No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Laika slēdzene Self Bondage

Informatīvais biļetens

Laika slēdzene Self Bondage 

MEOBOND - elektroniskais laika fiksators pašsaistīšanas un BDSM cienītājiem!

Ar MEOBOND jums ir lielisks instruments pašsaistīšanas sesijai vai BDSM spēlēm bez partnera. Mūsu elektroniskā laika slēdzene ļauj jums pašiem plānot un kontrolēt savu seansu, lai jūs varētu pilnībā nodoties.

12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 24 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 24 vienībām

MEOBOND - elektroniskais laika fiksators pašsaistīšanas un BDSM cienītājiem!

Ar MEOBOND jums ir lielisks instruments pašsaistīšanas sesijai vai BDSM spēlēm bez partnera. Mūsu elektroniskā laika slēdzene ļauj jums pašiem plānot un kontrolēt savu sesiju, lai jūs varētu pilnībā nodoties sev.

Mūsu slēdzamās BDSM apkakles, plaukstu un potīšu aproces ir lielisks papildinājums mūsu laika slēdzenei un sniedz jums brīvību sevi sasiet un veidot savas BDSM spēles. Izmantojot mūsu laika atbrīvošanas tehnoloģiju, jūs varat precīzi plānot un kontrolēt savas pašsaistīšanas sesijas vai šķīstības jostas ilgumu.

MEOBOND ir lieliska izvēle ikvienam, kas vēlas pilnveidot savas pašsaistīšanas tehnikas vai izpētīt savas seksuālās robežas. Mūsu produkti ir ideāli piemēroti arī pieredzējušiem BDSM cienītājiem, kuri vēlas paplašināt savu pašbondāžas pieredzi.

Kā vadošais BDSM veikals mēs piedāvājam plašu pašbondāžas preču klāstu, kas ir ideāli piemērotas pašbondāžai. Ar mūsu laika slēdzenēm, nevainības jostām un aizslēdzamām BDSM apkaklēm jūs varat izdzīvot savas BDSM fantāzijas bez partnera.

Atklājiet mūsu laika slēdzenes tagad un ļaujiet vaļu savai iztēlei! Ar MEOBOND sevis sasaistīšana ir vieglāka un drošāka nekā jebkad agrāk.

Pašbondāža ar elektronisko laika slēdzeni:

Elektroniskā bondage laika slēdzene ir ierīce, ko var ieprogrammēt tā, lai tā atvērtos pēc noteikta laika. Piemēram, pēc dažām minūtēm vai tikai pēc dažām stundām. To var izmantot, lai bloķētu roku dzelžus, potītes aproces, šķīstības jostas, BDSM apkakles un daudz ko citu. Iestatot taimeri elektroniskajā laika slēdzenē, lietotājs var pats noteikt sasaistīšanas ilgumu vai likt to noteikt dominējošam partnerim.

Pašsaistīšana ar ledus slēdzeni:

Ledus slēdzenes darbojas līdzīgi elektroniskajām laika slēdzenēm, taču elektroniskā mehānisma vietā tās izmanto sasaldētu ūdeni, lai aizkavētu laiku. Lietotājs ievieto atslēgu vai mehānismu traukā, kas piepildīts ar ūdeni, un pēc tam ievieto to saldētavā. Ūdens sasalst ap atslēgu vai mehānismu, un, kad ledus izkūst, atslēga tiek atbrīvota.

Nostiprināšana ar elektronisko laika slēdzeni:

Nostiprināšanu ar elektroniskajām laika slēdzenēm var izmantot, lai piestiprinātu personas rokas, kājas vai ķermeni pie nekustīga objekta, piemēram, gultas vai krēsla. Elektronisko laika slēdzeni var izmantot, lai kontrolētu sasaistīšanas ilgumu, kas var padarīt verdzības pieredzi vēl vairāk uzbudinošu.

Piesardzība ir ieteicama, veicot pašbindingāžu vai jebkāda veida sasaistīšanu, jo īpaši, izmantojot laika slēdzenes. Tāpēc ir ļoti svarīgi izstrādāt drošības plānu ārkārtas gadījumiem un nodrošināt, lai izmantotos ierobežojošos līdzekļus vai slēdzenes varētu viegli noņemt neparedzētu problēmu gadījumā.

Pašbondāža ar kombinēto slēdzeni:

Pašsaistīšana ar kombinētajām slēdzenēm ir vēl viens pašsaistīšanas veids, ko var izmantot, lai padarītu piedzīvojumu intensīvāku. Kombinētās slēdzenes ir mehāniskas ierīces, kurām, lai atvērtu slēdzeni, ir jāievada noteikta skaitļu vai simbolu secība. Tās bieži izmanto BDSM scenārijos, lai bloķētu ierobežojošus līdzekļus vai ierobežotu kustības. Šajā kategorijā ir atrodami padomi un triki pašbondāžai arkombinētajām slēdzenēm.

Pašbondāžu ar kombinētajām slēdzenēm var izmantot, lai bloķētu visu veidu ierobežojumus, piemēram, plaukstu vai potīšu ierobežojumus. Iestatot kombināciju, persona var kontrolēt, cik ilgi tā tiek ierobežota, pirms tā var atbrīvoties.

Ir svarīgi zināt, ka, lai gan kombinētās slēdzenes var šķist drošākas nekā elektroniskās laika vai ledus slēdzenes, tās joprojām var būt bīstamas, ja netiek pareizi lietotas. Ir svarīgi, lai būtu rezerves plāns gadījumam, ja kombinācija tiek aizmirsta vai slēdzene aizķeras. Svarīgi ir arī pārliecināties, ka izmantotie ierobežojumi nav pārāk cieši un ka persona var ērti elpot un kustināt locekļus, nesavainot sevi.

Vienmēr ieteicams nodarboties ar bondage aktivitātēm kopā ar uzticamu partneri, kurš var palīdzēt ārkārtas situācijās. Veicot pašbondāžu, ir svarīgi ievērot visus nepieciešamos piesardzības pasākumus un izstrādāt drošības plānu.

MEO, kas ir viens no vadošajiem BDSM preču piegādātājiem, ir pieejami dažādi bondage ierobežošanas līdzekļi ar laika slēdzenēm. Šeit ir daži bondage ierobežošanas līdzekļu ar laika slēdzenēm piemēri:


Lietojot savaldīšanas līdzekļus ar laika slēdzeni, ir svarīgi būt uzmanīgiem un veikt drošības pasākumus, lai izvairītos no traumām vai bojājumiem.

Kas ir īpašs pašbondāžā ar laika slēdzeni:

Elektronisko laika slēdzeni var izmantot kopā ar bondage savaldīšanas līdzekļiem, lai radītu unikālu un aizraujošu bondage pieredzi. Aktivizējot elektronisko laika slēdzeni, savaldītā persona var izjust lielāku neaizsargātības un bezpalīdzības sajūtu, jo tā nevar atbrīvoties, kamēr taimeris neatver laika slēdzeni. Tas var radīt intensīvu un aizraujošu BDSM pieredzi.

Elektroniskās laika slēdzenes slēdža ātrumu var regulēt atbilstoši personiskajām vēlmēm, un tas var būt no dažām minūtēm līdz vairākām stundām. Laika slēdzeni var izmantot arī BDSM seansa ilguma kontrolei, tādējādi palielinot uztraukumu un spriedzi.

Pašsaistīšanas izstrādājumu ar laika slēdzeni iegāde:

Pašsaistīšanas aprīkojuma un laika slēdzeņu iegādei nepieciešama rūpīga pārdomāšana un izpēte, lai nodrošinātu drošu un patīkamu pieredzi. Ja jūsu prioritāte ir drošība, komforts un funkcionalitāte, šeit, MEO BDSM tiešsaistes veikalā, jūs varat atrast savām vajadzībām piemērotus produktus. Ja jums nepieciešams padoms, mūsu apmācītā klientu apkalpošanas komanda vienmēr ir gatava palīdzēt.