No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

CBT

Informatīvais biļetens

CBT 

Sāpju priekam: rīki un seksa rotaļlietas locekļa un bumbiņas spīdzināšanai. Šeit jūs atradīsiet tieši tos produktus, kurus izmanto profesionālas dominas un meistari.

12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 64 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 64 vienībām

Termins CBT nozīmē "penis un bumba". Tas ir BDSM (verdzības, disciplinēšanas, sadisma un masohisma) veids, kurā uzmanības centrā ir dzimumorgāni. Parasti izmantotie piederumi bem CBT ir, piemēram, sēklinieku spiede, sēklinieku stiepēji un šķīstības jostas ar elektrostimulāciju vai dzimumlocekļa būri ar smaili, ko var izmantot, lai ierobežotu kustības vai izdarītu spiedienu uz dzimumorgāniem. Turklāt BDSM piederumus, piemēram, virves, ķēdes un aproces, var izmantot, lai ar piekrišanu sasaistītu vai savaldītu personu, pret kuru tiek izmantotsCBT . Ir svarīgi atzīmēt, ka visas BDSM aktivitātes ir brīvprātīgas un drošas, un visiem dalībniekiem jāapzinās savas robežas.

CBT attiecas uzdzimumlocekļa un sēklinieku BDSM praksi. CBT ir brīvprātīga prakse, nevis spīdzināšana ētiskā nozīmē, klasiski starp sadistiski noskaņotu personu (vīrieti vai sievieti) un masohistiski noskaņotu vīrieti.