sēklinieku, dzimumlocekļa vārpstas vai sprauslu stimulēšanai priekšspēles laikā.
 • Trušu vibrators: Šim vibratoram ir divi stimulējošie zari - mazs, kas paredzēts klitoram, un lielāks, ko ievieto vagināli. Šādā veidā sievietes var palutināt divas karstās vietas vienlaicīgi.
 • G punkta vibratori: Šiem vibratoriem raksturīgs spēcīgi izliekts kāts. To ievieto makstī. Vibratora gals ir vērsts pret nabas pogu. Izliektais gals ar vieglu spiedienu tiek masēts pret maksts augšējo sienu, lai stimulētu G punktu.
 • Pirkstu vibratori: Kā liecina nosaukums, šos mazos vibratorus var vilkt ar pirkstiem. Tas padara tos ļoti daudzpusīgus un elastīgus izmantošanai dzimumakta vai masturbācijas laikā. Pirkstu vibratori ir piemēroti ārējai stimulācijai gan vīriešiem, gan sievietēm.
 • Prostatas vibratori: Prostatas stimulatori jeb prostatas vibratori sniedz unikālu baudu! Šie vibratori ir īpaši veidoti prostatas un P punkta stimulēšanai. Vīriešu "G punktam", kas atrodas aptuveni 5 līdz 7 cm aiz anālās atveres un rada neparastas sajūtas, diemžēl bieži vien tiek pievērsta pārāk maza uzmanība. Ar prostatas vibratoriem jūs varat pievērst šim vīriešu baudas centram uzmanību, kādu tas ir pelnījis!
 • Vīriešu dzimumlocekļa vibrators: arī vīrieši var stimulēt savu dzimumlocekli ar spēcīgām vibrācijām. Tāpat kā masturbatoriem, arī vibratoriem vīriešiem bieži vien ir korpuss ar atveri, kurā ievieto dzimumlocekli. Šīs seksa rotaļlietas piedāvā vibrējošus un ritmiskus impulsus, kas nodrošina lielāku intensitāti solo seksa laikā.
 • Vibrators pāriem: vibratoriem pāriem bieži vien ir C forma, un to šaurākais gals ir ievietots makstī, bet biezākais gals balstās uz klitora. Sieviete valkā rotaļlietu dzimumakta laikā. Vaginālā seksa laikā abi partneri jūt vibrāciju - ideāli piemērots kopīgai kulminācijai.
 • Anālais vibrators: ir dažādi vibratori anālajai atverei. Lielākajai daļai ir konusveida forma, kas līdzinās anālajam korķim, kas atvieglo ievietošanu. Ir arī anālie vibratori ar izliektu kātu, kas lielākoties paredzēti vīriešiem un tiek izmantoti prostatas masāžai. Šie vibratori sasniedz vīrieša G punktu tieši caur izliekto galu.
 • Mini vibrators: Mini vibrators ir mazs un ideāli piemērots ceļošanai! Mini vibratori ir pieejami gandrīz visās vibratoru kategorijās. Pateicoties to kompaktumam, tie ir ideāli piemēroti ceļojumiem.
 • Vibratori ar tālvadības pulti: baudu bez rokām - tieši to piedāvā vibratori ar tālvadības pulti. Izmantojot tālvadības pulti, jums nav jārīkojas ar vibratoru, lai mainītu dažādas programmas. Tā sauktie vibroegļi ir mazi vibratori, kurus ievieto vagināli vai anāli un pārvalda ar radio tālvadības pulti. Tie tiek uzskatīti par populāru rotaļlietu pāriem. Sieviete vai vīrietis sevī nēsā mazo vibratora olu, savukārt partneris rokā tur tālvadības pulti - neatkarīgi no tā, vai tas notiek ārā vai viņu pašu četrās sienās.
 • Ar lietotnēm vadāmi vibratori: kopš lietotņu un viedtālruņu parādīšanās, seksa rotaļlietu tirgū ir ienākuši arī ar lietotnēm vadāmi vibratori. Dažas no šīm lietotnēm piedāvā iespēju vibratorus vibrēt lielos attālumos. Tas ir ideāli piemērots, piemēram, pāriem, kuri ir attiecībās no attāluma. Viens no abiem partneriem var izmantot lietotni, lai kontrolētu vibrācijas, kas palutina partneri, atrodoties praktiski jebkurā pasaules vietā.
 • Sienas masāžas aparāti: Šīs seksa rotaļlietas var izmantot ne tikai masāžai, bet arī ārējo stimulācijas punktu stimulēšanai. Vibratoriem parasti ir garš rokturis un apaļa masāžas galviņa, kas spēcīgi vibrē, masē un stimulē.


Kam jāpievērš uzmanība, iegādājoties vibratoru?

Lubrikants: Lielākā daļa vibratoru, ko var pasūtīt šeit MEO, ir izgatavoti no augstas kvalitātes silikona. Šī iemesla dēļ mēs iesakām izmantot lubrikantu uz ūdens bāzes, piemēram, Aquameo. Lubrikants uz silikona bāzes vai eļļas var sabojāt silikona materiālu un var to izšķīdināt.

Tīrīšana: Vibratorus parasti ir viegli notīrīt, izmantojot nedaudz ziepju un ūdens. Ja vibratori ir noturīgi pret šļakatām, pārliecinieties, ka korpusā nenonāk ūdens. Tīrīšanas aerosoliem, piemēram, VERYCLEAN vai INSTACLEAN, ir īpaša antibakteriāla formula, kas saudzīgi notīra materiālu.

Kāda iratšķirība starp vibratoru un dildo vai pulsatoru?

Vibratori un dildo ir klasiskas seksa rotaļlietas, kurām bieži vien ir līdzīga forma kā dildo. Galvenā atšķirība ir tā, ka dildo nevibrē. Tie ir ideāls produkts iesācējiem, kuri vēlas izmēģināt seksa rotaļlietu.

Pulsatori ir ļoti īpašs vibratoru veids. Tie ne tikai vibrē, bet arī imitē vilces kustības, gluži kā īsta seksa laikā. Tie ir piemēroti ikvienam, kam jau ir mazliet lielāka pieredze ar seksa rotaļlietām.