No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Mystim - Elektrostimulācija

Informatīvais biļetens

Mystim - Elektrostimulācija 

Mystim - E-Stim - sods vai atlīdzība. Jūs izlemjat: Ar rīsu strāvu un e-stimulatoru mēs jūs novedīsim līdz orgasmam. Iegremdējieties aizraujošajā elektroseksseksā.

12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 46 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 46 vienībām

Mystim, elektrosekss, elektrostimulācija, e-stim, elektroseksuālās rotaļlietas.... Eh, kas!?

 

Neuztraucieties, mums ir atbildes: Elektrība un sekss ir diezgan sena parādība, bet tikai tagad gūst pelnītu popularitāti. Nav brīnums! Tehnoloģijas, rotaļlietas un iekāre pēc tām šobrīd piedzīvo absolūtu kulmināciju, kas ir patiešām jautri - un var būt patiešām jautri jums visiem!

 

Elektriskās spēles, protams, var būt daļa no S&M prakses, bet tām nav obligāti jābūt! Tas, vai jūs vēlaties dzīvot Elektriskā pilsētas vidū vai baudīt klusāku nomali, ir tikai jūsu ziņā.

 

Kopumā, ja ievēro dažus pamatnoteikumus, elektrosekss ir nekaitīgs un neprātīgi aizraujošs izcelšanās pasākums, ko noteikti vajadzētu izmēģināt pašam.

 

Kas ir Mystim elektrosekss?

 

Mystim Par elektroseksu parasti uzskata patīkamu elektronisko impulsu iekļaušanu seksuālajos aktos.

 

To dēvē arī par elektrostimulāciju jeb saīsinājumā e-stimulāciju. Tam paredzēto aparatūru vispusīgi sauc par e-stimulēšanas rotaļlietām vai e-stimulēšanas ierīcēm - par svarīgākajām atšķirībām mēs pēc brīža runāsim.

 

Ar terminu elektrosekss apzīmē plašu un aizraujošu jomu, kas var būt no maigas priekšspēles līdz intensīvai iekļūšanai un ilgstošai kulminācijai.

 

Citiem vārdiem sakot, no maigas līdz spēcīgai un no stimulējošas līdz aizraujošai.

 

Šo nesalīdzināmo tirpinošo sajūtu, kas visu ķermeni var iedzīt ekstāzē, var izbaudīt vienatnē vai divatā - vai trijatā ... ;-)

 

Kā darbojas Mystim elektrosekss?

 

Mūsu ķermenī ir daudz jutīgu nervu galu un ceļu, kas pārraida informāciju, piemēram, pieskārienu, uz mūsu smadzenēm. Un šai informācijas apmaiņai mūsu ķermenis pat pats pastāvīgi sūta elektriskos impulsus. Jo: sitiens pa ādu, maigs glāstījums un, protams, arī skūpsts vai sekss mūsu ķermenis pārvērš "nervu galu pieskārienu" par elektrisko impulsu, ko tas nosūta uz smadzenēm kā stimulāciju. Tātad pieskāriens vienmēr ir "netiešs" elektriskais impulss organismā.

Gudra netīrā saruna: E-Stim ierīces un elektroseks rotaļlietas runā mūsu ķermeņa valodā: bez nepieciešamības veikt tulkojumu elektriskais impulss tiek raidīts tieši uz smadzenēm! ... ... un tik ļoti mūs uzbudina, ka mēs izdalām daudz endorfīnu.

 

Īpaši daudz jutīgu nervu galu ir dzimumorgānu rajonā, kas tur gaida kā liels rotaļu laukums, lai saņemtu e-stimulācijas impulsus .

 

Lai organismā notiktu šī stimulējošā komunikācija, mums ir vienlaicīgi jāpieskaras pozitīvajam un negatīvajam pālim, lai caur mums varētu plūst elektrība - un tieši starp elektriskajiem poliem notiek maģija!

 

Tam ir daudz aizraujošu iespēju: Rotaļlietas ar divām integrētām vadošām virsmām, rotaļlietas ar vienu vadošu virsmu un līmējošu elektrodu kā pretējo polu, e-stimulācijas ierīces ar diviem vai vairākiem elektrodiem un rotaļlietas, ko var piestiprināt tieši erogēnajās zonās un uz tām, un daudzas citas.

 

Iztēlei nav robežu - vismaz ne tehnoloģijas dēļ!

 

Aparatūra: E-Stim ierīce vai E-Stim rotaļlieta

 

Plašo e-rotaļlietu jomu var iedalīt divās galvenajās kategorijās, turklāt pastāv arī daudzas smalkas atšķirības: Pirmkārt, ir universālas "E-Stim ierīces", kurām var pievienot neskaitāmas rotaļlietas, elektrodus utt., un ir patstāvīgi funkcionējošas"rotaļlietas ar iebūvētu E-Stim".

 

 • E-Stim ierīce: Šie viedie vadības centri ir kaut kas līdzīgs komandu tiltiem visiem tinginošajiem izbraucieniem bezgalīgajos elektroseksspektra plašumos - un dziļumos! Seksuālajai fantāzijai nav robežu, ja regulējat vadības ierīces no maigām līdz stingrām, no pastāvīgām līdz ritmiskām vai pulsējošām līdz grūdošām. Neatkarīgi no tā, vai tas ir klasisks vai moderns: Mūsu elektroseksierīces ir pieejamas gan digitālajā, gan analogajā versijā.
 • Piekabināms: kuru e-stimulēšanas rotaļlietupieslēgt, izlemj situācija, vēlme vai katrs pats par sevi: Ir pieejami dildo, anālie spraudņi, dzimumlocekļa būrīši, šķīstības jostas, cimdi, mīlas bumbiņas vai elektrodi pilnīgi individuālām un stimulējošām e-stimulēšanas sesijām.
 • Vairāki spēlētāji: divkanālu ierīces, piemēram, MEO SexBox, Tension Lover vai Pure Vibes, var nodrošināt arī divas rotaļlietas vai elektrodu pārus vienlaicīgi un sniegt dubultu (pāra) prieku! Zevs starp e-stimulatoru ierīcēm ir Cluster Buster. Tā var raidīt zibeni pat bezgalīgi daudzās rotaļlietās un ar astoņiem neatkarīgiem un individuāli regulējamiem kanāliem katapultē pilnīgi ikvienu elektroseksuālajā Olimpā. Un tai ir pat tālvadības pults.
 • Seksa rotaļlietas ar iebūvētu E-Stim: E-Stim to go (crazy!). Jo ar E-Stim vibratoriem, kas ir aprīkoti ar savu impulsu ģeneratoru un vadošām virsmām, jūs saņemat tikpat spēcīgu tirpšanu, bet mazāk aparatūras. E-intensitāte ir viegli regulējama, izmantojot dažādus iepriekš ieprogrammētus palutināšanas režīmus. Viegls veids, kā sākt, lai ar vienu pogas pieskārienu pārvērstu sevi un citus par elektrosekss faniem - maigi vai ātri un intensīvi.

 

Ieslēdziet: padomi, kā sākt

 

Iesakām vispirms iepazīties ar stimulācijas strāvas ierīci "ārpus ķermeņa". Vislabākais veids, kā to izdarīt, ir pirms tam nedaudz eksperimentēt ar e-rotaļlietu rokās:

 

 1. Ar abām rokām turiet elektroseksuālo rotaļlietu vai rotaļlietu, kas ir savienota ar e-stimulatora ierīci, tā, lai abi stabi/vadošās virsmas būtu saskarē ar ādu.
 2. Tikai(!) tagad ieslēdziet strāvu/e-stimulatora ierīci. Neuztraucieties, E-Rotaļlietas un E-Stim ierīces automātiski ieslēdzas ar zemu intensitāti.
 3. Iepazīstiet impulsus un stimulus ar rokām un izmēģiniet dažādas intensitātes.

 

Taču esiet uzmanīgi: strāva vienmērīgi sadalās uz plaukstām un parasti, kad āda saskaras ar visu virsmu. Ja abiem poliem pieskaras tikai ar diviem pirkstu galiem, plūstošā strāva koncentrējas divās mazās vietās (pirkstu galos) un pēkšņi kļūst intensīvāka.

 

Tāpēc nebaidieties un, ja iespējams, izvairieties no tā!

 

Aksesuāri pieredzējušiem lietotājiem: lubrikanti, rotaļlietas un daudz kas cits

 

Ja par elektroseksu zini nedaudz vairāk, nekas tevi nespēj šokēt... Taču mēs vēlamies iepazīstināt jūs ar dažiem ļoti jutekliskiem, atalgojošu efektu sniedzošiem un, iespējams, vēl diezgan nezināmiem sīkrīkiem.

Lai vagīnā būtu vairāk voltu un lai gūtu drebinošu e-reakciju...:-)

 

 • "Elektroseksuālie lubrikanti: pārliecinieties, ka izmantojat e-stimulācijai optimizētus lubrikantus, kas ir saderīgi ar jūsu rotaļlietām, prezervatīviem un vadītspēju. Jā, ir tāda lieta: īpaši lubrikanti - piemēram, Aquameo vai E-Shock -, kas ne tikai gludi slīd, bet arī vada elektrību.
 • Vīrietim: dzimumlocekļa cilpas Kopumā ir jautras, bet ar E-Stim tās ir tik neticami stimulējošas, ka jūs nekad vairs nevēlaties izņemt dzimumlocekli no cilpas. Vienkārši uzvelciet to, savelciet, savelciet, pagrieziet to un beidziet.
 • Pakļāvīgiem vīriešiem: elektriskie dzimumlocekļu būrīši Ar tiem nepaklausīgie zēni kļūst ļoti labi, un labām meitenēm patīk kļūt nepaklausīgām. Penisa būrīši ar e-stimulatoru ne tikai kontrolē dzimumlocekli, bet arī palutina to ar elektriskiem impulsiem, gaidot brīvību - no saldas līdz ļaunai ...
 • Sievietēm: mīlas bumbiņas Tās ļauj dziļi iekļūt vagīnā, kas stimulē ar katru mazāko kustību. Mīlestības bumbiņas priecē baudas centru un iegurņa dibenu, ko optimāli trenē. Īpaši tad, kad maigi elektriskie triecieni stimulē maksts sieniņas un apkārtējos muskuļus.
 • Viņam un viņai: zondes Ir pieejamas dažādu formu zondes, ko var izmantot, lai izpētītu un palutinātu visdažādākās vietas. Tās ir vieglas, parocīgas, nodrošina lielu kustību brīvību un nogādā e-stimulācijas impulsus tieši tur, kur tiem jānonāk.

 

Vai stimulācijas strāva ir bīstama vai veselībai kaitīga?

 

Būtībā stimulācijas strāva e-bērnrīkos nav bīstama, ja tos lietojat pareizi saskaņā ar instrukcijām un nemodificējat. Lai nodrošinātu pēc iespējas lielāku drošību, jāievēro šādi noteikumi:

 

 • Svarīgākais noteikums: nekad nelietojiet E-Stim virs jostasvietas. Jebkurā gadījumā izvairieties no sirds, kakla un smadzeņu zonas! Svarīgākais izņēmums no šī noteikuma: krūtsgala skavas! Piemēram, mūsu divpolārie krūtsgala skavotāji.
 • Citi aizliegumi ir šādi: E-stimulators ar sirds defektu vai sirds stimulatoru bez ārsta konsultācijas, e-stimulators grūtniecības laikā, e-stimulators saistībā ar uzliesmojošiem priekšmetiem/šķidrumiem.

Kā es varu to kontrolēt?

 

Elektrība vienmēr meklē īsāko ceļu starp diviem poliem.
Šo noteikumu vienmēr var izmantot, lai pārbaudītu, vai strāva plūst caur kādu no trim aizliegtajām zonām - smadzenēm, sirdi vai kaklu.

Aizspriedumi OFF: Elektrosekss ir SM? Vai es varu izmantot stimulācijas strāvu, lai sodītu savu vergu? Kas ir BDSM sods vai sods Sub.

 

Ne obligāti, bet, protams, var! Un godīgi sakot: bez SM un BDSM skatuves pionieru gara elektrosekss Mystim tehnoloģijas, Mystim elektroseks rotaļlietas un pieaugošā ziņkārība par voltiem guļamistabā, iespējams, joprojām būtu pirmās spuldzītes līmenī.

Tāpēc elektrosekss noteikti var būt SM - bet tas var būt arī jebkas, kas jums tīk.

 

Kvalitatīvu un ļoti atšķirīgu Mystim elektroseks rotaļlietu daudzveidība liecina, ka papildus intensīvai kulminācijai "reprezentablu" elektroseksu padara arī maigākas skaņas, ilgstoša stimulācija un ilgstošs efekts, piemēram, labi trenēti iegurņa dibena muskuļi.

 

Bet, kā jau teicu: robežas starp tirpstošu Mystim priekšspēli un pulsējošu Mystim sodīšanu ir ne tikai plūstošas, bet arī bezgalīgi regulējamas ar labām rotaļlietām ;-)Vai vēlaties iegādāties lētu Mystim produktuEiropā, piemēram, Vācijā, Šveicē, Itālijā, Luksemburgā vai Austrijā? Tad veikalsMystim ir īstā vieta. Mūsu Mystim interneta veikals piegādā Mystim produktus ne tikai visā Eiropā, bet arī visā pasaulē, pēc iespējas īsākā laikā un, protams, diskrēti iepakotus.