No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Dzimumlocekļa gredzeni un ball stretcher

Informatīvais biļetens

Dzimumlocekļa gredzeni un ball stretcher 

Viss vīriešiem: no nerūsējošā tērauda izgatavoti dzimumlocekļa gredzeni, no gumijas vai silikona izgatavoti gredzeni, sēklinieku atsvari, ball stretcher un sēklinieku gredzeni nodrošina kuplu, cietu un ilgstošu erekciju. Liels klāsts mūsu veikalā. 100% diskrētums garantēts.

Apakškategorijas

 • Lielisks interneta veikals ar dzimumlocekļa gredzeniem: Dzimumloceklis ciets kā tērauds, liels un kupls un ar ilgstošu stabilitāti seksa laikā, pateicoties mūsu modernajiem dzimumlocekļa gredzeniem!

  Cietā erekcija ir garantēta: neatkarīgi no tā, vai tas ir silikona dzimumlocekļa gredzens vai metāla gredzens. Mums ir visu izmēru un materiālu dzimumlocekļa gredzeni.

 • Vibrējoši dzimumlocekļa gredzeni! Izbaudiet stingru erekciju un intensīvu vibrāciju! Vēlaties izbaudīt intensīvu vibrāciju, kas plūst caur jūsu dzimumlocekli, kamēr jūsu erekcija ilgst īpaši ilgi? Ar mūsu vibrējošo dzimumlocekļa gredzenu jūs to varat!

 • Nerūsējošā tērauda ball stretcher daudziem vīriešiem sniedz lielu baudu seksa vai masturbācijas laikā. Mūsu smagākās versijas var izmantot arī sēkliniekam palielināt.

 • Īpašām sajūtām un neaizmirstamiem orgasmiem! Jums patīk ciets un spēcīgs vai pat ļoti spēcīgs? Tad mūsu no metāla izgatavotās rotaļlietas ir īstā izvēle tieši jums!

 • Penis Bondage - Ja jums patīk ekstrēmas sajūtas! Šeit ir produkti dzimumlocekļa un sēklinieku sasaistīšanai, par kuriem jūs vienmēr esat sapņojis.

 • Parasts jums ir pārāk garlaicīgi? Vai vēlaties mazliet vairāk? Tad jums vajadzētu izmēģināt mūsu atsvarus, kurus varat piestiprināt krūtsgala skavām, bumbiņu stieņiem, dzimumloceklim vai sēkliniekiem.

 • Sāpju priekam: rīki un seksa rotaļlietas locekļa un bumbiņas spīdzināšanai. Šeit jūs atradīsiet tieši tos produktus, kurus izmanto profesionālas dominas un meistari.

 • Šeit jūs atradīsiet jaunākos izstrādājumus, piemēram, spermas bremzi 3.0, vibrējošus glansa gredzenus, inovatīvus dzimumlocekļa spraudņus, dzimumlocekļa zondes un profesionālus urīnizvadkanāla paplašinātājus.

 • Meklējat jauna veida stimulāciju? Uretrālais vibrators sniedz pavisam jaunas sajūtas un prātu aizraujošus orgasmus. Mūsu dažādajiem modeļiem ir ideāls garums, un tie bez piepūles sasniedz baudas punktu.

Penisa gredzeni, pazīstami arī kā locekļa gredzeni vai erekcijas gredzeni, ir seksuāli palīglīdzekļi vīriešiem, kas tiek ievietoti ap dzimumlocekļa pamatni, lai uzlabotu un ilgāk saglabātu erekciju. Tie var būt izgatavoti no dažādiem materiāliem, piemēram, ādas, gumijas, silikona, nerūsējošā tērauda vai plastmasas, un tiem var būt dažādi izmēri un formas.

 

Ir dažādi dzimumlocekļa gredzenu veidi, tostarp:

 

 • Vienkāršie dzimumlocekļa gredzeni: tie ir visbiežāk izmantotie dzimumlocekļa gredzeni, kurus vienkārši uzliek ap dzimumlocekļa pamatni, lai uzlabotu erekciju.
 • Vibrējoši dzimumlocekļa gredzeni: šiem gredzeniem ir vibrācijas funkcija, kas var stimulēt gan vīrieti, gan sievieti vai partneri.
 • Dubultie dzimumlocekļa gredzeni: šiem dzimumlocekļa gredzeniem ir divas cilpas - viena dzimumloceklim un otra maksts. Tie nodrošina lielāku atbalstu erekcijai un var arī palīdzēt savilkt sēkliniekus.
 • Regulējami dzimumlocekļa gredzeni: šos dzimumlocekļa gredzenus var pielāgot lietotāja izmēram, pārvietojot fiksācijas sistēmu vai pievienojot/noņemot pagarinājumus.

 

ball stretchersēklinieku atsvari un dzimumlocekļa spraudņi ir cita veida seksa rotaļlietas vīriešiem, kas atšķiras no dzimumlocekļa gredzeniem.

 

ball stretcher ir seksa rotaļlieta, ko nēsā ap sēkliniekiem, lai izstieptu un savilktu sēkliniekus. Atšķirībā no dzimumlocekļa gredzeniem šeit mērķis nav palielināt erekciju.

 

Sēklinieku atsvari: Sēklinieku atsvari ir lodīšu stiepēji, kas pievieno papildu svaru, lai palielinātu sēklinieku vilkmi. Tāpat kā ball stretcher, tie palīdz savilkt un izstiept sēkliniekus.

 

Dzimumlocekļa spraudņi: dzimumlocekļa spraudnis ir seksa rotaļlieta, ko ievieto urīnizvadkanālā, lai palielinātu seksuālo baudu. Atšķirībā no dzimumlocekļa gredzeniem un bumbiņu stiepējiem dzimumlocekļa aizbāžņi neietekmē erekciju vai sēklinieku.

 

Vīrieši ir iecienījuši dzimumlocekļa gredzenus, jo tie var stiprināt un pagarināt erekciju, tādējādi nodrošinot intensīvāku un ilgāku seksuālo pieredzi. Tie var arī palīdzēt uzlabot lietotāja pašapziņu un palielināt partneres baudu. Tomēr ir svarīgi lietot dzimumlocekļa gredzenus droši un atbildīgi, kā arī veikt regulārus pārtraukumus, lai neapdraudētu asinsriti vai neradītu traumas.

 

CBT tas ir saīsinājums no "penis un bumbiņas spīdzināšana" vai arī "genitāliju spīdzināšana" un attiecas uz BDSM (Bondage, Discipline, Dominance, Submission, Sadism, Masochism) praksi, kurā vīriešu dzimumorgāni tiek izmantoti kā stimulācijas avots vai spīdzināšanas mērķis.

 

Vietnē CBT tiek izmantotas dažādas metodes, lai izraisītu sāpes vai patīkamas sajūtas dzimumlocekļa un sēklinieku zonā. Piemēram, var izmantot skavas, atsvarus, adatas, elektrostimulāciju vai pat sitienus ar rokām vai priekšmetiem, piemēram, pātagu vai airi.

 

CBT ir brīvprātīga prakse, nevis spīdzināšana ētiskā nozīmē, un parasti tā notiek starp sadistiski noskaņotu personu (vīrieti vai sievieti) un masohistiski noskaņotu vīrieti.

 

Ir svarīgi uzsvērt, ka visām BDSM darbībām ir jānotiek uz abpusējas piekrišanas pamata un iepriekš saskaņotās robežās. CBT drīkst veikt tikai cilvēki, kuri apzinās, ko dara, un ir informēti par riskiem un iespējamām komplikācijām.

 

penis plug, dzimumlocekļa pīrsings, dzimumlocekļa spraudņi, glāns gredzeni un urīnizvadkanāla dilatatori ir termini, kas saistīti ar vīriešu seksuālo anatomiju un jo īpaši urīnizvadkanālu.

 

penis plug ir dzimumlocekļa pīrsings, kas iet cauri urīnizvadkanālam un kam vienā galā ir paplašinājums, kas neļauj tam pilnībā ieslīdēt urīnizvadkanālā. Otrs gals ir cilpa vai gredzens, ko nēsā ap dzimumlocekļa pamatni. Penis plug tiek izmantots, lai palielinātu sajūtas seksa laikā, un to var izmantot arī ejakulāta aizturēšanai.

 

Dzimumlocekļa pīrsings ir rotaslietas, kas tiek caururbtas caur dzimumlocekļa ādu. Ir vairāki dzimumlocekļa pīrsinga veidi, tostarp Prinča Alberta pīrsings, kas iet caur dzimumlocekļa apakšējo daļu un iziet uz āru pie gala. Citu veidu dzimumlocekļa pīrsingi var iet caur priekšādu vai urīnizvadkanālu.

 

Dzimumlocekļa spraudnis ir rotaslietas, ko ievieto urīnizvadkanālā, lai palielinātu sajūtu seksa laikā. Penisa spraudņi var būt izgatavoti no dažādiem materiāliem, piemēram, nerūsējošā tērauda, silikona vai stikla.

 

Dzeltenuma gredzens ir gredzens, ko nēsā ap dzimumlocekli zem dzimumlocekļa. Gredzens var būt izgatavots no dažādiem materiāliem, piemēram, ādas, gumijas vai metāla. Dzelkšņa gredzenu var izmantot, lai palielinātu sajūtas seksa laikā vai palielinātu erekciju.

 

Uretras dilatators ir medicīnisks instruments, ko ievieto urīnizvadkanālā, lai to paplašinātu. To parasti dara, lai noteiktu medicīnisku diagnozi vai palīdzētu noteiktos medicīniskos stāvokļos, piemēram, urīnizvadkanāla sašaurinājumu vai urīnizvadkanāla stenozes gadījumā. Tomēr BDSM scēnā urīnizvadkanāla dilatatorus dažkārt izmanto, lai radītu seksuālas sajūtas, lai gan tas var būt ļoti riskanti un izraisīt nopietnas traumas.