No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Ekstremāla krūtsgala stimulācija

Informatīvais biļetens

Ekstremāla krūtsgala stimulācija 

Neatkarīgi no tā, vai to sauc par krūšu sprauslu sprauslu spīdzināšanu, krūšu treniņu vai krūšu sprauslu spīdzināšanu, šeit jūs atradīsiet pareizos piederumus, piemēram, skavas vai krūšu sprauslu sūcējus ekstrēmai krūšu sprauslu stimulācijai!

12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 25 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 25 vienībām

Cietā krūtsgala stimulācija ir seksuālās stimulācijas veids, kas stimulē krūtsgali, bieži izraisot seksuālu uzbudinājumu un dažkārt orgasmu. Sprauslu stimulāciju var veikt vienatnē vai kopā ar partneri. Ir dažādas iespējas, piemēram, manuāla stimulācija, orāla stimulācija vai seksa rotaļlietu izmantošana.

Sprauslu skavas un SM skavas ir seksa rotaļlietas, kas paredzētas krūtsgala stimulācijai. Tās parasti ir izgatavotas no metāla un sastāv no divām skavām līdzīgām ierīcēm, kas tiek piestiprinātas pie sprauslām un pievilktas, lai sprauslām piemērotu spiedienu un stimulāciju. Spiediens var būt no maiga līdz intensīvam atkarībā no lietotāja vēlmēm. Ir dažādi krūšu skavu skavu veidi, tostarp vienkāršas skavas, regulējamas skavas, vibrējošas skavas un skavas ar atsvaru.

  • Vienkāršās krūšu skavas ir visvienkāršākā konstrukcija, un parasti tās sastāv no divām metāla daļām, kas tiek piestiprinātas pie krūšu sprauslām un pievilktas ar skrūves mehānismu. Šīs skavas ir vispiemērotākās iesācējiem vai tiem, kas nevēlas intensīvu stimulāciju.
  • Ar regulējamām krūšgalu skavām var regulēt spiedienu uz sprauslām, tāpēc tās ir laba izvēle tiem, kas vēlas eksperimentēt ar dažādiem stimulācijas līmeņiem.
  • Vibrējošas krūšu skavas piešķir krūšu galu stimulācijai jaunu dimensiju, jo tās ietver vibrāciju. Šīm skavām bieži vien ir vairāki vibrācijas līmeņi, lai lietotājs varētu atrast ideālo intensitāti.
  • Skavas ar atsvariem rada papildu spiediena sajūtu, jo to konstrukcijā ir iestrādāti atsvari. Vibrējot atsvariem, tie rada spiedienu un stimulē krūtsgali, nodrošinot unikālu un intensīvu pieredzi.


Neatkarīgi no krūtsgala skavas veida, ir svarīgi būt uzmanīgiem, lietojot Nipple Play vai TT, un nekad nelietot skavas ilgstoši. Zīdaiņu rotaļas vienmēr jāveic ar abpusēju piekrišanu un atbilstošu komunikāciju starp partneriem. Svarīgi arī atcerēties, ka ne visiem krūtsgala stimulācija sagādā baudu, un ir svarīgi respektēt individuālās vēlmes un robežas.