No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Medicīniskie ierobežojumi

Informatīvais biļetens

Medicīniskie ierobežojumi 

MEO tiešsaistes BDSM un slimnīcu seksa veikals kopš 1997. gada ir viens no pasaules vadošajiem augstas kvalitātes psihiatrisko ierobežotājsistēmu un slimnīcu aproču piegādātājiem. Mēs ražojam dažādus slimnīcas ierobežošanas līdzekļus, piemēram, roku dzelžus, žņaugus, galvas saites, acu aizsietājus un citus aksesuārus no ādas, neoprēna un citiem ...

MEO tiešsaistes BDSM un slimnīcu seksa veikals kopš 1997. gada ir viens no pasaules vadošajiem augstas kvalitātes psihiatrisko ierobežotājsistēmu un slimnīcu aproču piegādātājiem. Mēs ražojam dažādus slimnīcas ierobežošanas līdzekļus, piemēram, roku dzelžus, žņaugus, galvas saites, acu aizsietājus un citus aksesuārus no ādas, neoprēna un citiem inovatīviem materiāliem, kā arī unikālus pacientu ierobežošanas līdzekļus, ko jūs neatradīsiet nekur citur.

Vairāk
Rādīt 1 - 9 no 9 vienībām
Rādīt 1 - 9 no 9 vienībām

Slimnīcas tipa BDSM ierobežotājsistēmas jeb psihiatriskās ierobežotājsistēmas ir "medicīnisku" ierobežotājsistēmu un važu veids, kas ir veidotas pēc profesionālo pacientu ierobežotājsistēmu parauga medicīnas iestādēs. Mūsu Vācijā ražotie ierobežotāji ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, piemēram, ādas vai metāla, un to krāsas un detaļas, piemēram, metāla sprādzes un siksnas, atgādina medicīniskos ierobežotājus. "Sekss klīnikā" ir termins no BDSM jomas. Šeit seksuālās prakses ārstniecības, hospitalizācijas vai medicīniskās izmeklēšanas metožu situācijās parasti tiek iekļautas erotiskā lomu spēlē, piemēram, ārsta un pacienta lomā, starp seksuāliem partneriem, kas ir savstarpēji piekrituši.

Mūsu slimnīcas stila medicīniskajos ierobežošanas līdzekļos ietilpst psihiatriskie roku dzelži, medicīniskie kāju, augšstilbu, krūškurvja ierobežošanas līdzekļi, knaģi un galvas siksnas. Mēs piedāvājam arī īpašus slimnīcas seksa produktus, piemēram, taisnas žaketes, polsterētus dūraiņus un maskas.

 

Slimnīcas stila BDSM ierobežojošo līdzekļu izmantošana var bagātināt medicīnisko darbību pieredzi BDSM kontekstā vai pastiprināt medicīnisko darbību fetišu. Tomēr ir svarīgi tos izmantot droši un ar visu iesaistīto pušu pienācīgu saziņu un piekrišanu. Ir svarīgi zināt, ka BDSM seansi, tostarp slimnīcas stila ierobežotājsistēmu vai pacientu ierobežotājsistēmu izmantošana, var būt saistīti ar risku. Lai nodrošinātu visu iesaistīto drošību un labklājību, būtiska ir atbilstoša izglītība un apmācība par drošu praksi, savstarpēja komunikācija un ārkārtas rīcības plāni.

 

Daudzi mūsu klienti dažādu iemeslu dēļ dod priekšroku slimnīcas stila ierobežošanas līdzekļiem, piemēram, tādiem, ko izmanto psihiatrijā(psihiatriskie ierobežošanas līdzekļi). Daži no mūsu klientiem uzskata, ka medicīniskais ierobežotājsistēmas izskats rāmī ir uzbudinošs un pievilcīgs BDSM sesijas laikā. Citiem patīk sajūta, ka tiek ierobežoti tādā veidā, kas atgādina medicīnisku situāciju.

 

Ir dažādi MEO produkti, kas ietilpst slimnīcai līdzīgu pacientu ierobežošanas līdzekļu kategorijā. Daži populāri BDSM produkti ir šādi:

 

  • Medicīniskās ierobežošanas jostas: šīs jostas parasti ir izgatavotas no ādas vai neilona, un tām ir metāla sprādzes, kas nostiprina jostu ap vidukli vai gurniem. Jostai var būt arī papildu D-veida gredzeni vai stiprinājuma punkti, lai to varētu savienot ar citiem ierobežojošiem līdzekļiem.
  • Pacientu roku un kāju ierobežotājsistēmas: Šos pacientu ierobežotājus izmanto, lai piestiprinātu plaukstas vai potītes pie gultas, galda vai citas mēbeles. Tie ir izgatavoti no ādas vai metāla, un tiem ir bloķēšanas mehānisms, kas nodrošina, ka roku vai potīšu ierobežotājsistēmas droši turas savā vietā.
  • Strazdžaketes: Strazdžakete ir ierobežotājsistēmas veids, kas apņem ķermeņa augšdaļu un rokas un ierobežo kustības. Strazdžaketes ir izgatavotas no ādas vai audekla, un tām ir sprādzes vai siksnas, lai nostiprinātu striķetīti.
  • Polsterēti dūraiņi: šie dūraiņi ir paredzēti, lai ierobežotu roku un pirkstu kustības. Tie ir izgatavoti no ādas vai citiem materiāliem un ir polsterēti, lai tos būtu ērtāk valkāt ilgstoši.
  • Medicīniskie knupīši: medicīniskos knupīšus nēsā mutē, lai ierobežotu runu. Tie var būt izgatavoti no gumijas, silikona vai citiem materiāliem, un tiem ir regulējama galvas siksna, lai nodrošinātu drošu pieguļšanu.
  • Bondage gultas vai bondage gultas: Šādas obligāciju gultas parasti ir izgatavotas no izturīga, ūdensnecaurlaidīga materiāla, un tām ir vairāki stiprinājuma punkti, lai "pacientu" piestiprinātu pie gultas vai citas virsmas.
  • Medicīniskā bondāžas lente: šī bondāžas lente pielīp pie ādas, un to var izmantot individuālai fiksācijai vai mumificēšanai.
  • Pacienta galvas siksnas: medicīniskajās rotaļās galvas siksnas var izmantot, lai simulētu medicīniskās procedūras vai pastiprinātu medicīnisko fetišu. Piemēram, galvas siksna ar elpošanas caurulīti var imitēt anestēzijas masku vai medicīnā izmantoto elpošanas aparātu.
  • Ginekoloģijas krēsls: profesionālais ginekoloģijas krēsls piedāvā visu nepieciešamo, lai ar partneri varētu nodarboties ar aizraujošu seksu klīnikā. Ideāli piemērots viņa vai viņas sasiešanai, sodīšanai, palutināšanai, izmeklēšanai vai lai ļautu kādam no mūsu seksa aparātiem viņu vai viņu stingri ieņemt.
  • Klīnikas seksa ārstēšanas galdi: Šīs pārnēsājamās un diskrēti novietojamās BDSM mēbeles jūs iepriecinās, jo tās ir ne tikai daudzpusīgi piemērotas sasaistīšanai, bet arī daudziem citiem BDSM rotaļu veidiem, piemēram, CBT, anālai iekļūšanai vai padevīga vīrieša slaukšanai.

 

Ir svarīgi atzīmēt, ka BDSM pacientu savaldīšanas līdzekļu izmantošana vienmēr jāveic drošā un ar piekrišanu. Lai nodrošinātu visu iesaistīto drošību un labklājību, ir svarīga atbilstoša saziņa, izglītošana par drošu praksi un drošības protokolu ievērošana.


Medicīnisko BDSM ierobežošanas līdzekļu, slimnīcas ierobežošanas līdzekļu un klīnikas seksa piederumu veikals:

BDSM piederumu, psihiatrisko ierobežošanas līdzekļu vai slimnīcas ierobežošanas līdzekļu iegādei nepieciešama rūpīga pārdomāšana un izpēte, lai nodrošinātu drošu un patīkamu pieredzi. Ja drošība, komforts, funkcionalitāte un izstrādājumu izturība ir jūsu galvenās prioritātes, šeit, MEO BDSM tiešsaistes veikalā, jūs atradīsiet savām vajadzībām piemērotus piederumus. Ja jums nepieciešams padoms, mūsu apmācītā klientu apkalpošanas komanda vienmēr ir gatava palīdzēt.