No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Slube - Body Lube

Informatīvais biļetens

Slube - Body Lube 

Gatavojieties vēl nebijušam jutekliskuma ceļojumam ar unikālo ķermeņa lubrikantu Slube! Ar Slube, īpaši slidenu Body Lube, solo sekss vai sekss ar partneri vannā kļūst par neticamu piedzīvojumu. Kas ir īpašs Slube? Slube, saskaroties ar ūdeni, pārvēršas par ārkārtīgi viskozīgu visa ķermeņa lubrikantu, kas sniedz unikālas sajūtas.

Rādīt 1 - 5 no 5 vienībām
Rādīt 1 - 5 no 5 vienībām

Gatavojieties vēl nebijušam ceļojumam jutekliskumā ar unikālo Slube Body Lube, kas tagad ir pieejams MEO!

Slube pārvērš jūsu vannas istabu vai jebkuru citu vietu, kur jūs uzdrošināties doties, par erotisku rotaļu laukumu. Sākotnēji pulveris Slube sajaucas ar ūdeni, lai radītu neticami gludu lubrikantu, kas ir ideāli piemērots jutekliskai masāžai, glītai mīlēšanai un, protams, intīmai baudai.

Slube ir pieejams dažādos aromātos un krāsās, sākot no nomierinošas lavandas līdz eksotiskai pina kolādei - katram garastāvoklim un gaumei ir kaut kas piemērots.

Bet tas vēl nav viss: Slube ir ūdens bāzes, tāpēc to var izmantot ar visām seksa rotaļlietām un prezervatīviem. Tas ir arī dermatoloģiski pārbaudīts un nesatur kaitīgas ķīmiskas vielas, tāpēc to ir droši lietot uz ādas un intīmajā zonā.

Turklāt Slube ir viegli tīrāms. Tā kā tas ir ūdenī šķīstošs, to var vienkārši noskalot ar siltu ūdeni, un tas neatstāj traipus uz tekstilizstrādājumiem.

Ar Slube jūs paplašināsiet savu juteklisko pieredzi pasauli un palielināsiet savu baudu. Tagad pieejams MEO. Jūs gaida ceļojums slidenas, jutekliskas baudas valstībā!

Slube ir unikāls lubrikants, kas garantē aizraujošu, slidenu un juteklisku pieredzi. Lūk, detalizēts tā īpašību, izmantošanas veidu un priekšrocību saraksts:

Īpašības

Dažādi aromāti un krāsas: Slube ir pieejams dažādos aromātos un krāsās, ļaujot lietotājiem izvēlēties savam garastāvoklim un vēlmēm atbilstošu aromātu. Izvēle ir plaša - no relaksējošiem aromātiem, piemēram, lavandas, līdz eksotiskiem aromātiem, piemēram, pina kolada.

Ūdens bāzes: tas ir ūdens bāzes līdzeklis, tāpēc to var droši lietot ar visām seksa rotaļlietām un prezervatīviem. To ir arī viegli tīrīt pēc lietošanas.

Pulvera forma: Slube sākotnēji ir pulveris, ko sajauc ar ūdeni, lai veidotu lubrikantu. Tas padara to kompaktu un viegli uzglabājamu un transportējamu.

Augsta iznākuma pakāpe: no neliela Slube pulvera daudzuma var pagatavot lielu lubrikanta daudzumu. Tas padara to par ekonomiski izdevīgu risinājumu salīdzinājumā ar daudziem citiem komerciāli pieejamiem lubrikantiem.

Iespējamie Slube pielietojuma veidi:

Jutekliskā masāža: Slube var izmantot jutekliskā ķermeņa masāžā. Produkta gludā konsistence ļauj rokām viegli slīdēt pa ādu, nodrošinot dziļi relaksējošu un intīmu pieredzi.

Lubrikants seksa rotaļlietām: to var izmantot kā lubrikantu seksa rotaļlietām. Tā kā tas ir ūdens bāzes, to var droši lietot ar visiem materiāliem.

Sekss: Slube var lietot dzimumakta laikā, lai gūtu vienmērīgāku un patīkamāku pieredzi.

Vannas istabas rotaļas: Slube var lietot arī vannā, lai gūtu slidenu un juteklisku baudu.

Priekšrocības:

Ādai draudzīgs: Slube ir dermatoloģiski pārbaudīts un nesatur skarbu ķīmisku vielu, tāpēc tas ir drošs saskarei ar ādu un intīmajām vietām.

Viegli tīrāms: Tā kā tas ir ūdenī šķīstošs, tas viegli noskalo ar ūdeni un neveido traipus uz audumiem.

Pastiprina baudu: Tā unikālā, mīkstā tekstūra var ievērojami uzlabot seksuālo baudu, neatkarīgi no tā, vai to izmantojat savai baudai, ar partneri vai ar seksa rotaļlietām.

Tīrīšana un kopšana:

Tīrīšana: Slube šķīst ūdenī, un to var viegli noskalot ar siltu ūdeni. Lielākus daudzumus var atšķaidīt un droši izmest kanalizācijā.

Uzglabāšana: Tā kā tas ir pulveris, tas jāuzglabā vēsā, sausā vietā, lai izvairītos no salipšanas.

Drošības informācija un piesardzības pasākumi

Izvairīties no saskares ar acīm: Tāpat kā ar vairumu lubrikantu, ieteicams izvairīties no saskares ar acīm.

Plākstera tests: Ja Jums ir jutīga āda, pirms lietošanas veiciet nelielu plākstera testu, lai izslēgtu iespējamās blakusparādības.

Neaizmirstiet lietot Slube atbildīgi un izbaudiet paaugstinātu juteklisko baudu, ko tas sniedz Jums intīmākajos brīžos.