No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Kategorijas

Informatīvais biļetens

 • MEO makes you come

  Laipni lūgti mūsu BDSM veikalā! MEO tiešsaistes veikals piedāvā plašu produktu klāstu ikvienam, kas vēlas iepazīt BDSM pasauli. Gan iesācējiem, gan pieredzējušajiem, mums ir kas piemērots ikvienam. Mūsu piedāvājumā ir dažādi priekšmeti, sākot no obligāciju precēm un beidzot ar Impact Play, elektroseksuālām rotaļlietām un beidzot ar BDSM mēbelēm un daudz ko citu. Neatkarīgi no tā, vai jums patīk dominēšana un pakļaušanās, verdzība un ierobežošana vai vienkārši vēlaties izpētīt savas vēlmes, mūsu piedāvājumā ir produkti, kas palīdzēs jums droši un ērti izdzīvot savas vēlmes. Atbilstoši mūsu devīzei "Forma seko fantāzijai" mēs ar saviem produktiem īstenojam visus jūsu sapņus un piepildām jūsu seksuālās vēlmes. Ar inovatīviem produktiem no bondage, BDSM, seksa mašīnām vai seksa mašīnām, lodīšu knupīšiem, knupīšu skavām, anālajiem dušiem, floggeriem, human pup Playnevainības jostas, seksa rotaļlietas, prostatas stimulatori, elektrostimulācija (e-stimulators) un dzimumlocekļa gredzeni Mystim Dzimumlocekļa gredzeni, ball stretcher, BDSM mēbeles, slings, bondage virves, mīlas šūpoles, lubrikanti, fisting gēls, deep throat aerosoli, dzimumlocekļa sūkņi, BDSM maskas no spandeksa un maskas no neoprēna, lieli dildo, anālās bumbiņas, anālie spraudņi mēs iedvesmojam klientus visā pasaulē. Mēs īpaši specializējamies augstas kvalitātes bondage izstrādājumu, piemēram, roku dzelžu, potīšu aproču, BDSM apkakļu, masku un pātagu no ādas, ražošanā. Mēs piedāvājam arī dažādu informāciju, lai palīdzētu jums uzzināt vairāk par BDSM un to, kā to iekļaut savā seksuālajā dzīvē. Mūsu BDSM veikalā jūs atradīsiet daudzus rakstus par dažādām tēmām, sākot no atbildības un piekrišanas līdz padomiem iesācējiem un pieredzējušiem lietotājiem.

 • Pieredze un nopietnība

  Ar MEO tiešsaistes veikala produktiem jūs varat izdzīvot visas savas fantāzijas, izmēģināt visu, kas jums patīk, un vienmēr paļauties uz mūsu produktu izcilo kvalitāti un uzticamību. Izmantojiet mūsu pieredzi, jo MEO ir viens no vadošajiem BDSM un erotiskās industrijas piegādātājiem. Mūsu slavenais BDSM tiešsaistes veikals piegādā produktus visā pasaulē kopš 1997. gada, un mēs katru dienu piegādājam tūkstošiem preču. Mums ir pašsaprotami, ka visi mūsu produkti atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem.

 • Apkalpošana un diskrētība

  Mēs zinām, ka BDSM var būt jutīga tēma, tāpēc mēs ļoti nopietni rūpējamies par jūsu privātuma aizsardzību. Mūsu iepakojums ir diskrēts, un mēs nekad neizpaužam jūsu personisko informāciju trešajām personām. Jūs varat iepirkties mierīgi, jo jūsu privātums ir mūsu galvenā prioritāte. Jūsu pasūtījums tiks nosūtīts pa pastu, DHL vai UPS, diskrēti iepakots ar neitrālu sūtītāju. Neviens nevar redzēt, kas atrodas sūtījumā, jo jūsu privātums mums ir svarīgs. Ja jums nepieciešama konsultācija par produktu, lūdzu, nekautrējieties mums piezvanīt vai uzrakstīt.

 • Ātra piegāde

  MEO piegādā visā pasaulē bez minimālās pasūtījuma vērtības. Parasti jūs saņemsiet savu sūtījumu visā pasaulē par izdevīgām piegādes izmaksām dažu dienu laikā (protams, ir iespējami arī ekspressūtījumi, ja jums produkts nepieciešams ļoti ātri).

 • Drošs maksājums

  Jūs varat apmaksāt savu pasūtījumu ar kredītkarti (American Express, Visa vai Mastercard), Paypal, bankas pārskaitījumu vai skaidrā naudā.

 • Vairumtirdzniecība

  Savā plašajā sortimentā mēs apvienojam tendenču noteikšanu, produktu inovācijas un kvalitātes standartus. Mums ir pieejami visi produkti - sākot no mainstream precēm līdz nišas produktiem un beidzot ar kādu īpašu ekstra produktu. Vai vēlaties izplatīt MEO BDSM produktus? Tad, lūdzu, reģistrējieties kā tālākpārdevējs. VAIRĀK ...