No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Bloķējami anālie spraudņi

Informatīvais biļetens

Bloķējami anālie spraudņi 

Bloķējams anālais spraudnis ir seksa rotaļlieta, ko ievieto anālajā atverē un pēc tam bloķē ar nelielu piekaramo atslēgu, elektronisku laika slēdzi vai citu bloķēšanas mehānismu. Tas neļauj izņemt anālo kontaktdakšu bez atslēgas vai slēdzenes kombinācijas. Anālo kontaktdakšu, kas ir bloķēts ar elektronisko laika slēdzeni, nav iespējams izņemt, p...

Bloķējams anālais spraudnis ir seksa rotaļlieta, ko ievieto anālajā atverē un pēc tam bloķē ar nelielu piekaramo atslēgu, elektronisku laika slēdzi vai citu bloķēšanas mehānismu. Tas neļauj izņemt anālo kontaktdakšu bez atslēgas vai slēdzenes kombinācijas. Anālo kontaktdakšu, kas ir bloķēts ar elektronisko laika slēdzeni, nav iespējams izņemt, pirms nav pagājis iepriekš iestatītais laiks (piemēram, 20 minūtes vai 100 stundas).

Vairāk
Rādīt 1 - 5 no 5 vienībām
Rādīt 1 - 5 no 5 vienībām

MEO Anal Master no Vācijas ir slēdzams anālais spraudnis, ko var aizslēgt ar piekaramo atslēgu vai laika slēdzeni.

Anālā dominēšana ir tēma, kas BDSM scēnā kļūst aizvien aktuālāka. Pateicoties MEO, kontroles zaudēšanu, ko popularizē katerizācija, tagad var izbaudīt arī anāli ļoti galējā un dominējošā veidā.

  • Vai jūs uzbudina sajūta, ka esat pilnībā piepildīts līdz malām?
  • Vai jūs vienmēr ir uzbudinājusi doma par anālo dominanci?
  • Vai jūs pilnībā uzbudina tikai doma par to, ka visu dienu vai pat ilgāk jūs dziļi sevī nēsājat slēdzamu anālo kontaktdakšu?
  • Vai jūs vienmēr esat vēlējies izjust sajūtu, ka jūsu kungs vai dominante jūs pilnīgi fiziski kontrolē?


Ja atbilde uz visiem šiem jautājumiem ir "jā", tad MEO Anal Master, mūsu slēdzamais anālais korķis, ir jūsu sapņa piepildījums!

Pēc ievietošanas mūsu anālais korķis izplešas plaši kā ar burvju palīdzību - tagad jums atliek tikai to aizvērt un aizslēgt. Bez atslēgas jūs nevarēsiet izvilkt Anal Master no sevis. Tikai ar atslēgu anālais spraudnis var atgriezties sākotnējā izmērā un izvilkt to no jums.

Brīdinājums: ja pazaudējat atslēgu, jūsu vienīgā cerība ir atslēdznieks.


Kas ir slēdzamais anālais kontaktdakša slēdzis?

Slēdzamais anālais kontaktdakša slēdzis ir tāda veida seksa rotaļlieta, ko ievieto anālajā atverē un pēc tam aizslēdz ar nelielu piekaramo atslēgu, elektronisku laika slēdzeni vai citu slēdzenes mehānismu. Tas neļauj izņemt anālo kontaktdakšu bez atslēgas vai slēdzenes kombinācijas. Anālo kontaktdakšu, kas ir bloķēts ar elektronisko laika slēdzeni, nav iespējams izņemt, pirms nav pagājis iepriekš iestatītais laiks (piemēram, 20 minūtes vai 100 stundas).

Ir daudzi iemesli, kāpēc cilvēki izmanto bloķējamus anālos kontaktdakšus, piemēram:

  • Dažiem cilvēkiem patīk sajūta, ka partneris viņus fiziski kontrolē, un bloķējams anālais korķis var būt šīs kontroles fiziska izpausme.
  • Šķīstība: aizslēdzamu anālo aizbāzni var izmantot kā daļu no šķīstības režīma, kad pakļāvīgajam partnerim tiek liegta seksuāla apmierināšana, līdz dominējošais partneris nolemj atbloķēt anālo aizbāzni.
  • Publiskas rotaļas: Tiem, kam patīk publiskas rotaļas, slēdzams anālais korķis var radīt papildu uztraukuma un riska līmeni.
  • BDSM: Bloķējamus anālos korķus bieži izmanto BDSM scenārijos kā daļu no dinamiskas varas apmaiņas, kur viens partneris kontrolē, bet otrs ir padevīgs.


Ir svarīgi atzīmēt, ka seksa rotaļlietas, tostarp slēdzamus anālos aizbāžņus, drīkst izmantot tikai ar visu iesaistīto personu skaidru un apzinātu piekrišanu. Turklāt, lai izvairītos no iespējamiem veselības apdraudējumiem, slēdzamie anālie aizbāžņi ir pienācīgi jātīra un ar tiem ir jārīkojas higiēniski.

MEO BDSM tiešsaistes veikalā jūs atradīsiet dažādus slēdzamos anālos aizbāžņus ar piekaramo atslēgu vai slēdzamos anālos aizbāžņus ar elektronisko laika slēdzeni, lai piepildītu savas fantāzijas par anālo šķīstību. Turklāt mums ir daudz šķīstības jostu vīriešiemun, protams, klasiskie anālie aizbāžņi, kā arī piepūšamie anālie aizbāžņi.