No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

DEEP'R - Anal Deep Training

Informatīvais biļetens

DEEP'R - Anal Deep Training 

Īpaši elastīgais DEEP'R garā dilda materiāls sniedz jums dažādas radošas iespējas dziļa anālā treniņa veikšanai vienatnē vai kopā ar partneri. Izbaudiet ārkārtīgi piepildītu, izstiepjošu baudu un sajūtiet centimetru pēc centimetra lielos DEEP'R dildo dziļi sevī.

12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 14 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 14 vienībām

Vienkārši milzīgs un absolūti nav domāts iesācējiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izbaudīt lielo DEEP'R dildo vienatnē vai kopā ar partneri - sagatavojieties īstam izaicinājumam!

 

Īpaši elastīgais DEEP'R garo dildo materiāls sniedz jums plašas radošas iespējas gan vienatnē, gan kopā ar partneri. Izbaudiet ārkārtīgi piepildītu, izstiepjošu baudu un sajūtiet centimetru pēc centimetra lielos DEEP'R dildo dziļi sevī.

 

Kas ir tik īpašs lielajos DEEP'R dildo dziļa anālā treniņa vajadzībām?

 

MEO zina, kas nepieciešams izsalkušam caurumam: ārkārtējs garums, liels diametrs, neparasta tekstūra un pārliecinošs materiāls, kas ir pietiekami stingrs un vienlaikus elastīgs, lai jūs varētu to sajust tieši īstajās vietās dziļi sevī! Šis īpaši garais DEEP'R dildo jūs pilnībā piepildīs un garantēs intensīvu apmierinājumu. Jūs pārliecinās ne tikai šī dildo izmērs, bet arī tā īpašais dizains sniegs Jums neaizmirstamus mirkļus. Izmēģiniet DEEP'R dildo, ja uzdrošināsieties!

 

Kā izmantot lielo DEEP'R dildo dziļajam anālajam treniņam?

 

Lielā DEEP'R dilda ievietošana sākumā var būt sarežģīta, jo tas ir garš un garš. Nesteidzieties, rīkojieties lēni un izvēlieties pozīciju, kas ļauj izstiept ķermeni. Atgulieties uz muguras ar mūsu ASS UP spilvenu zem dibena un paceltām un izstieptām kājām. ASS UP spilvens nodrošinās jūsu ķermenim stabilu un ērtu atbalstu pat saspringtās pozās. Stingrais ASS UP spilvens arī neļaus Jums iegrimt gultā un atvieglos daudzas citas pozas seksa un solo seksa laikā. Mēs noteikti iesakām "iesildīties" ar mazāku dildo un pēc tam sākt strādāt pie lielā DEEP'R dildo.

 

Kādu lubrikantu izmantot kopā ar šo lielo DEEP'R dildo anālajam dziļajam treniņam?

 

Ja plānojat izmantot lielo DEEP'R dildo, mēs iesakām izmantot mūsu anālā seksa lubrikantu FUCKSLUT Tas ir lubrikants uz silikona bāzes, un tā sajūta ir tāda pati kā ar jebkuru citu lubrikantu. FUCKSLUT padara lielā DEEP'R dildo izmantošanu par nesāpīgu, bet elpu aizraujošu baudu. Jebkurā gadījumā mēs iesakām izmantot arī mūsu EXTREMEO aerosolu. Šis aerosols ir lieliska izvēle gan anālā seksa iesācējiem, gan pieredzējušiem lielo dildo cienītājiem. EXTREMEO ir īpašs produkts anālajam seksam un anālajai izstiepšanai. Pateicoties īpašai aktīvo sastāvdaļu kombinācijai, šis aerosols nodrošina, ka pat ļoti lielos DEEP'R dildo var vieglāk ievietot. EXTREMEO īpašais efekts veicina vieglu iekļūšanu un tādējādi rada relaksētu un kaislīgu baudu. Tas ir anālais aerosols, kas īsā laikā kopj ādu un atslābina anālo atveri. Aerosols darbojas bez sajūtu zuduma, samazina sfinktera sāpīgo jutīgumu un palīdz sasniegt netraucētu anālo seksu!

 

Lielā DEEP'R dildo materiāls un kopšana:

 

Šis lielais XL dildo no DEEP'R sērijas ir izgatavots no augstas kvalitātes PVC. Materiāls ir lieliski elastīgs un slidens. Mūsu izmantotais materiāls ir arī ļoti stabils, tāpēc jūsu DEEP'R dildo kalpos ilgu laiku. Īpaši garo DEEP'R dildo var tīrīt ar maigām ziepēm un ūdeni. Rūpīgai higiēnai mēs arī iesakām regulāri lietot mūsu aerosolu VERYCLEAN.

 

Labi zināt:

 

 

  • DEEP'R dildo ir piemērots tikai anālo attiecību profesionāļiem un pieredzējušiem dibena spēlētājiem
  • DEEP'R dildo ir resnās zarnas dildo dziļām rotaļām un dziļai anālai iekļūšanai
  • Pateicoties perfektajam materiālam, DEEP'R dildo pielāgojas katram pagriezienam un sasniedz vietas, par kuru eksistenci pat nenojautāt.
  • DEEP'R dildo var izmantot atsevišķi vai kā pāris!
  • Materiāls: PVC, nesatur ftalātus
  • Lubrikanti: DEEP'R dildo ievietošanai mēs iesakām mūsu silikona bāzes lubrikantu FUCKSLUT vai mūsu hibrīda gelu MANCUNT. Vēl intensīvākām sajūtām izmantojiet RUSHTIME (sildošu). EXTREMEO aerosols un mūsu želeja AnalPush vajadzības gadījumā atvieglo nesāpīgu ievietošanu.
  • Ar mūsu ASS UP spilventiņu jūs varat ievietot DEEP'R dildo īpaši dziļi
  • Tīrīšana: Silts ūdens, maigas ziepes un mūsu rotaļlietu tīrīšanas līdzeklis VERYCLEAN.
  • Liels DEEP'R dildo klāsts! Mūsu dildo veikalā jūs atradīsiet visus DEEP'R sērijas modeļus dažādos dizainos, formās un garumos.