No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Elektrostimulācija

Informatīvais biļetens

Elektrostimulācija 

Elektrosekss no maiga līdz cietam: elektroseksseksā visas iespējamās ķermeņa zonas tiek intensīvi stimulētas ar stimulācijas strāvu jeb elektrostimulāciju. Aizraujoša sajūta, ko vēlēsieties piedzīvot atkal un atkal.

Apakškategorijas

  • Šī maģiskā seksuālās elektrostimulācijas nūjiņa, ko sauc par Violet Wand, sūta tūkstošiem sīku zibšņu no spīdīga stikla uzgaļa uz saņēmēja ādas. Atkarībā no tā, cik spēcīgs ir iestatīts Violet Wand un kāds uzgalis tiek izmantots, katrs atsevišķs mirkšķis atgādina maigu tirpšanu vai smagu dūrienu. Tas nodrošina stimulāciju no maigas līdz sāpīgai, apvienojumā ar iespaidīgiem un, iespējams, pat biedējošiem vizuālajiem efektiem.

  • Izbaudiet intensīvu elektrostimulāciju ar produktiem no E-Stim Systemselektrosekss ekspertiem. Atklājiet augstas kvalitātes e-stimulācijas ierīces visiem pieredzes līmeņiem, kas apvienotas ar ekspertu konsultācijām un drošu piegādi.

  • Mystim - E-Stim - sods vai atlīdzība. Jūs izlemjat: Ar rīsu strāvu un e-stimulatoru mēs jūs novedīsim līdz orgasmam. Iegremdējieties aizraujošajā elektroseksseksā.

  • Mūsu stimulācijas strāvas ierīces atbrīvo pilnīgi jaunas, uzbudinātas un neaprakstāmas sajūtas. Elektroseksu patiešām nevar salīdzināt ar nevienu citu erotisko rotaļu veidu. Sajūtas, ko var radīt elektrostimulācija, ir vienkārši brīnišķīgas.

  • Laipni lūgti MEO veikalā, jūsu anālās elektrostimulācijas eksperti! Mūsu kategorijā "anālā elektrostimulācija" mēs piedāvājam plašu produktu klāstu, kas palīdzēs jums īstenot jūsu fantāzijas un gūt unikālu un aizraujošu pieredzi. Iegremdēsimies aizraujošajā anālās elektrostimulācijas pasaulē kopā un atklāsim daudzās iespējas.

  • Viss dzimumlocekļa un sēklinieku elektrostimulācijai - no maiga līdz cietam. Ar mūsu stimulācijas strāvas gredzenu, elektrisko sēklinieku gredzenu vai E-Stim Humbler līdz orgasmam.

  • Mūsu skavas, skavas un sūcēji stimulē sprauslas ar elektrostimulāciju, sākot no maigām līdz cietām. Stimulācijas strāva vēl nekad nav bijusi tik uzbudinoša ....

  • BDSM elektrostimulācijas pasaulē progresīvas tehnoloģijas satiekas ar intīmiem eksperimentiem. Tas ir erotisks piedzīvojums, kurā ar elektrostimulācijas palīdzību tiek izraisītas dažādas sajūtas. Tā var būt patīkama tirpšanas sajūta, pulsējošas vibrācijas vai intensīvi grūdieni, kas aptver plašu seksuālo sajūtu spektru. BDSM elektrostimulācija ļauj eksperimentēt ar elektriskās strāvas intensitāti un tādējādi pielāgot sajūtu intensitāti un dziļumu.

  • Laipni lūgti erotiskās elektrostimulācijas pasaulē - šeit, MEO veikalā, jūs atradīsiet visu, pēc kā jūsu sirds ilgojas. Mūsu kategorijā "Erotiskās elektrostimulācijas piederumi" esam apkopojuši dažādus neaizstājamus piederumus, lai jūs varētu droši, ērti un ar maksimālu baudu izbaudīt savus elektrizējošos piedzīvojumus.

  • Laipni lūgti aizraujošajā vaginālās elektrostimulācijas pasaulē - aizraujošā seksuālās stimulācijas jomā, kas ļauj izjust pilnīgi jaunas un unikālas sajūtas. Ja meklējat intensīvu un daudzveidīgu apmierināšanas metodi, vaginālā elektrostimulācija varētu būt tieši jums piemērota.

E-stim ir elektrosekss ar orgasma garantiju

 

Tātad jūs interesē E-Stim. Tas ir lieliski. Jūs esat nonācis īstajā MEO vietā.

 

E-stim nozīmē elektrostimulāciju, un tā kļūst arvien populārāka ārpus BDSM kopienas.

 

Jūsu intīmajā zonā ir daudz nervu - daudz vairāk nekā citās vietās, tāpēc jūs tur esat tik jutīgs, un ar pareizi noregulētu stimulācijas strāvas ierīci un atbilstošām E-Stim seksa rotaļlietām jūs varat stimulēt katru no šiem nerviem savā ķermenī vai partnera ķermenī līdz pilnīgai ekstāzei.

 

Tas darbojas tikpat labi gan vienatnē, gan divatā (vai trijatā), un abiem ir vesela virkne rotaļu stilu, kas dažkārt palīdz sasniegt orgasmu ātri un vardarbīgi, bet citkārt var baudīt stundām ilgi kā maigu tirpšanu, kas lēnām izplatās pa visu ķermeni. Tieši tā, kā jums patīk, kā vēlaties vai kā varat izturēt.

 

Kas ir elektrosekss, e-stimulators vīrietim un e-stimulators sievietei?

 

Elektrosekss jeb erotiskā elektrostimulācija ir elektronisku impulsu iekļaušana seksuālos aktos. To dēvē arī par erotisko elektrostimulāciju jeb e-stimulāciju. Šim nolūkam nepieciešamās ierīces bieži dēvē par e-stim rotaļlietām, stimulācijas strāvas ierīcēm vai e-stim ierīcēm.

 

Ar terminu elektrosekss apzīmē plašu un aizraujošu spektru, kas var iet no maigas priekšspēles līdz intensīvai iekļūšanai un ilgstošiem orgasmiem. MEO klienti, kas guvuši pieredzi elektroseksā, ziņo par lielu baudu un neticamām sajūtām un "orgasma trīci", kas ilgst vairākas minūtes.

 

Vai elektrosekss ir bīstams?

 

MEO elektroseksa ierīcēm ir augsts un drošs standarts. Mūsu stimulējošās strāvas ierīces sākotnēji nāk no TENS ierīču jomas, jo tās jau vairākus gadu desmitus tiek izmantotas medicīnā, piemēram, muskuļu stiprināšanai un nervu stimulācijai. Tāpēc elektrosekss jeb erotiskā elektrostimulācija nav bīstama, bet vienkārši spēlējas ar nervu stimuliem, jo tie tik un tā notiek jūsu ķermenī. Elektroseksā šie stimuli tiek tikai pastiprināti un izmantoti īpaši erotiskām ķermeņa daļām.

 

Visu veidu rotaļām, kas ietver elektrostimulāciju, parasti ir nepieciešama stimulācijas strāvas ierīces un papildu elektroierīču kombinācija, ko var pieslēgt ierīcei. MEO izvēle ir plaša, īpaši populāri ir, piemēram, elektriski stimulēts dzimumloceklis, stimulācijas strāva prostatai, kā arī stimulācijas strāvas spraudņi vai elektriskais dilatators urīnizvadkanālam. Populārāko elektro rotaļlietu vidū ir arī imitācijas piederumi sprauslām, sprauslas vai aplēšu cilpas, ko var piestiprināt dzimumloceklim un sēkliniekiem. Estim elektrodi ir iekļauti katras MEO stimulācijas strāvas ierīces komplektācijā, un tos var arī atkārtoti iegādāties MEO tiešsaistes veikalā.

 

 

Vibrators ar stimulācijas strāvu - elektrosekss vibrators

 

MEO izstrādātais estim vibrators ir viegli lietojams, un tam nav nepieciešama papildu elektroinstalācija. Tas ir aprīkots ar savu impulsu ģeneratoru un vadošām virsmām, un erotiskās elektrostimulācijas intensitāti var viegli regulēt, izmantojot dažādus iepriekš ieprogrammētus palutināšanas režīmus. Tāpēc tas ir lielisks ievads, lai jūs vai citus maigi vai diezgan ātri un intensīvi, pieskaroties vienai pogai, novestu līdz elektroseksuālam orgasmam.

 

Elektrosekss instrukcijas

 

Iesakām vispirms iepazīties ar stimulācijas strāvas ierīci "ārpus ķermeņa". Vislabākais veids, kā to izdarīt, ir pirms tam nedaudz eksperimentēt ar e-rotaļlietu rokās. Jums e-rotaļlieta vai rotaļlieta, kas ir savienota ar e-stimulatora ierīci, jātur ar abām rokām - tā, lai abiem poliem/vadošajām virsmām būtu ādas kontakts.

 

Pēc tam ieslēdziet stimulācijas strāvu/e-stimulatora ierīci. Neuztraucieties, e-rotaļlietas un e-stimulēšanas ierīces parasti vienmēr automātiski ieslēdzas ar zemu intensitāti. Ir lietderīgi iepazīt impulsus un stimulus ar rokām un izmēģināt dažādas intensitātes, pirms izmantot estim ierīci uz erotiskajām zonām, piemēram, dzimumlocekļa vai anālās atveres. Strāva tiek vienmērīgi sadalīta uz plaukstām un parasti, kad āda saskaras ar visu virsmu. Ja abiem poliem pieskaras tikai ar diviem pirkstu galiem, plūstošā strāva koncentrējas divās mazās zonās (pirkstu galos) un pēkšņi kļūst intensīvāka. Tāpēc nebaidieties un, ja iespējams, izvairieties no mazām saskares virsmām.

 

Želeja elektroseksam un stimulācijas strāvas ierīcēm

 

Elektroseksam un erotiskajai elektrostimulācijai mēs vienmēr iesakām izmantot lubrikantus uz ūdens bāzes, piemēram, mūsu lubrikantu Aquameo, lai strāva tiktu optimāli vadīta. Stimulacijas strāvai pazinēji izvēlas tieši MEO optimālo kontaktgēlu " E-Shock". Šim želam uz ūdens bāzes piemīt īpašas īpašības, kas vēl vairāk uzlabo vadītspēju.