No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Bumbiņas knupis

Informatīvais biļetens

Bumbiņas knupis 

Bumbiņas bieži izmanto dominances un pakļaušanas scenārijos, un tās var šķist nedaudz biedējošas, ja nekad iepriekš neesat tās izmantojuši. Bet neuztraucieties! Bumbiņas ir lielisks veids, kā vairot uzticību, parādīt neaizsargātību un izbaudīt drošu padevību BDSM sesijā.

12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 15 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 15 vienībām

Kāpēc iegādāties lodveida knupeli?

Knupelis ir verdzības rīks, kas ļauj turēt partnera muti atvērtu. Lai gan ir daudz dažādu veidu un formu, lodveida knupis, iespējams, ir vispazīstamākais. Tas sastāv no nelielas plastmasas, gumijas vai silikona bumbiņas, kas mutē ir nostiprināta ar siksniņām.

Gagus bieži izmanto dominances un pakļaušanas spēlēs, un tie var izskatīties nedaudz biedējoši, ja tos nekad iepriekš neesat lietojis. Bet neuztraucieties! Tie ir lielisks veids, kā vairot uzticību, parādīt savu neaizsargātību un izpētīt padevību BDSM.

Ja dominance/pakļaušanās nav gluži jūsu sirdslieta, lodīšu knupīšiem joprojām ir ko piedāvāt. Ja nevarat runāt, jūsu dzīvnieciskie instinkti var pārņemt varu un jūs varat koncentrēties uz izjustajām sajūtām. Vai jūs interesē erotiska pazemošana? Bezpalīdzīgā siekalošanās, ko izraisa lodveida knupīši, var būt ļoti efektīvs veids, kā spēlēties ar savu kauna izjūtu.

Kā lietot lodveida knupīti

Ievietojiet knupīti mutē un ļaujiet sev vai partnerim regulēt galvas siksnu. Pārliecinieties, ka bumbiņa ir droši ievietota mutē, bet siksniņas nav tik cieši savilktas, lai tās būtu sāpīgas vai grūti atlaist.

Nelietojiet lodveida knupeli, ja esat saaukstējies, jums ir sinusa infekcija vai kuņģa darbības traucējumi. Ir arī ļoti svarīgi, lai jūs nekad neatstātu personu ar aizlikto mutes kaklu vienu!

Bumbiņas knupīši palielina bezpalīdzības sajūtu, ko rotaļu laikā izjūt padotais, tāpēc patīkama pieredze ir atkarīga no uzticēšanās. Tā kā jūs vairs nespējat sazināties verbāli, jums vienmēr ir jāapzinās, kā jūtas jūsu partneris ar kloķīti. Pastāvīgi pārbaudiet un vērojiet, vai nav vērojamas izmaiņas vai apgrūtināta elpošana.

. Persona ar gagged nevar lietot drošu vārdu. Tāpēc ir svarīgi, lai jūs iepriekš vienotos par darbību, kas parādīs jūsu partnerim, ka viņam ir jāpārtrauc. Ja jūsu plaukstas ir sasietas, jūs varētu turēt rokā nelielu zvaniņu, ar kuru var zvanīt, vai kādu priekšmetu, piemēram, atslēgu, kuru var nomest vai mest, lai ātri izbeigtu sesiju.

Gags var arī izraisīt žokļa sāpes, ja jūs uzreiz ķeraties pie pilnas! Kad sāksiet pirmo reizi, lietojiet knupeli tikai īsu brīdi, lai pierastu pie sajūtas. Pēc tam var lēnām palielināt.

Izvēlies sev piemērotu mutes knupīti

Iesācējiem ir svarīgi sākt ar nelielu lodveida knupīti, ko ir viegli regulēt.

Ja esi nedaudz nervozs, var būt izdevīgi izvēlēties elpojošu knupīti.

Nepatīk bumbiņas forma? Tad izmantojiet snaffle formas knābja knaģi.

Ja jums ir mazliet vairāk pieredzes knauģošanas jomā, varat izmēģināt arī mutes izkliedētāju. Tu pat vari izmantot dildo knupīti, lai pilnībā pakļautu sevi!

Padomi iesācējiem par lodveida knupīšiem

Izbaudiet dominances un pakļaušanās pasauli ar lodveida knupīti. Šie vienkāršie, bet ārkārtīgi efektīvie verdzināšanas piederumi ir BDSM obligāts piederums.

Atveriet savu prātu (un muti) šiem verdzināšanas piederumiem ar mūsu bumbiņu knupīšu ceļvedi.

Kas ir bumbiņu knupītis?

Knupītis ir verdzināšanas piederumu veids, ko BDSM rotaļu laikā izmanto, lai pakļāvīgajam partnerim aizbāzt muti. Lai gan ir daudz dažādu žņaugu veidu, bumbiņu žņaugi ir vispopulārākie. Daudzi pāri sākotnēji ir nobijušies no knupīšiem, taču pēc to izmēģināšanas bieži vien atklāj, ka tie piešķir dominances un pakļaušanas rotaļām aizraujošu pieskārienu.

Kukaiņu knupīši ir dažādu stilu un ar dažādu piespiešanas pakāpi. Ir svarīgi izvēlēties sev piemērotu knupīti, jo daži ir piemēroti iesācējiem, bet citi ir vairāk piemēroti pieredzējušiem BDSM cienītājiem.