No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Mutes knupis

Informatīvais biļetens

Mutes knupis 

Mūsu mutes knupīši piepilda muti un nepieļauj nekādas aizmugurējās runas. Ja nepieciešams, mūsu mutes kakla aizbāžņi ir pat aizslēdzami... MEO bondage veikalā var atrast piltuves knupīšus, lodveida knupīšus, gredzenveida knupīšus un citus.

12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 67 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 67 vienībām

Mutes aizbāžņa teorija un prakse

 

Motivācija mutes aizbāžņa lietošanai var būt lietderīga, piemēram, lai pasīvajam partnerim (dibenam) neļautu runāt un kliegt; tomēr mutes aizbāzni var uzlikt arī pēc dibena lūguma, jo dibenam šī sajūta ir patīkama vai palīdz viņam iejusties varas struktūrā erotisko lomu rotaļu laikā, kas notiek verdzībā. Dažiem cilvēkiem arī pazemošana šķiet erotiska un stimulējoša, daļēji tāpēc, ka siekalošanās ir nekontrolējama. Vēl viens stimuls lodveida knupa izmantošanai ir ar to simbolizētā dibena neaizsargātība. Gagā ielikto cilvēku acis šķiet lielākas, un tā nēsāšana parasti izraisa saspringtu sejas izteiksmi; kopā ar stipri ierobežotām verbālās komunikācijas iespējām tas parasti pastiprina spēles intensitāti starp Top un Bottom.

Mutes aizbāžņa iegāde ir uzticības jautājums

 

Mūsu bondage veikalā mums ir dažādi mutes knupīši, jo mutes knupītis ir neaizstājams BDSM aksesuārs bondage vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai jūs meklējat mutes žņaugu kā SM rotaļlietu, ādas mutes žņaugu, bondage mutes žņaugu vai populāro lodveida žņaugu, jūs noteikti atradīsiet to, ko meklējat. Pat tad, ja runa ir par mazliet vairāk bondage vai SM, mums ir jums piemēroti produkti, piemēram, mūsu galvas siksnas ar mutes kakla aizbāžņiem. Ja jums patīk zelta dušas, mums ir arī mutes knupīši ar piltuvēm vai mutes knupīši ar caurulītēm un atverēm. Ja jūsu fetišs ir piespiedu feminizācija, jums noderēs mūsu Pussy Face mutes aizbāzni.

 

Mutes knupīšu sistēma BDSM profesionāļiem, SM knupīši un dominatrišu knupīši

 

Gandrīz divas desmitgades mēs esam ražojuši dažādus mutes knupīšus BDSM kopienai un profesionālām SM studijām, kungiem un dominām. Ja jūs interesē profesionāla mutes žautu sistēma ar maināmiem uzgaļiem, iesakām mūsu Humilator mutes žautu sistēmu. Šī SM sistēma ir ne tikai daļa no BDSM sodu kataloga, bet tai ir arī iespēja pievienot daudzus knupīšu piederumus. Pamata mutes žņaugu var pārvērst par mutes žņaugu ar tualetes birsti, žņaugu ar tualetes papīra turētāju vai SM žņaugu ar spalvu putekļu slotiņu.

 

O-veida gredzenu knupis, lodīšu knupis, dzimumlocekļa knupis vai mutes izkliedētāja knupis

 

Viss, kas jums patīk, ir atļauts. MEO jūs noteikti atradīsiet sev tīkamāko knupīti un savu fetiša sapni. Jo mūsu fetiša veikals ir specializējies daudzu BDSM klientu no visas pasaules vēlmju apmierināšanā. Tas, vai jūs interesē no ādas un tērauda izgatavots O-veida gredzena knupis , lodveida knupis ar sarkanu bumbiņu vai mutes knupis ar dzimumlocekli, vai vēlaties mutes izplešanas knupi, ir tikai jūsu ziņā. Taču varat būt droši, ka knupis, par kuru vienmēr esat sapņojis, tiks diskrēti nogādāts jūsu mājās 48 stundu laikā.

 

Ērts mutes knupis, verdzības knupis vai drīzāk SM knupis?

 

Līdzās bondage ierobežošanas līdzekļiem mutes knupītis ir katra BDSM mīļotāja erotiskais pamataprīkojums gag bondage. Tāpēc mūsu bondage tiešsaistes veikalā jūs atradīsiet ne tikai vienkāršus mutes knupīšus, bet arī dažādus mutes knupīšus, kas atbilst visām bondage un SM vēlmēm. Bondāžas gagus un SM gagus MEO var atrast ne tikai dažādos dizainos un formās, bet arī mutes gagus iesācējiem (elpojošus) un ērtus, kā arī ūdensnecaurlaidīgus BDSM gagus zelta dušas spēlēm, ļoti vardarbīgusSM gagus SM studijām un BDSM profesionāļiem. No A līdz Z jūs atradīsiet visu informāciju, kas jums nepieciešama, lai iegādātos pareizo mutes žņaugu.

 

Šos dažādos mutes žņaugus atradīsiet MEO bondage veikalā:

 

Mutes knupis ar bumbiņu un mutes knupis ar bumbiņu

 

Mutes knupis ar bumbiņu ir mutes knupis, un tas sastāv no plastmasas bumbiņas, kas izgatavota no PVC vai silikona un ir iebīdīta aiz zobiem. Lai novērstu tās izspiešanu ar mēli, lodveida knupis tiek piestiprināts aiz subjaunieša galvas ar galvas siksnu. Tāpat kā ar daudziem citiem knupīšiem, Sub var izdot skaņas, neskatoties uz mutes aizbāzni, bet runāt ir grūti. Jūs varat atrast labu bumbiņu knupīšu izvēli šeit zem šīs saites (lūdzu, spiediet šeit).

 

 

Gredzenveida vai mutes knupis ar O veida gredzenu

 

Mūsu gredzenveida knupīšiem ir līdzīga funkcija kā mūsu lodveida knupīšiem. Tomēr gumijas bumbiņas vietā aiz zobiem tiek ievietots gredzens, kas aiz galvas tiek piestiprināts ar siksniņu. Lai izvairītos no zobu bojājumiem, mūsu gredzenveida knupis ir pārklāts ar ādu. Mūsu bondage veikalā īpaši populāri ir, piemēram, mūsu ūdensnecaurlaidīgais gredzena knupis, mūsu deep throat gredzena knupis, mūsu Cock SLUT gredzena knupis, kā arī mūsu gredzena knupis "plaši atvērta mute" sarkanā krāsā un gredzena knupis melnā krāsā. Atšķirībā no vairuma citu mutes knupīšu ar gredzenveida knupīšiem elpošana ir salīdzinoši viegla, un pieeja suba mutei ir brīva.

 

Penisa knupis vai mutes knupis ar dzimumlocekli

 

Ar dzimumlocekļa knupīti mute tiek aizvērta ar ādas siksniņu, kas ir piestiprināta pie kakla. Dzimumlocekļa iekšpusē izvirzīta ādas vai silikona dzimumlocekļa replika. Dzimumlocekļa dzimumloceklis izvirzās dziļi mutē. Turklāt gāgam no ārpuses var piestiprināt vēl vienu dzimumlocekļa dildo, ar kuru gāgām apliktā persona var apmierināt savu Top vai saimnieci. Tāpat kā ar daudziem mutes knupīšiem, Sub var izdot skaņas, neraugoties uz dzimumlocekļa knupīti, bet runāt ir grūti.

 

Snaffle gag jeb mutes gags ar snaffle

 

Snaffle gag, pazīstams arī kā poniju gag vai bit gag, atgādina snaffle un tiek īpaši izmantots poniju spēlēs un pet play. Snaffle gag bieži tiek izmantots arī lomu spēlēs kā daļa no galvas siksnas, kas atgādina uzpurni. Mūsu snaffle gag ir piestiprināts aiz galvas ar siksniņu, kas piestiprināta pie gredzeniem. Iedvesmojoties no klasiskajiem snaffle knaģiem, mēs ražojam dažādus apaļus un ovālus mutes knaģus ar snaffle līdzīgu stiprinājumu. Tas gandrīz neietekmē runāšanu, stenēšanu un vaimanāšanu.

 

Balona vai piepūšamais mutes knupis

 

Mūsu balona knupis sastāv no lateksa balona, kas tiek piepūsts subjekta mutē ar sūkņa lodītes palīdzību. Pateicoties sūkņa bumbiņai piepūšamais balona knupis tā, ka verdzināšanas laikā tas piepilda muti. Panikas vārsts ļauj gaisam izplūst, ja nepieciešams. Tā kā balona knupis bez papildu fiksācijas mutē nepaliktu, balona knupis bieži vien ir daļa no galvas siksnas vai ādas maskas, spandeksa maskas vai neoprēna maskas. Balona knupis un mūsu tauriņa knupis ir visefektīvākie mutes knupji mūsu bondage veikalā.

 

Mutes knupis

 

Uzpurnis tikai aizver muti ar plāksnīti, kas ir daļa no galvas siksnas, un tas nav ļoti efektīvs kā mutes knupis, bet bieži vien tam ir lomu spēles raksturs bondage ietvaros Human puppy Play bieži vien ir lomu spēles raksturs. Tāpēc uzpurni bieži kombinē ar balonveida knupīšiem vai citiem iekšēji piestiprinātiem mutes knupīšiem, piemēram, dzimumlocekļa knupīšiem. Brīnišķīgs bondage uzpurnis ir, piemēram, mūsu mutes knupis zeķēm, džokiem un popperiem. Mūsu sortimentā ir arī daudzas galvas siksnas ar uzpurņiem, kā arī maskas ar uzpurņiem.

 

Šalles un lakati knupīšiem

 

Iespējams, senākā metode, kā aizbāzt mutes Bottom verdzībā. Izmantojot šo žņaugšanas tehniku, mutē tiek ievietota drāna, žņaugšanas zeķe vai žokļa siksna, ko ievieto Bottom. Lai novērstu izspļaušanu, mute papildus tiek aizbāztā ar šallīti / Hanky vai mūsu verdzināšanas šallīti. Mēs īpaši iesakām mūsu mutes aizbāzni zeķēm, džokiem un popperiem.

 

Knaibles ar lentu vai bondage lentu

 

No līmlentes izgatavotu mutes aizbāzni bieži izmanto līmlenti. Profesionāls un neadhezīvs BDSM izstrādājums šim nolūkam ir mūsu pašlīmējošā bondage lente sarkanā vai melnā krāsā.

 

Mutes un žokļu plīvuri

 

Mutes vai žokļa plāksteri ir radušies medicīnas tehnoloģiju jomā, un tos var iegādāties mūsu bondage veikalā. Tos izmanto, lai noturētu dibena muti atvērtu. Tā kā tas neļauj runāt un aizvērt muti, tas ir nonācis erotiskajā klīnikā kā īpašs zobu mutes aizbāžņa veids. Pēc līdzīga principa darbojas arī zirnekļa knupis jeb Dr. Sado barotava, kas arī ir izgatavota no metāla un tur muti atvērtu. Mēs iesakām arī mūsu mutes izkliedētāju ar zobu aizsardzību un galvas siksnu

 

Caurulītes knupis

 

Dažām īpašām BDSM praksēm tiek izmantoti cauruļu knupīši vai piepūšamie cauruļu knupīši; šajā gadījumā caurule izvirzās mutē un ir piestiprināta ar siksniņām vai masku. Cauruļu knupīšus izmanto, lai kontrolētu elpošanu vai nodrošinātu elpošanu zem ūdens.

 

Kaulu knupis

 

Ļoti izplatīts pet play vai human pup Playmutes knupis ir kaula veidā, kas aizsprosto muti Bottom vai puppy, t. i., cilvēka kucēnam, sugai atbilstošā veidā. Pateicoties galvas jostai, kaula knupeli var cieši aplikt ap galvu, lai kucēnam nebūtu citu iespēju Human puppy nav citas izvēles, kā vien iekost kaulu knābī.

 

Bloķējams mutes knupis un knupis ar laika fiksatoru

 

 

Lai pastiprinātu žņaudzināšanas psiholoģisko iedarbību, mēs piegādājam daudzus no mūsu mutes knupīšiem s lēdzamā versijā, ko sauc arī par slēdzamo knupīti. Slēdzamo knupīti var aizslēgt ar parasto piekaramo slēdzeni, kā arī ar mūsu digitālo laika slēdzeni MEOBOND.

 

Mēles vai lūpu knupis

 

MEO mēles knupis ir radies no japāņu BDSM, kur mēle ir iespiesta starp stieņiem un tādējādi to nevar ievilkt atpakaļ mutē. Šāda veida aizbāzni, kas ir diezgan izplatīta Āzijas BDSM scēnā, iespējams, ir galīgais risinājums aizbāžņu sasaistē. Tā kā, šādi sakodinot muti, Bottom nav citas izvēles kā vien pilnīgs klusums!

 

Piltuvveida žņaugs

 

Piltuves knupīšus izmanto, lai piespiestu Sub norīt šķidrumus vai zelta dušu. Piltuves knupīši bieži vien ir daļa no galvas siksnas vai maskas.

 

 

Drošība un riski Mutes knupīši

 

Dažās BDSM seksuālajās praksēs mutes aizbāžņus izmanto, parasti, pamatojoties uz piekrišanu, saprātīgu un drošu pieeju, t. i., BDSM subkultūrā dēvēto droša, saprātīga un piekrišanas principu.

 

Nostiprināšana ar knupīšiem nav bez riska un prasa īpašu uzmanību starp Bottom un Top ierobežotas saziņas un daļējas elpceļu ierobežošanas dēļ. Drošības apsvērumu dēļ ir jāvienojas par trokšņa rakstu kā drošu vārdu, lai pārtrauktu visas bondage darbības. Jebkurā gadījumā jānodrošina brīva elpošana.