No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Šibari verdzība

Informatīvais biļetens

Šibari verdzība 

Bagātiniet savu sasaistīšanas sesiju ar šiem brīnišķīgajiem BDSM aksesuāriem, kas īpašā veidā iegremdēs jūs tradicionālās japāņu šibari sasaistīšanas valdzinājumā. Šeit MEO jūs atradīsiet plašu produktu klāstu, kas nepieciešami Shibari bondage. Citās mūsu tiešsaistes bondage veikala kategorijās jūs atradīsiet arī bondage virves, ādas roku un kāj...

Bagātiniet savu sasaistīšanas sesiju ar šiem brīnišķīgajiem BDSM aksesuāriem, kas īpašā veidā iegremdēs jūs tradicionālās japāņu šibari sasaistīšanas valdzinājumā. Šeit MEO jūs atradīsiet plašu produktu klāstu, kas nepieciešami Shibari bondage. Citās mūsu tiešsaistes bondage veikala kategorijās jūs atradīsiet arī bondage virves, ādas roku un kāju aproces un citus bondage piederumus.

Vairāk
12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 29 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 29 vienībām

Shibari nāk no Japānas un nozīmē kaut ko līdzīgu "sasiet". Tāpēc cilvēki bieži runā par japāņu verdzību. Tomēr šibari ir daudz vairāk par pašu sasaistīšanas mākslu, nevis par varas un dominances izmantošanu. Kamēr tīrā BDSM bondage ir par to, lai noskaidrotu, kurš ir Top un kurš Bottom, shibari ir par pašu bondage mākslu. Bondāžas praktizētājam gandarījumu parasti sagādā tas, ka viņa vai viņas priekšā guļ mākslinieciski sasaistīta un nekustīga persona. Pastāv daudz dažādu tehniku, kā veikt šo formas ziņā perfektu sasaistīšanu . Dažas no tām ir paredzētas tikai pasīvā partnera imobilizācijai. Citas ir vēsturiski iedvesmotas, un to mērķis ir uzsvērt un izcelt sasaistītā ķermeņa estētiku.

Shibari, pazīstams arī kā Kinbaku, ir japāņu sasaistīšanas veids, kurā persona tiek sasaistīta ar sarežģītiem un vizuāli pārsteidzošiem rakstiem. Šibari prakse radās Japānā 20. gadsimta sākumā kā erotiskās mākslas veids, un vēlāk, 20. gadsimta 50. gados, to popularizēja fotogrāfs Itoh Seiyu.

Šibari sasiešanai izmanto virves, kas izgatavotas no tādiem materiāliem kā džuta vai kaņepes, lai sasietu personu tādā veidā, kas izceļ cilvēka ķermeņa skaistumu. Raksti var būt ļoti sarežģīti un bieži vien simetriski, padarot tos vizuāli satriecošus. Shibari tiek uzskatīts par BDSM paveidu, un to bieži izmanto erotiskām darbībām, taču tas var būt arī neseksuāls mākslas vai meditācijas veids.

Shibari ir kļu vispopulārs visā pasaulē, un to praktizē visu dzimumu un seksuālo orientāciju cilvēki. Pastāv daudzas šibari kopienas un semināri, kur cilvēki var apgūt šo praksi un tās paņēmienus.

Ir pieejami dažādi produkti šibari sasaistīšanai, tostarp no dažādiem materiāliem izgatavotas virves, sasaistīšanas siksnas, kā arī grāmatas un video ar instrukcijām. Daži no populārākajiem šibari zīmoliem ir Twisted Monk, MyNawashi un Esinem. Šibari aproces var iegādāties daudzos mazumtirgotājos vai arī tās var izgatavot pieredzējuši praktizētāji. Internetā un drukātā formātā ir pieejamas arī daudzas rokasgrāmatas, tostarp slavenu šibari ekspertu, piemēram, Nawashi Kanna un Osada Steve, grāmatas.

Šeit jūs varat atrast sīkāku informāciju pardažādiem šibari sasaistīšanai pieejamiem produktiem:

  • Šibari obligāciju virves: Šibari sasaistīšanai izmanto virves, kas izgatavotas no dabīgām šķiedrām, piemēram, džutas, kaņepēm vai kokvilnas. Šīs virves ir mīkstas, elastīgas un izturīgas, tāpēc tās ir ideāli piemērotas drošai un stingrai personas sasiešanai. Virves ir dažāda garuma, biezuma un krāsu, un to izvēle ir atkarīga no personīgajām vēlmēm un paredzētā lietojuma. Daži no populārākajiem virvju zīmoliem ir Twisted Monk, MyNawashi un Esinem.
  • Šibari aproces: šibari aproces tiek izmantotas kopā ar virvēm, lai izveidotu sarežģītus rakstus uz ķermeņa. Tās ir izgatavotas no ādas, neilona vai citiem izturīgiem materiāliem, un tās bieži vien ir pielāgojamas dažādiem ķermeņa tipiem. Pastāv dažādu veidu siksnas, tostarp krūšu siksnas, jostas siksnas un visa ķermeņa siksnas.
  • Grāmatas un videoieraksti ar instrukcijām: Tiem, kas vēlas uzzināt vairāk par šibari verdzību, ir pieejamas daudzas mācību grāmatas tiešsaistē un drukātā formātā. Šajās grāmatās ir aprakstīts viss, sākot ar pamata mezgliem un ierobežojumiem un beidzot ar sarežģītām tehnikām un modeļiem. Populārākās slavenu šibari ekspertu grāmatas irThe Beauty of Kinbaku, kuras autors ir Master K,The Seductive Art of Japanese Bondage, kuras autore ir Midori, unEssence of Shibari, kuras autors ir Shin Nawakiri. Tīmekļa vietnēs, piemēram, YouTube un Vimeo, ir pieejami arī daudzi video pamācību materiāli.
  • BDSM piederumi: Ir dažādi piederumi, kas uzlabo šibari pieredzi, tostarp aizsietas acis, knupīši un krūtsgala skavas. Šos piederumus var izmantot, lai pastiprinātu sajūtas un pastiprinātu šibari sasaistīšanas erotisko elementu.
  • Drošības aprīkojums: pareizi praktizēta šibari sasaistīšana var būt droša un skaista nodarbe, taču ir svarīgi, lai tai būtu pieejams pareizais drošības aprīkojums. Tas ietver drošības šķēres, lai avārijas gadījumā ātri pārgrieztu virves, un pirmās palīdzības aptieciņu jebkādu ievainojumu ārstēšanai. Svarīgi ir arī noteikt drošības vārdu vai signālu, ko sasaistītā persona var izmantot, lai paziņotu par savu diskomfortu vai diskomfortu šibari sasaistīšanas sesijas laikā.


MEO® produktu izstrādātāji no Vācijas ir apvienojušies ar vadošajiem BDSM ekspertiem Tokijā, lai izstrādātu gatavu ierobežojošo līdzekļu sēriju, kas iedvesmojusies no Shibari bondage. Tā kā šie ierobežojošie līdzekļi jau ir izgatavoti ar rokām Japānā, jūs varat sākt uzreiz, neapgūstot sarežģītu mezglošanas tehniku. Līdztekus bondage gagam, Shibari bondage apkaklei ar virves pavadiņu sērijā ietilpst arī Shibari roku saites, japāņu pātaga un pat pilns Hogtie komplekts. No kokvilnas virves izgatavotie savaldīšanas līdzekļi ne tikai labi izskatās, bet arī ir ērti valkājami, mīksti pret ādu un negrauž ādu. Šie obligāciju piederumi ir ātri uzvelkami - ideāli piemēroti gan visiem obligāciju mīlētājiem, gan iesācējiem!