No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Roku dzelži

Informatīvais biļetens

Roku dzelži 

MEO: Jūsu vienas pieturas aģentūra augstas kvalitātes ādas un neoprēna roku dzelžu iegādei! Vai meklējat ideālus roku dzelžus savām BDSM nodarbībām? Tad MEO ir īstā vieta jums! Mēs esam jūsu uzticamais bondage veikals, kurā atradīsiet augstas kvalitātes roku dzelžus no ādas, neoprēna vai tērauda.

12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 44 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 44 vienībām

MEO: Jūsu vienas pieturas aģentūra augstas kvalitātes ādas un neoprēna roku dzelžu iegādei!

Vai meklējat ideālus roku dzelžus savām BDSM sesijām? Tad MEO ir īstā vieta jums! Mēs esam jūsu uzticamais bondage veikals, kurā atradīsiet augstas kvalitātes roku dzelžus no ādas, neoprēna vai tērauda.

Mūsu roku saites ir izgatavotas no augstākās kvalitātes ādas, kas ir pietiekami mīksta, taču izturīga, lai atbilstu pat visprasīgākajām prasībām. Ar regulējamām un aizslēdzamām sprādzēm un drošām D veida gredzeniem šie roku dzelži ir lieliski piemēroti gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem.

Mūsu neoprēna roku dzelži ir lieliska izvēle tiem, kas dod priekšroku vieglākam un elastīgākam variantam. Izgatavotas no augstas kvalitātes neoprēna, šīs roku saites ir ērtas nēsāšanai un ideāli piemērotas verdzībai, sajūtu izpētei un daudz kam citam.

MEO mūsu prioritāte ir piedāvāt tikai labākos BDSM piederumus. Apskatiet mūsu ādas un neoprēna roku dzelžu izvēli jau šodien un atklājiet augstāko baudu!


Roku saites: izbaudiet kontroles zaudēšanu paverdzināšanas laikā!


Nostiprināšanas roku saites ir ierīces, kas ierobežo plaukstas kustības BDSM seansa laikā. Tie var būt izgatavoti no dažādiem materiāliem, tostarp ādas, neoprēna un mākslīgās ādas.

MEOādas roku saites ir neapšaubāmi klasika bondage jomā. Tie ir izturīgi un nodrošina stipru, drošu satvērienu. Ādas roku dzelžus var pielāgot, lai tie atbilstu dažādiem plaukstas izmēriem, un bieži vien tie ir mīksti polsterēti, lai nodrošinātu komfortu. Ādas roku saites var būt dārgas, taču tās ir ieguldījuma vērtas, ja plānojat tās izmantot bieži.

Mūsu neoprēna roku saites ir lētāka alternatīva ādas roku saitēm. Tās ir izgatavotas no sintētiska gumijas materiāla, kas ir ērts un elastīgs. tās ir viegli tīrāmas, un tās var mazgāt ar ziepēm un ūdeni. Tie parasti ir ūdensnecaurlaidīgi, tāpēc tos var izmantot slapjās vai netīrās rotaļās.

Mākslīgās ādas roku saites ir vēl viens lēts variants. Tie izskatās un ir līdzīgi īstai ādai, bet ir izgatavoti no sintētiska materiāla, ko ir viegli tīrīt un kopt. Mākslīgās ādas roku saites ir arī vegāniskas.

MEO BDSM tiešsaistes veikalā ir pieejamas dažāda dizaina roku saites, piemēram, ar slēdzeni, Velcro vai sprādzi. Slēdzamie roku dzelži tiek aizslēgti ar nelielu piekaramo slēdzeni, lai tos nevarētu noņemt bez atslēgas. Roku saites ar Velcro ir viegli uzvilkt un noņemt, un tās ir pielāgojamas dažādiem plaukstas izmēriem. Roku dzelži ar sprādzes aizdari ir līdzīgi aizslēdzamiem roku dzelžiem, taču tos aizver ar sprādzi, lai roku dzelži turētos vietā.

Roku dzelžu ražošana:

Roku dzelžus izgatavo, sašujot kopā ādas, neoprēna vai mākslīgās ādas sloksnes, lai izveidotu pietiekami platu aproci, kas aptver plaukstu. Dažiem roku dzelžiem var būt papildu iezīmes, piemēram, D-veida gredzeni vai stiprinājuma punkti ķēdēm vai virvēm.

Ādas, neoprēna vai mākslīgās ādas roku saites:

Dažādu materiālu priekšrocības ir atkarīgas no jūsu personīgajām vēlmēm un vajadzībām. Ādas roku saites ir izturīgas un nodrošina stingru satvērienu, taču tās var būt dārgas. Neoprēna roku saites ir pieejamas un viegli tīrāmas, taču tās var nebūt tik drošas kā ādas roku saites. Mākslīgās ādas roku dzelži ir lēti un vegāni, taču tie var neizskatīties tik labi vai nejusties 100 % kā īsta āda. Tas, no kāda materiāla vislabāk izvēlēties roku dzelžus, ir atkarīgs no jūsu budžeta, vēlmēm un paredzētā lietojuma.

Kādi ir roku dzelžu veidi?

MEO ir viens no vadošajiem BDSM veikaliem un piedāvā dažādu veidu roku dzelžus BDSM seansiem un sasaistīšanai:


MEO roku dzelžus BDSM seansos izmanto vairāku iemeslu dēļ:

  • Roku dzelžu nēsāšanavar būt dinamiskas varas apmaiņas fiziska izpausme, kurā viena persona ieņem dominējošo lomu, bet otra - pakļāvīgo lomu. Roku dzelži var simbolizēt pakļāvīgās personas kontroles zaudēšanu un gatavību pakļauties dominējošā partnera gribai.
  • Pastiprinātas sajūtas: plaukstu saites var pastiprināt sajūtas citu darbību laikā, piemēram, spankinga, sajūtu trūkuma vai seksuālu darbību laikā. Nespēja brīvi pārvietoties var pastiprināt sajūtas un palielināt baudu.
  • Emocionāls uzbudinājums: Dažiem cilvēkiem emocionāli uzbudinoša ir savaldīšanas sajūta. Tas var izraisīt neaizsargātības, uzticības un intimitātes sajūtu starp partneriem.
  • Lomu izspēle: Roku dzelžus var izmantot lomu spēlēs, kurās viena persona uzņemas noteiktu lomu, un roku dzelži palīdz radīt reālistiskāku scenāriju. Piemēram, dominējošais partneris var izmantot roku dzelžus, lai savaldītu pakļāvīgo, kas jāsoda par nepaklausību.
  • Piedzīvojumi un dažādība: BDSM sesijas var būt veids, kā pāriem droši un ar piekrišanu gūt jaunu un aizraujošu pieredzi. Roku dzelžu izmantošana var paplašināt viņu seksuālo repertuāru un palīdzēt viņiem izpētīt dažādas varas dinamikas un sajūtas.
  • Ādas roku dzelži, potīšu aproces un BDSM apkakles var būt efektīvs veids, kā radīt aizraujošu un intīmu BDSM pieredzi. Roku dzelžu izmantošana var paplašināt viņu seksuālo repertuāru un palīdzēt viņiem izpētīt dažādas varas dinamikas un sajūtas.


Roku dzelži, ādas potīšu aproces un BDSM apkakles var būt efektīvs veids, kā radīt aizraujošu un intīmu BDSM pieredzi. Tie var palīdzēt partneriem izpētīt savas vēlmes un robežas un radīt dziļāku saikni, izmantojot kopīgu uzticēšanās un ievainojamības pieredzi.

MEO® ādas roku dzelžu vai potīšu aproču pāra izgatavošanā tiek izmantoti tikai tādi materiāli, kas atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Mūsu roku dzelžus izgatavo pieredzējuši ražotāji ar ilggadēju amatniecības pieredzi. Roku dzelžu ražošana tiek veikta ar vislielāko rūpību - no plānošanas līdz perfektam rezultātam. Mēs pastāvīgi sazināmies ar mūsu klientiem, produktu testētājiem un BDSM kopienu.

Ādas roku saitēm uz katras kniedes un sprādzes ir uzspiests MEO ® logotips, kas ir oriģinalitātes un augstākās kvalitātes zīme bondage izstrādājumiem. Mūsu roku saites ir komplektā ar melnu uzglabāšanas maisiņu ar MEO ® zīmolu.

MEO ®, kas ir viens no vadošajiem bondage un SM produktu piegādātājiem, interneta veikalā gan BDSM iesācēji, gan pieredzējuši BDSM profesionāļi atradīs to, ko viņi meklē. Izvēle neaprobežojas tikai ar parastajiem roku dzelžiem. Iespaidīgajā produktu klāstā ir daudzu dizainu, krāsu, izmēru un materiālu roku saites. Interneta adrese www.meo.de ir kļuvusi par sinonīmu vienam no labākajiem un lielākajiem bondage veikaliem pasaulē

Roku dzelžus jau var atrast daudzu pāru guļamistabā roku dzelžu veidā, un tie kļūst arvien populārāki. Taču iespējamo bondage izstrādājumu repertuārs sniedzas tālu aiz roku dzelžu robežām un ir neticami daudzveidīgs. Par to jūs pārliecinās ieskats mūsu tiešsaistes veikalā! Bondāžas komplekti vai kombinētās kakla un roku saites piedāvā daudz variāciju sesijas laikā un ienes dažādību jūsu seksuālajā dzīvē. Ja seksa laikā tiek izmantoti roku dzelži, jūs varat pilnībā nodoties savam partnerim un izpildīt viņa komandas un vēlmes - vai arī dominēt pār viņu pats, izmantojot roku dzelžus un BDSM apkakles, un izdzīvot savu dominējošo pusi ļoti izdomas bagātā veidā.

Seksuālas lomu spēles ar roku dzelžiem

Roku dzelži ir pieejami dažādos dizainos un krāsās. No vienas puses, ir parastie un labi zināmie roku dzelži un plaukstu saites. Tie ir izgatavoti, piemēram, no metāla, ādas un neoprēna, vai arī no nerūsējošā tērauda, kas paredzēts grūtākām rotaļām. Neoprēna roku saites ir lētas, viegli lietojamas un ļoti piemērotas iesācējiem, kuri vēlas atklāt sev saišu izmantošanu. Bet, ja jums jau ir lielāka pieredze bondage jomā, varat uzdrīkstēties izmantot mūsu slēdzamos roku dzelžus. Roku dzelži ir pieejami neskaitāmās variācijās. Ādas roku saites ir ne tikai izturīgas un izturīgas, bet arī sniedz īpaši aizraujošu sajūtu, jo tās var sasiet ļoti cieši. Mēs piedāvājam roku dzelžus atsevišķi vai kombinācijā ar potīšu aprocēm un BDSM apkakle. Vienalga, vai tie ir ērti roku dzelži vai tērauda policijas roku dzelži, abi nodrošina nevainojamu erotiku un kaisli verdzībā. Roku dzelžu pāris ir ideāls bondage produkts, ko izmantot lomu rotaļu laikā guļamistabā mājās. Roku dzelžus izmanto arī BDSM starp saimnieku vai saimnieci un vergu. Dažādās bondage iespējas, ko piedāvā mūsu bondage izstrādājumi, neļaus seksam vairs nekad vairs būt garlaicīgam.

Kā lietot roku dzelžus?

Sasieniet partnera plaukstas ar mūsu roku dzelžiem. Piestipriniet pie D-veida gredzeniem āķus, ķēdes vai virves, un jums būs daudz iespēju erotiskai paverdzināšanai. Piestipriniet pie gultas balsta vai sienas āķa, savienojiet ar ķēdi, virvi vai izstiepšanas stieni - jūsu iztēlei nav robežu.

Kā es varu apgūt sasaistīšanu ar roku dzelžiem? Kam man kā iesācējam ir jāpievērš uzmanība?

Ja jūs interesē bondage, MEO ir īstā vieta jums. Mūsu bondage produktu klāsts piedāvā neskaitāmas iespējas. Ja vēlaties apgūt bondage, jums vispirms mūsu bondage veikalā www.meo.de jāinformējas par dažādiem šī rotaļu veida veidiem. Atkarībā no tā, kura bondage joma jūs interesē un kuras bondage spēles jums patīk un kuras vēlaties apgūt, ir lietderīgi paplašināt savas zināšanas ne tikai teorētiski no grāmatām. Jūs varat izmēģināt pirmos soļus ar mūsu ādas roku dzelžiem un spandeksa masku vai aizsiet acis kopā ar savu partneri.

Kāda ir atšķirība starp bondage un BDSM?

Abi var sniegt jums lielu baudu! Erotiskā bondage ir BDSM paveids, kurā viens partneris ir sasaistīts ar otru. Būtībā bondage ir saistīta ar varu, dominēšanu un pakļaušanos, kontroli un atkarību. Visām BDSM apmācībām kopīgs ir tas, ka galvenais ir varas aspekts. Vienmēr ir aktīvs jeb dominējošs partneris un pasīvs jeb padevīgs partneris. Bondāžā šī varas nelīdzsvarotība kļūst skaidri redzama, kad viens no partneriem tiek sasaistīts vai tiek ierobežota viņa vai viņas kustību un rīcības brīvība.

Kāda veida bondāža ir piemērota iesācējiem?

Kā iesācējam, jums vajadzētu lēnām pieiet pie bondage seksa tēmas. Tas sākas ar bondage ierobežojošo līdzekļu izvēli. MEO ir pieejami dažādu dizainu bondage ierobežošanas līdzekļi; ierobežošanas līdzekļi iesācējiem un ierobežošanas līdzekļi profesionāļiem - no tādiem materiāliem kā āda, PU āda, tērauds un daudz ko citu. Kā iesācējam jums jāpievērš uzmanība vienkāršajiem bondage ierobežotājsistēmas stiprinājumiem. Roku dzelžu stiprinājumiem jābūt viegli aizveramiem un atkal atveramiem, un obligāciju ierobežošanas līdzekļiem jābūt viegli lietojamiem. Ierobežotājs vai galvas siksna ar pārāk daudz sprādzēm, sprādzītēm un slēdzenēm var ātri kļūt nomācoša, ja neesat ar tām īsti pazīstams. Runājot par iesācēju bondage, ir spēkā tas pats noteikums: mazāk bieži vien ir vairāk.

Kā es varu pastāstīt savam partnerim, ka vēlos izmēģināt bondage vai savaldīšanas līdzekļus ar roku dzelžiem?

Neraugoties uz visu atklātību, ar kādu mūsdienās tiek runāts par bondage un BDSM tēmām, runāt par savām seksuālajām fantāzijām vai vajadzībām joprojām ir kaut kas tāds, kas vairumam vīriešu un sieviešu šķiet ārkārtīgi sarežģīts. Tas jo īpaši attiecas uz viņu pašu verdzības vai BDSM fantāzijām. Taču arī šeit ir spēkā devīze: pirmais sākums ir runāt vienam ar otru! Runājiet viens ar otru; runājiet ar savu partneri par to, ko jūs vēlētos izmēģināt seksa laikā! Pat ja jums tas varētu būt grūti, jums vajadzētu runāt tieši par to, ko jūs vēlētos izmēģināt un kas jums patīk bondage, piemēram, kontroles zaudēšana! Vai vēlaties būt sasiets vai sasiet savu partneri, vai vēlaties tikt sodīts, vai vēlaties apvienot sāpes un baudu? .....