No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Piespiedu orgasms CUMELOT

Informatīvais biļetens

Piespiedu orgasms CUMELOT 

Ar CUMELOT ierīcēm prostatas slaukšanai MEO ir viens no tirgus līderiem piespiedu emaskulācijas un piespiedu orgasma jomā, Male Milking un prostatas orgasma. Izbaudiet, kā jūs pret savu gribu tiekat slaukts līdz orgasmam ar Cumelot.

12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 25 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 25 vienībām

Izbaudiet, kā jūs pret savu gribu tiekat slaukts līdz orgasmam ar CUMELOT.

 

Mūs mīl ne tikai seksa vergi! Arī pakļāvīgi vīrieši, dominējošas sievietes un pāri, kuriem patīk eksperimentēt, novērtē piespiedu orgasma speciālista MEO ierīču CUMELOT īpašības, kad runa ir par vīrieša slaukšanu.

 

Piespiedu orgasms vai piespiedu ejakulācija

 

Prostata ir vīriešu dzimumcentrs, kas nosaka ejakulāciju. Ar CUMELOT ierīci - BDSM vajadzībām pielāgotu prostatas stimulatoru - prostatu stimulē, līdz sperma tiek izspiesta ārā bez nepieciešamības pēc baudas vai uzbudinājuma. To dēvē arī par prostatas orgasmu vai piespiedu atbrīvošanu.

 

Male Milkingdzimumlocekļa slaukšana un dzimumlocekļa slaukšana

 

Piespiedu pasīva vīrieša izkastrināšana (pazīstama arī kā Male Milking ) nav nekāda sakara ar vīrieša baudas izjūtu, bet tās mērķis ir izraisīt pilnīgu spermas iztukšošanos . Piespiedu ejakulāciju vīrieši uztver kā ārkārtīgi pazemojošu, tāpēc to bieži izmanto BDSM scenārijos. Piespiedu izkastrināšanu izmanto arī šķīstības jostu valkātāji, lai šķīstajam Sub atņemtu jebkādu baudas iespēju.

 

Stimulējot prostatu ar CUMELOT prostatas stimulatoru, vīrieša spermu var "izsūknēt", vīrietim neizjūtot nekādu baudu vai uzbudinājumu.

 

Vai piespiedu ejakulācija noteikti ir BDSM?

 

Ne obligāti, bet, protams, tā var būt! Un, godīgi sakot, bez BDSM skatuves celmlaužu novatorisma tehnoloģijas, rotaļlietas un pieaugošā ziņkārība par piespiedu emaskulāciju, iespējams, joprojām būtu tādā pašā līmenī kā pirms simts gadiem.

 

Tāpēc piespiedu iztukšošana var būt arī SM - bet tā var būt arī jebkas, kas jums šķiet tīkams vai ko vēlaties izmēģināt.

 

Piespiedu dehiscences ierīces - jauninājumi

 

Viens no jaunākajiem sasniegumiem ir ALPHA PRO CUMELOT ierīces piespiedu ejakulācijai, kas stimulē prostatu ar formālām mīcīšanas kustībām un ātri vai lēni izraisa eksplozīvus prostatas orgasmus. Vēl viens jauninājums ir slaukšanas aparāts vīriešiem. Šī seksa mašīna sūc, sūc un sūc, līdz nav iespējams apstāties. Tūkstošiem apmierinātu klientu mūsu mašīnu dēvē arī par"dzimumlocekļa slaukšanas mašīnu" - jo tā ar prasīga orālā seksa palīdzību ikvienu - gribētu vai negribētu - noved līdz orgasmam un izsūc no jums pat pēdējo pilienu. Šī slaukšanas mašīna ir profesionāla masturbācijas mašīna, kas īpaši izstrādāta vīriešiem. Absolūta izcilība un labākā seksa mašīna vīriešiem.

Prostatas slaukšana, saukta arī par prostatas masāžu vai prostatas stimulāciju, attiecas uz prostatas - neliela dziedzera vīriešiem, kas ir daļa no reproduktīvās sistēmas - stimulāciju. Prostata ir jutīgs orgāns, kas atrodas zem urīnpūšļa un ražo spermu.

Prostatas slaukšanu vīrieši bieži praktizē kā seksuālās stimulācijas veidu, kas tiek uzskatīts par īpaši intensīvu un apmierinošu. Tas var arī palīdzēt mazināt prostatas simptomus, piemēram, prostatas palielināšanos, prostatītu un erekcijas problēmas.

Prostatas slaukšanu var veikt manuāli vai ar palīgierīču palīdzību. Ir svarīgi, lai prostatas slaukšana tiktu veikta tīrā un drošā vidē un tiktu izmantota pareiza tehnika, lai izvairītos no traumām un infekcijām. Pirms prostatas slaukšanas uzsākšanas ieteicams arī konsultēties ar ārstu, ja jums ir kādas veselības problēmas.

MEO - Mums patīk jūs slaukt!