No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Potītes aproces

Informatīvais biļetens

Potītes aproces 

Izbaudiet pilnīgu kontroles zaudēšanu verdzībā ar perfekti ar rokām izgatavotām ādas, neoprēna vai tērauda potīšu aprocēm. Mūsu potīšu aproces ir ērtas, izturīgas un ilgi kalpo. Bloķējošās potīšu aproces var būt efektīvs veids, kā izbaudīt aizraujošu un intīmu BDSM pieredzi. Tās var palīdzēt partneriem izpētīt savas vēlmes un robežas un izveidot...

Izbaudiet pilnīgu kontroles zaudēšanu verdzībā ar perfekti ar rokām izgatavotām ādas, neoprēna vai tērauda potīšu aprocēm. Mūsu potīšu aproces ir ērtas, izturīgas un ilgi kalpo. Bloķējošās potīšu aproces var būt efektīvs veids, kā izbaudīt aizraujošu un intīmu BDSM pieredzi. Tās var palīdzēt partneriem izpētīt savas vēlmes un robežas un izveidot dziļāku saikni, izmantojot kopīgu uzticības un ievainojamības pieredzi.

Vairāk
12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 30 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 30 vienībām

Kāju saites: izbaudi kontroles zaudēšanu verdzībā!


MEO Bondage kāju saites bieži tiek izmantotas BDSM sesijās, lai ierobežotu pakļāvīgā partnera kustību brīvību. Kāju ierobežotāji var būt izgatavoti no dažādiem materiāliem, tostarp ādas, neoprēna un ādas imitācijas.

Ādas kāju ierobežotāji no MEO Vācijā ir īpaši populāri, jo tie ir izturīgi un izturīgi. Tie ir arī ļoti ērti, jo īpaši, ja ir oderēti ar mīkstu materiālu. Ādas potīšu aproces var būt nedaudz dārgākas, taču bieži vien tās ir izdevīgs ieguldījums, jo, pareizi kopjot, tās kalpos daudzus gadus.

Pieejamāks variants ir neoprēna potīšu aproces no MEO. Neoprēns ir sintētisks gumijas materiāls, kas ir ērts pret ādu un viegli tīrāms. Neoprēns ir arī viegls un elastīgs, tāpēc tas ir laba izvēle cilvēkiem, kuri vēlas ērtākas potītes aproces, kas tomēr nodrošina drošu satvērienu.

Populāra izvēle ir arīmākslīgās ādas potīšu aproces. Tās parasti ir lētākas nekā īstas ādas potītes aproces, tomēr tās ir līdzīga izskata un līdzīgas sajūtai. Tās ir arī viegli tīrāmas un kopjamas.

Ir daudz dažādu potītes aproču veidu, piemēram, aizslēdzamas potītes aproces, regulējamas potītes aproces un potītes aproces ar papildu stiprinājuma punktiem. Dažas potīšu aproces ir paredzētas lietošanai kopā ar īpašiem bondage piederumiem, piemēram, izstiepšanas stieņiem vai pakāršanas ierīcēm.

Izvēloties potīšu aproces, ir svarīgi ņemt vērā vēlamo ierobežošanas līmeni, izmantotos materiālus un jebkādas īpašas funkcijas vai stiprinājumus, kas nepieciešami paredzētajam lietojumam.

Mēs specializējamies roku dzelžu, potīšu aproču un BDSM apkakļu ražošanā. MEO BDSM tiešsaistes veikalā jūs atradīsiet dažādas potīšu aproces un aksesuārus, kas ir īpaši populāri.

 • Bloķējošas potītes aproces: Šīm aproču saitēm ir bloķēšanas mehānisms, ko var atvērt tikai ar atslēgu vai ciparu kombināciju, tādējādi nodrošinot augstāku drošības līmeni.
 • Regulējamas potītes aproces: Šīm potīšu aprocēm ir siksniņas vai sprādzes, kas ļauj pielāgot izmēru, lai tās labāk piegulētu.
 • Cūkas potītes aproces: Šīs potīšu aproces ir paredzētas pakļāvīgā partnera potīšu un plaukstu savaldīšanai, kad pakļāvīgā partnera potītes un plaukstas tiek sasietas kopā aiz muguras.
 • Piekares potīšu aproces: Šīs potīšu aproces ir paredzētas pakāršanai, kad pakļāvīgais partneris ir pakārts, turot potītes virs grīdas.
 • Kāju savilcēji: Šie potīšu ierobežotāji ir paredzēti lietošanai ar izstiepšanas stieni, kas pakļāvīgā partnera potītes tur izstieptas.
 • Aproces noaugšstilba līdz pēdai: Šīs aproces tiek nēsātas ap augšstilbiem un potītēm un tur pakļāvīgā partnera kājas saliektā stāvoklī.
 • Kombinēti roku un kāju aproces: Šīs aproces tiek nēsātas gan ap plaukstām, gan potītēm un ierobežo pakļāvīgā partnera kustības visā ķermenī.
 • Divkāršas fiksācijas potīšu aproces: Šīm potīšu aprocēm ir divi bloķēšanas mehānismi papildu drošībai.
 • Aproces potītēm arkažokādu: Šīs potīšu aproces ir oderētas ar mīkstu kažokādu, kas nodrošina papildu komfortu garu BDSM seansu laikā.
 • Izturīgas profesionālas potīšu aproces: Šīs potīšu aproces ir izgatavotas no īpaši izturīga materiāla un ir paredzētas intensīvākām BDSM sesijām.
 • Potīšu aprocesar ādas šņorējumu: šīs potīšu aproces ir ar šņorējumu, lai labāk piegulētu.
 • Potītes aprocesar D veida gredzeniem: Šīm potīšu aprocēm ir piestiprinātas D-veida gredzeni, kas ļauj tās piestiprināt citiem obligāciju piederumiem.
 • Potīšu aprocesar Velcro: mēs esam nodrošinājuši šīs potīšu aproces ar Velcro aizdari, lai tās varētu viegli uzvilkt un noņemt.
 • Šīm potīšu aprocēm ir iebūvēts izplešanāsstienis, kas nodrošina, ka pakļāvīgā partnera kājas paliek izstieptas.
 • Aizdares aproces no augšstilba līdz pēdai: Šīm aprocēm ir bloķēšanas mehānisms, un tās notur pakļāvīgā partnera kājas saliektā stāvoklī.
 • Potīšu aprocesar ķēdīti: šīs potīšu aproces ir savienotas ar ķēdīti, kas ļauj vairāk kustēties, bet joprojām nodrošina kustību brīvību.
 • Potīšu aprocesar potīšu siksnām: Šīm potīšu aprocēm ir papildu siksniņas, kas apņem potītes, lai nodrošinātu papildu atbalstu un ierobežojumus.
 • Potīšu aprocesar sprādzēm: šo potīšu aproces var regulēt izmēru ar sprādzēm, lai tās droši pieguļ.
 • Neoprēna potītes aproces: Šīs potīšu aproces ir izgatavotas no mīksta, elastīga neoprēna un nodrošina ērtu un patīkamu ierobežošanu.
 • Potītes aprocesar polsterētu iekšpusi: Šīm potīšu aprocēm ir polsterēta iekšpuse, kas nodrošina papildu komfortu ilgāku nodarbību laikā.


MEO potīšu aproces ir populārs BDSM aksesuārs vairāku iemeslu dēļ:


Noslēgumā var secināt, ka potīšu aproces ir daudzpusīgs BDSM aksesuārs, ko var izmantot dažādos bondage scenārijos, lai palielinātu abu partneru baudu un kontroli.

Potīšu aproču izgatavošana:

Potīšu aproču konstrukcija var atšķirties atkarībā no izmantotajiem materiāliem un vēlamās bondage pakāpes. Ādas potīšu aproces parasti tiek sašūtas kopā ar izturīgu diegu, savukārt neoprēna un sintētiskās ādas aproces var būt savienotas ar metāla sprādzēm vai Velcro.

Potīšu aproču izgatavošanā mēs izmantojam tikai materiālus, kas atbilst mūsu augstajiem kvalitātes standartiem. Mūsu potīšu aproces izgatavo zinoši ražotāji, kuriem ir atbilstoša meistarība. Potīšu aproču ražošana tiek veikta ar vislielāko rūpību - no plānošanas posma līdz perfektam rezultātam. Mēs pastāvīgi sazināmies ar saviem klientiem, izstrādājumu testētājiem un BDSM kopienu.

Turklāt uz katras kniedes un sprādzes ādas potītes aproces ir reljefs MEO® logotips, kas ir augstākās kvalitātes bondage izstrādājumu raksturlielums. Potītes aproces tiek piegādātas elegantā uzglabāšanas maisiņā ar MEO ® zīmolu.

MEO ®, kas ir viens no vadošajiem bondage un SM produktu piegādātājiem, gan BDSM iesācēji, gan BDSM profesionāļi atradīs to, ko meklē. Izvēle neaprobežojas tikai ar parastajām potīšu aprocēm. Iespaidīgajā produktu klāstā ir daudzu dizainu, krāsu, izmēru un materiālu potīšu aproces. Interneta adrese www.meo.de ir kļuvusi par sinonīmu vienam no labākajiem un lielākajiem bondage veikaliem pasaulē

Potīšu aproces jau ir atrodamas gandrīz ikviena guļamistabā un kļūst arvien populārākas. Taču mūsu bondage izstrādājumu repertuārs sniedzas tālāk par vienkāršām potīšu aprocēm un ir ļoti daudzveidīgs. Īpaši bondage komplekti, kas sastāv no roku un kāju saitēm vai hogtie saitēm, piedāvā daudzas variācijas sesijas laikā un ienes dažādību jūsu seksuālajā dzīvē. Ja tiek izmantotas potīšu saites, jūs varat pilnībā nodoties savam partnerim un izpildīt viņa komandas un vēlmes - vai arī dominēt pār viņu pats ar potīšu sa itēm un izplešamo stieni un izdzīvot savu dominējošo vai ļauno pusi. Der zināt: Ja arī jūs vēlaties nodarboties ar seksu verdzības laikā vai jums patīk sajūta, ka esat pilnībā pakļauts partnera žēlastībai, tad tieši mūsu potīšu aproces ir īstais papildinājums mūsu potīšu aprocēm. Mūsu izplešanas stienis, kas piestiprināts starp potīšu aprocēm, ierobežo jūsu kustību iespējas un ļauj jums izstiept kājas "gataviem saņemt".

Bondage with ankle cuffs

Potīšu aproces ir pieejamas dažādos dizainos un krāsās. No vienas puses, ir parastās un labi zināmās potīšu aproces. Tās ir izgatavotas no metāla, ādas vai neoprēna, bet bondage profesionāļiem - arī no nerūsējošā tērauda. Neoprēna potīšu aproces ir lētas, viegli lietojamas un lieliski piemērotas iesācējiem, kuri vēlas paši atklāt šo bondage veidu. Bet, ja jums jau ir lielāka pieredze verdzības jomā, varat pat uzdrīkstēties izmantot mūsu aizslēdzamās potīšu aproces. Alternatīvi pat potīšu aproces ar digitālo laika fiksatoru MEOBOND! Potīšu aproces ir pieejamas neskaitāmās variācijās. No ādas izgatavotās potīšu aproces ir ne tikai izturīgas un izturīgas, bet arī sniedz jums īpaši aizraujošu sajūtu, ka esat pakļauts jūsu nežēlastībai. MEO® ir pieejamas gan atsevišķi, gan kombinācijā ar roku dzelžiem un BDSM apkakles komplektu, kas simbolizē paklausību un pakļaušanos. Vai tās būtu ērtas ādas potīšu aproces, vai tērauda kāju dzelži, abas nodrošina nevainojamu erotiku un kaisli verdzībā. Kāju dzelži ir ideāls bondage izstrādājums, ko izmantot lomu rotaļu laikā guļamistabā mājās. Potīšu aproces izmanto arī BDSM starp saimnieku vai saimnieci un vergu. Dažādās bondage iespējas, ko piedāvā mūsu bondage izstrādājumi, noteikti padarīs seksu nākotnē atkal garlaicīgu.
Kā lietot potīšu aproces?

Apskāviet partnera potītes ar mūsu potīšu aprocēm. Piestipriniet āķīšus pie D veida gredzeniem, un jums būs daudz iespēju erotiskai paverdzināšanai. Piestipriniet pie gultas statīva vai sienas āķa, savienojiet ar ķēdi, virvi vai izplešamo stieni - jūsu iztēlei nav robežu.

Noderīgi zināt: Kā es varu apgūt bondage? Kam man kā iesācējam jāpievērš uzmanība?

Ja jūs interesē bondage, MEO ir īstā vieta jums. Ar mūsu bondage produktu klāstu jums paveras neskaitāmas iespējas. Ja vēlies apgūt bondage, apmeklē mūsu bondage veikalu www.meo.de un uzzini, kādi ir bondage veidi. Atkarībā no tā, kura bondage joma jūs interesē un kuras bondage spēles jums patīk un kuras vēlaties apgūt, ir jēga paplašināt savas zināšanas ne tikai teorētiski no grāmatām. Jūs varat izmēģināt pirmos soļus ar mūsu ādas roku dzelžiem un spandeksa masku vai aizsiet acis kopā ar savu partneri.

Kāda ir atšķirība starp bondage un BDSM?

Abi var sniegt lielu baudu! Erotiskā bondage ir BDSM paveids, kurā viens partneris ir sasaistīts ar otru. Būtībā bondage ir saistīta ar varu, dominēšanu un pakļaušanos, kontroli un atkarību. Visām BDSM apmācībām kopīgs ir tas, ka galvenā nozīme ir varas aspektam. Vienmēr ir aktīvs jeb dominējošs partneris un pasīvs jeb padevīgs partneris. Bondāžā šī varas nelīdzsvarotība kļūst skaidri redzama, kad viens no partneriem ir sasiets vai ierobežota viņa kustību un rīcības brīvība.

Kura veida bondāža ir vispiemērotākā iesācējiem?

Kā iesācējam, jums vajadzētu lēnām pieiet pie bondage seksa tēmas. Tas sākas ar bondage ierobežojošo līdzekļu izvēli. MEO mums ir daudzu dizainu bondage ierobežošanas līdzekļi; ierobežošanas līdzekļi iesācējiem un ierobežošanas līdzekļi profesionāļiem - no tādiem materiāliem kā āda, PU āda, tērauds un daudz ko citu. Kā iesācējam jums jāpievērš uzmanība vienkāršajiem bondage ierobežotājsistēmas stiprinājumiem. Roku dzelžu stiprinājumiem jābūt viegli aizveramiem un atkal atveramiem, un obligāciju ierobežošanas līdzekļiem jābūt viegli lietojamiem. Ierobežotājs vai galvas siksna ar pārāk daudz sprādzēm, sprādzēm un slēdzenēm var ātri kļūt nomācoša, ja neesat ar tām īsti pazīstams. Runājot par iesācēju bondage, ir spēkā tas pats noteikums: mazāk bieži vien ir vairāk.

Kā es varu pateikt savam partnerim, ka vēlos tikt sasiets vai izmēģināt bondage?

Neraugoties uz visu atklātību, ar kādu mūsdienās tiek runāts par bondage un BDSM tēmām, runāt par savām seksuālajām fantāzijām vai vajadzībām joprojām ir kaut kas tāds, kas vairumam vīriešu un sieviešu šķiet ārkārtīgi sarežģīts. Tas jo īpaši attiecas uz viņu pašu bondage vai BDSM fantāzijām. Taču arī šeit ir spēkā devīze: pirmais sākums ir runāt vienam ar otru! Runājiet viens ar otru; runājiet ar savu partneri par to, ko jūs vēlētos izmēģināt seksa laikā! Pat ja jums tas varētu būt grūti, jums vajadzētu runāt tieši par to, ko jūs vēlētos izmēģināt un kas jums patīk bondage, piemēram, kontroles zaudēšana! Vai vēlaties būt sasiets vai sasiet savu partneri, vai vēlaties tikt sodīts, vai vēlaties apvienot sāpes un baudu? .....