No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Anal Spreader Speculum

Informatīvais biļetens

Anal Spreader Speculum 

Izstiepšanai un izstiepšanai mēs piedāvājam plašu anālo un vaginālo izstiepēju klāstu.

12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 21 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 21 vienībām

Medicīniskie spekulanti, pazīstami arī kā vaginālais spekulants vai anālais spekulants, ir BDSM instrumenti, ko izmanto, lai atvērtu vai paplašinātu maksts vai anālo atveri. Spekuliju bieži izmanto BDSM seansos medicīniskām rotaļām, piemēram, ginekoloģiskai vai prostatas izmeklēšanai, vai cita veida penetrācijai vai izpētei.

Spekuli un anālie izkliedētāji ir dažādu izmēru, materiālu un dizainu. Spekulas var būt izgatavotas no metāla, plastmasas vai silikona. Dažas no izplatītākajām spekulām ir šādas:

Vaginālais speculums: Šis ir visizplatītākais speculuma veids, un to izmanto maksts atvēršanai. Tie ir dažāda izmēra un konstrukcijas, daži no tiem ir regulējami, citi ir fiksēti.

Anālais spekulants: Šāda veida spekulus, ko sauc arī par anālo izkliedētāju, izmanto, lai izmeklētu anālo atveri. Tie var būt līdzīgi maksts speculāram, bet parasti tie ir mazāki.

Zondējošais speculārs : Tas ir īpašs speculārs, ko izmanto urīnizvadkanāla izmeklēšanai. Spekulants parasti ir izgatavots no metāla, un tam ir gluds, konusveida gals, ko ievieto urīnizvadkanālā.

Taisnās zarnas spekulants: Šāda veida speculumu, ko dēvē arī par anālo rektraktoru, izmanto, lai atvērtu taisno zarnu. Tie var būt līdzīgi anālajam speculumam, bet parasti ir lielāki.

. Ir svarīgi atcerēties, ka BDSM praksei nepieciešama abpusēja piekrišana un komunikācija un ka drošība ir svarīgs apsvērums. Pirms izmantot anālo izkliedētāju vai spekulantu, jums tas jāapspriež ar partneri, jānosaka robežas un jālieto drošs vārds. Ir arī svarīgi, lai jūs apzinātos ar spekulanta izmantošanu saistītos riskus, piemēram, ievainojumu vai infekciju, un lai jums vienmēr būtu veids, kā vajadzības gadījumā ātri izņemt spekulantu. Ir svarīgi pirms un pēc lietošanas speculumu iztīrīt un pareizi sterilizēt, izmantojot mūsu aerosolu INSTACLEAN.