No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Anal stiepšanās

Informatīvais biļetens

Anal stiepšanās 

Anālais stiepšanās ir īpaša, ārkārtīgi aizraujoša seksa prakse, ko var praktizēt gan vienatnē, gan, protams, arī kopā ar partneri. Ir dažādas tehnikas un rīki, ar kuru palīdzību gan iesācēji, gan profesionāļi var pilnvērtīgi izbaudīt anālo stimulāciju un anālo stiepšanos un sasniegt apmierinošus rezultātus:

12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 84 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 84 vienībām

Anālais stiepšanās un anālais stiepšanās: produkti iesācējiem un pieredzējušiem lietotājiem

 

Anālā stiepšanās ir īpaša, ārkārtīgi aizraujoša seksa prakse, ko var praktizēt gan vienatnē, gan, protams, arī ar partneri. Iesācējiem un profesionāļiem ir pieejamas dažādas metodes un rīki, lai maksimāli uzlabotu anālo stimulāciju un anālo stiepšanos un sasniegtu apmierinošus rezultātus:

 

MEO klienti apraksta savu orgasmu anālās stiepšanās laikā kā īpaši intensīvu. Tam par iemeslu ir daudzie nervu galotnes, kas atrodas anālajā atverē. Daudziem vīriešiem un sievietēm pietiek ar vienkāršu stimulāciju, pieskaroties anālam atveres punktam, citi vēlas izjust šīs sajūtas vēl intensīvāk un sāk ar anālo stiepšanos. Sfinktera muskuļa stiepšana var būt jautra pati par sevi vai seksa laikā. Šodien MEO skaidro, kā iesācēji un pieredzējuši seksa pratēji var gūt maksimālu baudu no anālās stiepšanās. Mēs arī iepazīstināsim jūs ar visu, kas jums jāzina par anālo stiepšanos.

 

Analā stiepšanās: gatavošanās ekstremālām sajūtām

 

Anālās atveres vai sfinktera muskuļa izstiepšanai, t. i., anālajai dilatācijai, nepieciešama rūpīga sagatavošanās. Bez tās anālā stiepšanās kļūst nepatīkama līdz sāpīga un palielinās infekcijas risks. Taču sagatavošanās ir lietderīga ne tikai higiēnas apsvērumu dēļ - tā sagatavo jūs anālajai stimulācijai un nodrošina atslābinātu sfinktera stāvokli.

 

Anālās atveres higiēniska tīrīšana pirms anālās dilatācijas

 

Anālās atveres tīrīšana ir īpaši svarīga anālās dilatācijas laikā. Tā nodrošina higiēnu un palielina labsajūtas faktoru, kad parādāt savu anālo atveri partnerim. Vislabākais veids, kā iztīrīt anālo atveri, ir izmantot kādu no mūsu anālajām dušām. Šādu dušas galviņu var pievienot tieši dušas šļūtenei. Iesācējiem jāpārliecinās, ka dušas galviņa ir pēc iespējas plānāka, lai nepieradinātie sfinktera muskuļi pierastu pie stiepšanās. Profesionāļi var izvēlēties mūsu lielākos anālās dušas modeļus - viņi parasti to saprot kā pirmo sākotnējo stiepšanos pirms īstās anālās stiepšanās.

 

Sagatavojiet svarīgus rīkus anālās stiepšanās veikšanai

 

Ir īpaši svarīgi, lai anālajai dilatācijai būtu labs lubrikants - neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai profesionālis. Traumu risks, kas rodas, neizmantojot mitrinātāju, ir vienkārši pārāk liels. Labs anālais lubrikants ilgstoši saglabājas mitrs. Ideāls ir lubrikants uz silikona bāzes, piemēram, FuckSlut by MEO ®. Bet, lūdzu, esiet uzmanīgi: ja tiek izmantoti dildo vai dibena spraudņi, kas izgatavoti no silikona, lateksa vai TPE, ieteicams izmantot lubrikantu uz ūdens bāzes, piemēram, Aquameo, jo citādi augstas kvalitātes materiāli kļūs poraini. Ja nevarat pienācīgi atslābināties, izmantojiet lubrikantu ar anestēzijas līdzekli, piemēram, mūsu EXTREMEO aerosolu. Tas padara iekļūšanu anālajā atverē īpaši vieglu.

 

Papildus lubrikantam ļoti noderīgi var būt arī citi palīglīdzekļi. Piemēram, turiet pa rokai piemērotas anālās rotaļlietas, piemēram, anālo dildo vai anālās krelles, vai izmantojiet mūsu praktiskos lateksa cimdus, kad nepieciešams izmantot pirkstus. Ja pēc anālās dilatācijas vēlaties pāriet pie anālā seksa, noderīgi var būt arī prezervatīvi.

 

Šī rokasgrāmata palīdzēs jums sasniegt ilgstošus anālās dilatācijas rezultātus

 

Anālā dilatācija ir īpaša, ārkārtīgi aizraujoša seksa prakse, ko var veikt vienatnē vai kopā ar partneri. Ir dažādas tehnikas un rīki, kas iesācējiem un profesionāļiem ļaus pilnvērtīgi izbaudīt anālo stimulāciju un anālo izstiepšanu un sasniegt apmierinošus rezultātus:

 

Anālā stiepšanās iesācējiem

 

Tie, kas jau kaut ko zina par seksa rotaļlietām, agrāk vai vēlāk būs saskārušies ar mūsu "ļoti īpašajām" anālajām rotaļlietām. Anālās baudīšanas jutekliskais stimuls parasti ir saistīts ar sākotnēju pārvarēšanu. Iesācējiem, kas vēlas sākt anālo stiepšanos, vislabāk ir sākt vienatnē un relaksēti ar mūsu.. Ass Grommet xS izmēra vai mūsu mazo anālās stiepšanās gredzenu un pakāpeniski ieiet anālās stiepšanās pasaulē.

 

Anālā stiepšanās - anālās atveres stiepšana vienatnē vai kopā ar partneri

 

Ja pirmo reizi vēlaties izstiept anālo atveri, vislabāk to darīt vienatnē masturbācijas laikā. Tas ir vienīgais veids, kā noskaidrot, vai anālā stiepšanās un anālais sekss tev vispār ir piemērots risinājums. Ja esat pilnībā atslābis, izmantojiet EZ2FUCK lubrikantu no MEO® un lēnām sāciet masēt ap anālo atveri. Ja tas ir patīkami, varat vispirms iekļūt anālajā atverē ar pirkstu. Nākamajām anālajām rotaļām vari būt drosmīgāks un izmantot otru pirkstu vai mazo pirkstu anālajai izstiepšanai butt plug anālajai izstiepšanai.

 

Kad katrs no partneriem ir izbaudījis anālo stiepšanos vienatnē, varat spēlēties kopā un atklāt daudzas aizraujošas lietas. Šeit ļoti svarīga ir saprašanās, jo tagad jūs abi zināt, kas jums patīk, un jums tas ir jānodod tālāk partnerim. Pāri arī sāk ar to, ka stimulē viens otru ar masāžu un pirkstu, pirms mīlēšanās ienāk anālās seksa rotaļlietas un seksa rotaļlietas anālajai stiepšanai.

 

Padomi un rotaļlietas anālajai izstiepšanai

 

Anālā seksa rotaļlietas iesācējiem anālās stiepšanās jomā

 

Ja esat gatavi anālā seksa rotaļlietām, ieteicams sākt ar mazām MEO® rotaļlietām. Anālie spraudņi no mūsu Analgeddon ® sērijas ir īpaši piemēroti iesācējiem. Vislabāk vispirms izvēlēties silikona anālos spraudņus. Tie ir ļoti patīkami un mīksti. Interesanti var būt arī anālie spraudņi vai dildo, kurus var piepūst - šādā veidā izmēru var optimāli pielāgot savām vēlmēm. Vēlāk interesanti kļūs anālie aizbāžņi, kas izgatavoti no metāla vai stikla. Pakāpeniski anālo stiepšanos var veikt ar lielākiem modeļiem un spraudņiem ar vibrāciju.

 

Anālā stiepšanās un anālā stiepšanās pieredzējušiem lietotājiem

 

Ir dažas iespējas, ko pat anālās stiepšanās profesionāļi var izmantot, lai vēl vairāk uzlabotu anālās stiepšanās sajūtas. No vienas puses, ir daudz seksa rotaļlietu un palīglīdzekļu, kuros ir viss, no otras puses, var izmēģināt arī mūsu Ass Grommet vai mūsu anālās stiepšanās gredzenus lielākos izmēros. Cik tālu anālo atveri var izstiept anālās stiepšanās laikā, ir atkarīgs no jūsu anatomijas. Ja vien tas ir patīkami, nerodas nekādas problēmas un piedzīvojums paliek priekšplānā, nav nekas slikts anālajā stiepšanā ar lielām rotaļlietām.

 

Seksa rotaļlietas uzlabotai anālajai stiepšanai

 

Dildo, anālais spraudnis, anālās bumbiņas - anālās seksa rotaļlietas anālajai stiepšanai ir dažādu formu un izmēru. Ja anālais atveris jau ir izstiepts, varat izvēlēties lielākas rotaļlietas no MEO ®. Nerūsējošā tērauda anālās bumbiņas ar daudzām bumbiņām ir smagas un rada brīnišķīgu spiedienu. Ar katru bumbiņu, kas iespiežas anālajā atverē, palielinās uzbudinošā sajūta. Vīrieši, kuri vēlas izjust anālās atveres, prostatas, starpenes un bumbiņu stimulāciju, izvēlas atbilstošas kombinācijas no mūsu Alphamale sērijas. Pieredzējušiem lietotājiem patīk arī stiept anālo atveri 24/7 visas dienas garumā. Šim nolūkam ir piemēroti mūsu Analgeddon ® sērijas lielāki anālie spraudņi, kas sniedz plašas atvēršanās sajūtu visas dienas garumā. Profesionāļiem īpaši piemēroti ir anālie korķi ar vienu atveri. Tie izpleš anālo atveri - partnerim ir pilnīgs skats un viņš var stimulēt ar pirkstu, dildo vai vibratoru. Var ievietot arī dažādus šķidrumus. Šeit mēs vēlamies pieminēt mūsu īpaši populāros Ass Grommet būtu jāpiemin!

 

Ko vajadzētu paturēt prātā, izstiepjot anālo atveri?

 

Tūpļa eja ir ļoti jutīga atvere. Tas ir mazāk stiepjams nekā dzimumorgāni, tāpēc pret to jāizturas uzmanīgi un piesardzīgi.

 

Stiepjot anālo atveri, jāizvairās no šādām kļūdām:

 

Neizmantojiet spēku, stiepjot anālo sfinkteri! Ja sfinktera muskulatūra nav atslābusi, iekļūšana ir grūti iespējama. Ja rīkojaties pārāk rupji, varat nopietni savainot sfinktera muskuli un zarnu gļotādu. Tāpēc: vienmēr lietojiet daudz lubrikanta un stiepieties lēni!

 

Lūdzu, izmantojiet tikai seksa rotaļlietas! Ja guļamistabā nav piemērotas anālās seksa rotaļlietas, ir vilinoši ķerties pie citiem priekšmetiem. MEO mēs to neiesakām darīt, jo šie priekšmeti palielina traumu un infekcijas risku. Ir arī pamatots iemesls, kāpēc tirgū ir daudz anālo rotaļlietu - tām ir plaša kājiņa, tā sauktais aizbāzniņš. Izmantojot citus priekšmetus un rotaļlietas, pastāv risks, ka tie pazudīs anālajā atverē.

 

Lūdzu, netieciet anālo atveri bez lubrikanta! Tūpļa atverē nav tāda sekrēta, kādu ražo maksts un dzimumloceklis labākai eļļošanai. Tāpēc ir svarīgi nodrošināt mitrumu anālo lubrikantu veidā. Bez lubrikanta anālā dilatācija ir ļoti neērta un var izraisīt sāpes.

 

Anālā izstiepšanās ir neticami uzbudinoša seksa prakse. Sagatavošanās prasa zināmu rūpību, un stiepšanas laikā ir nepieciešama pietiekama piesardzība, lai pārmērīgi neizstieptu sfinktera muskuli. Mēs, MEO, anālās stiepšanās tiešsaistes veikals, iesakām anālās stiepšanās tēmai pieiet piesardzīgi un ar iejūtību - ir prieks anālās stiepšanās jomā nepārtraukti atklāt ko jaunu un nav tā, ka jau pēc pirmās reizes ir izmēģināts viss. Virzieties uz priekšu lēnām un uzmanīgi - tad jums patiks anālais izplešanās!