No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Dildo un anālie spraudņi

Informatīvais biļetens

Dildo un anālie spraudņi 

Laipni lūdzam MEO, jūsu veikalā, kur atradīsiet visu par dildo un anālajiem spraudņiem! Mēs piedāvājam plašu dažādu izmēru, formu un materiālu dildo un anālo spraudņu klāstu, kas atbilst visām gaumēm un pieredzes līmeņiem. Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai pieredzējis lietotājs, šeit atradīsiet to, ko meklējat!

Apakškategorijas

 • Plaši un inovatīvi piederumi dildo, dibena spraudņiem un seksa rotaļlietām ar sistēmas adapteriem Vac-U-Lock, Hunglock, Hung System, Fucktools vai HiSmith.

 • Jaunās paaudzes reālistiskais dildo 3.0 - šis dzimumloceklis ir gatavs, kad jūs esat gatavs!

  Mūsdienu reālistiskais 3.0 paaudzes dildo ir labāks par īstu dzimumlocekli. Izskatās kā īsts, ir jūtams kā īsts un ir gatavs, kad vien esat.

 • Klasiskie dildo, mazie dildo, anālie dildo, lielie dildo, XXL dildo, dzīvnieku dildo un daudz vairāk bezkompromisa baudai.

 • Dubultais dildo ārkārtīgi piepilda visas atveres. Sekss ar dubulto dildo ir divreiz jautrāks, tas sniedz jaunu impulsu un dažādo jūsu seksuālo dzīvi.

 • Izbaudiet anālo orgasmu solo vai divatā ar anālo kontaktdakšu. Izbaudiet tādas krāšņas sajūtas kā vēl nekad agrāk, kad butt plug ir dziļi jūsu iekšienē.

 • Piepūšamie anālie spraudņi un dildo garantē elpu aizraujošas sajūtas, jo sajūta, kad piepūšamais dildo vai butt plug ir pilnībā piepildīts, ir neaprakstāma.

 • Katrs human pup vajag jauku locekli, ko vicināt. Šeit ir visplašākā puppy dibena spraudņu un anālo spraudņu ar astēm izvēle.

 • Īpaši elastīgais DEEP'R garā dilda materiāls sniedz jums dažādas radošas iespējas dziļa anālā treniņa veikšanai vienatnē vai kopā ar partneri. Izbaudiet ārkārtīgi piepildītu, izstiepjošu baudu un sajūtiet centimetru pēc centimetra lielos DEEP'R dildo dziļi sevī.

 • Crackstuffers dildi ir labākā izvēle pieredzējušiem anālā seksa ekspertiem. Visi izmēri un dizaini ir pieejami uzreiz par sensacionāli zemām cenām.

 • Iegādājieties stikla dildo tiešsaistē - MEO jūs atradīsiet stilīgu stikla dildo un stikla seksa rotaļlietu izvēli.

 • MEO luksusa sēžas aizbāžņi ar kristāliem ir dārgakmeņi un mirdz kā īsti dārgakmeņi! Ar ievietoto mirdzošo akmeni šāds anālais korķis nodrošina dažādību seksa laikā.

 • Ekstrēmas formas, perfekti saskaņoti izmēri iesācējiem, pieredzējušajiem un profesionāļiem, kā arī stimulējoši uzgaļi uz virsmas. Un brīnišķīgs materiāls, kas vienlaikus ir pietiekami stabils un elastīgs, lai jūs varētu sajust savu Bubble Sextoy tieši īstajās vietās, dziļi sevī!

 • Katrs Sinnovator animal dildo vai butt plug ir radošas iztēles rezultāts, un tā ceļojums sākas ar vienkāršu ideju, kas ar mīlestību tiek attīstīta līdz fantastiskam gala produktam.

 • Šeit jūs atradīsiet plašu iepakotāju klāstu dažādos izmēros un krāsās, kas atbilst jūsu individuālajām vajadzībām. Mēs piedāvājam ātru un diskrētu piegādi, lai jūs varētu ātri izbaudīt savu Packer. Pasūtiet tiešsaistē jau tagad un izbaudiet brīvību, ko esat pelnījis!

Laipni lūdzam MEO, jūsu veikalā, kur atradīsiet visu par dildo un anālajiem spraudņiem! Mēs piedāvājam plašu dažādu izmēru, formu un materiālu dildo un anālo spraudņu klāstu, kas atbilst visām gaumēm un pieredzes līmeņiem. Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai pieredzējis lietotājs, šeit atradīsiet to, ko meklējat!

MEO mēs augstu vērtējam kvalitāti, drošību un diskrētumu, tāpēc mēs iegādājamies savus produktus tikai no atzītiem zīmoliem un ražotājiem. Mēs piedāvājam arī diskrētu piegādi, lai aizsargātu jūsu privātumu.

Mūsu draudzīgā klientu apkalpošanas komanda vienmēr ir pieejama, lai atbildētu uz visiem jūsu jautājumiem vai problēmām. Mēs cenšamies nodrošināt ērtu iepirkšanos un jūsu apmierinātību.

Pārlūkojiet mūsu dildo un dibena spraudņu klāstu un atrodiet perfektu seksa rotaļlietu savai baudai. MEO jūs varat īstenot savas fantāzijas ar pārliecību un vieglumu. Iepērcies tagad un izbaudi jaunu savas seksualitātes dimensiju!


Mūsu seksa veikala

. Šajā kategorijā ietilpst dibena spraudņi ar diametru līdz 30 cm. Šim nolūkam jums nav nepieciešama ieroču apliecība, taču jums ir nepieciešama liela pieredze ar lieliem dibena spraudņiem. Taču arī tiem, kas vēlas vienreiz izmēģināt lielos dildo, mēs piedāvājam iesācēju dildo un mazo izmēru dibena spraudņus. Anālajam seksam un anālajām rotaļlietām ir nepieciešami noteikti pamatnosacījumi un, protams, daudz lubrikanta. Mūsu anālā seksa ceļvedis nedaudz pietuvinās jūs baudai ar anālā seksa rotaļlietām. Lieliem anālajiem spraudņiem mēs iesakām arī mūsu Anal Relaxing Spray Extremeo, kas atslābina anālo atveri un tādējādi ļauj ievietot liela diametra seksa rotaļlietas. Jūs atradīsiet tādu ražotāju produktus kā MEO, Doc Johnson, TSX, Creative Mouldings, Oxballs, Mister-B, Titanmen, Diogol, Domestic Partner un daudzus citus.

Anālie spraudņi un dildo vīriešiem un sievietēm

Viena no svarīgākajām lietām ceļā uz pilnvērtīgu seksuālo dzīvi noteikti ir dažādība. Tas nenozīmē tikai dažādas pozas seksa laikā, bet arī seksa rotaļlietu izmantošanu. Tas, kas pirms dažiem gadiem bija gandrīz vai tabu tēma un notika tikai aiz slēgtām guļamistabas durvīm, šodien ir pilnīgi normāli. Izmantojot dažādas seksa rotaļlietas, piemēram, dibena spraudņus, jūs varat izdzīvot savas erotiskās vēlmes un katru dienu izjust seksu no jauna.

Dildoss sievietēm un vīriešiem. Mums ir kaut kas ikvienam!

Arī anālais sekss mūsdienās ir dabiska seksa variācija. Anālo atveri var lieliski stimulēt ar dildo. Tos izmanto gan heteroseksuāli, gan homoseksuāli pāri. Tos var izmantot, lai maigi izstieptu anālo atveri, kas seksa laikā var radīt vēl lielāku baudu. Atkarībā no tā, cik tālu vēlaties, lai tiktu izstiepts anālais kakls, ir pieejami dažāda izmēra anālie spraudņi jeb dildi un dibena spraudņi, kurus var piepūst līdz vēlamajam izmēram.

Mūsu dildi un dibena spraudņi ir pieejami:

* no maziem līdz ļoti lieliem (XXXL)
* piepūšami vai piepūšami
* dažādās krāsās
* izgatavoti no dažādiem materiāliem
* gludi, ar uzgaļiem vai tamlīdzīgi

MEO klāsts ir ļoti plašs un daudzpusīgs. Mūsu dildo un dibena spraudņi ir pieejami visās iespējamās krāsās. Turklāt klients var pasūtīt anālos spraudņus, kas izgatavoti no stikla, gumijas, silikona, želejas vai pat metāla.

Protams, šādas seksa rotaļlietas lietošana jāveic ar lielu iejūtību. Nevar kaitēt, ja MEO vienlaikus pasūtīs arī piemērotu lubrikantu. Tad, iekļaujot tā lietošanu seksa laikā (solo vai kā pāris), jūs sajutīsiet pavisam jaunu apmierinājuma sajūtu. Seksa rotaļlietu var izmantot, lai iepriekš izstieptu anālo atveri, lai turpmākais anālais dzimumakts neradītu sāpes. Protams, jūs varat arī vienkārši izstiept anālo atveri pēc vēlēšanās, jo daudzām sievietēm un arī vīriešiem tas nozīmē, ka seksuālā bauda ir ievērojami lielāka. Bet tiem, kas nodarbojas ar BDSM vai sadomaso, šādu butt plug varētu dēvēt arī par soda metodi.

Daudz vairāk nekā dildo!

Protams, anālajam seksam var izmantot arī parastu vibratoru, taču tas nebūt nav tas pats. Butt pluga īpatnība ir tā īpašā forma, tāpēc to var viegli un nesāpīgi ievietot un izmantot. Turklāt viens butt plug gals, ar kuru tas tiek ievietots, ir noapaļots. Savukārt otrs gals ir ļoti plats, lai butt plug nevarētu pilnībā pazust sēžamvietā, jo tas, iespējams, varētu radīt problēmas. Šādā veidā butt plug var viegli izņemt, spiežot vai izvelkot spraudņa galu. Tikai piepūšamā modeļa gadījumā iepriekš jāpārliecinās, ka butt plug vai dildo atkal zaudē gaisu un kļūst tik mazs, ka to var viegli izvilkt.

Ja vēlaties sajust butt plug sevī ilgāk, varat to atstāt ievietotu tik ilgi, cik vēlaties. Tas ir tāpēc, ka dildeļa vai dildo forma ļauj dildo vai butt plug ievietot anālajā atverē, tā sakot, kā kontaktdakšu (tāpēc to bieži dēvē par dibena kontaktdakšu). Tas arī vingrina anālo muskulatūru, kas var padarīt anālo seksu nesāpīgāku un vēl patīkamāku.

Svarīgākais anālo spraudņu un dildo, tāpat kā jebkuras citas seksa rotaļlietas gadījumā, ir tas, lai tas sagādātu prieku un baudu. Nav svarīgi, vai jūs izmantojat dildo vai butt plug vienu vai iekļaujat to mīlēšanās procesā kopā ar partneri.

Protams, visi dibena spraudņi un dildo, neatkarīgi no kāda materiāla tie ir izgatavoti, ir viegli tīrāmi. Ja vēlaties būt drošs higiēnas ziņā, jūs, protams, varat uzlikt dildo vai butt plug prezervatīvu vai izmantot mūsu aerosolu VERYCLEAN. Lai iegūtu vēl lielāku dažādību, jūs varat pasūtīt dažādus modeļus no MEO.