No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Anālais lubrikants

Informatīvais biļetens

Anālais lubrikants 

Izmantojot šos modernos anālos lubrikantus, jūs varat izvairīties no sāpēm anālā seksa laikā. Mūsu anālais lubrikants ir ar īpašām īpašībām, kas padara anālo seksu vēl jautrāku.

12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 25 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 25 vienībām

Anālais lubrikants ir nepieciešams, lai anālais sekss būtu relaksējošs un bez sāpēm. Anālais sekss bez speciāla anālā lubrikanta ir iespējams, bet var būt ļoti sāpīgs. Mūsu anālais lubrikants palīdz pāriem vairāk izbaudīt anālo seksu.

Atšķirībā no vagīnas anālais kakls neražo dabisku mitrumu, kas ir svarīgs seksa nodarbībām. Šim nolūkam ir pieejami anālie lubrikanti, kurus var izmantot, lai uzklātu mitrumu uz anālo atveri un padarītu anālo seksu iespējamu. Tad nav nozīmes, vai tiek lietots prezervatīvs vai nē, jo ar anālo lubrikantu gelu dzimumakts parasti ir iespējams bez problēmām. Anālais lubrikants padara anālo seksu pavisam mierīgāku un vieglāku. Tāpēc ir ļoti ieteicams lietot šādu anālo lubrikantu, īpaši iesācējam vai nepieredzējušam cilvēkam.

Vai ir iespējams nodarboties ar anālo seksu bez anālā lubrikanta?

Anālais sekss bez anālā lubrikanta principā ir iespējams, taču īpaši nepieredzējušiem pāriem tas var būt ļoti sāpīgs un neērti. Īstenojot anālo seksu bez anālā lubrikanta, ir nepieciešama pacietība un zināma sagatavošanās. Nav iespējams tieši iekļūt anāli sievietei vai vīrietim, viņai vai viņam nejūtot sāpes. Sfinktera muskulatūra ir jāpaplašina ar pirkstiem, lai būtu vieglāk iekļūt anāli.

Var palīdzēt arī butt plug, ja tāds ir pieejams. Šim nolūkam anālo atveri vajadzētu samitrināt ar siekalām, lai iekļūšana būtu iespējama bez lielām sāpēm. Kopumā anālais sekss bez anālā lubrikanta ir diezgan iespējams, bet nav ieteicams, jo īpaši nepieredzējušiem pāriem tas var radīt lielas sāpes, kas padara seksu neērtu un nav patīkams.

Kāda ir atšķirība no parastā lubrikanta?

Dažādi ražotāji visā pasaulē, tostarp MEO, ir izstrādājuši īpašus anālā seksa lubrikantus, kas ir precīzi pielāgoti anālā seksa cienītāju vajadzībām. Izmantojot šos anālos lubrikantus, īpaša uzmanība ir pievērsta tam, lai radītā lubrikanta plēvīte būtu ļoti bieza un slidenuma īpašības saglabātos ilgu laiku, tādējādi garantējot plašu baudu anālā seksa laikā.

Tikmēr tirgū ir pieejami arī anālie lubrikanti ar tādām sastāvdaļām kā lidokaīns. Šī aktīvā viela iedarbojas anestezējoši un mazina sāpes. Īpašs produkts anālajam seksam nav absolūti nepieciešams. Vislabākais veids, kā to noskaidrot, ir pārbaudīt, vai jums labāk piemērots anālais lubrikants ar tādām aktīvām sastāvdaļām kā lidokaīns vai parasts anālais lubrikants.

Cik daudz anālā lubrikanta vajadzētu lietot anālajam seksam?

Šajā gadījumā nav vispārīga noteikuma. Dažiem pāriem labāk patīk, ja ir tikai neliels daudzums anālā lubrikanta, citiem ļoti patīk sajūta, kad tas ir ļoti mitrs, jo ir daudz anālā lubrikanta. Starp citu, ir atšķirība, vai izmantojat anālo lubrikantu uz ūdens vai silikona bāzes. Izmantojot anālo lubrikantu uz silikona bāzes, ir jālieto daudz mazāk nekā izmantojot anālo lubrikantu uz ūdens bāzes.

Galu galā ir svarīgi, lai anālā seksa laikā justos ērti neatkarīgi no tā, cik daudz anālā lubrikanta izmantojat. Tas, vai anālā seksa laikā izmantojat maz vai daudz anālā lubrikanta, ir gaumes jautājums. Ja rodas šaubas, lietojiet nedaudz vairāk, jo tad jūs esat drošā pusē, ciktāl tas attiecas uz sāpēm. Nākamajā reizē jūs varat lietot mazāk, ja jums ir bijis par daudz anālā lubrikanta. Daudzi pāri vienkārši maina izmantojamā anālā lubrikanta daudzumu, kas nodrošina lielu dažādību anālajā seksā.

Kas ir labs anālais lubrikants?

Labu anālo lubrikantu galvenokārt raksturo tas, ka tas ir lielisks palīgs anālā dzimumakta laikā. Tam ir jāatvieglo iekļūšanu un jāpadara sekss patīkams un nesāpīgs pārim. Vēl viena laba anālā lubrikanta īpašība ir tā ilgnoturīgā lubricēšana, t. i., tas, ka lubrikants ilgāku laiku saglabā anālo atveri mitru.

Ar nekvalitatīviem anālajiem lubrikantiem mitrums nav ilgstošs, un jums anālais lubrikants ir jālieto atkārtoti. Augstvērtīgs lubrikants nesvīkst un nerada nepatīkamu aromātu. MEO anālais lubrikants ir lieliska izvēle. Labākajā gadījumā anālais lubrikants anālajam seksam ir bez garšas un smaržas. Iegādājoties anālo lubrikantu, vienmēr pievērsiet uzmanību atsauksmēm, lai iegūtu labu lubrikantuun nebūtu jāraizējas ar sliktu kvalitāti. Augstas kvalitātes anālais lubrikants parasti maksā dārgāk nekā mazāk kvalitatīvs anālais lubrikants, taču, īpaši anālajam seksam, tam vajadzētu būt naudas vērtam.

Vai anālais lubrikants ir piemērots arī vaginālajam seksam?

Principā anālais lubrikants ir piemērots arī vaginālajiem dzimumakta sakariem. Ir daudzi gēli, kas ir piemēroti abiem. Atšķirība starp dažādiem lubrikantiem galvenokārt ir pH vērtībā. Daži anālie lubrikanti satur īpašas vielas, kas ir pretsāpju un anestēzijas līdzekļi. Šādi želejas nav nepieciešami vaginālam dzimumaktu veikšanai.

Vislabāk ir apmeklēt MEO tiešsaistes veikalu un iepazīties ar visu dažādo anālo lubrikantu klāstu, jo tur ir apskatīti un izskaidroti visi anālie lubrikanti. Tomēr nekas neliedz izmantot anālo lubrikantu arī vaginālajiem dzimumakta sakariem. Svarīgākais ir tas, lai jūs justos labi, seksuāli izklaidētos un vienkārši baudītu to. Starp citu, mums ir arī plašs blowjob aerosolu klāsts un pat inovatīvs deep throat aerosols!