No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Suspensijas verdzība

Informatīvais biļetens

Suspensijas verdzība 

Saišu sasaistīšana var radīt lielāku intimitāti starp jums, jo sasaistīšana prasa lielu uzticēšanos un atteikšanos no kontroles pār savu ķermeni. Bet, kad esat pilnībā sasaistīti, izdalās aizraujošs adrenalīna un endorfīnu kokteilis. Un, protams, fenomenāls orgasms, kas tiek piedzīvots piekarināšanas laikā, nav nekas tāds, par ko varētu šķaudīt....

Saišu sasaistīšana var radīt lielāku intimitāti starp jums, jo sasaistīšana prasa lielu uzticēšanos un atteikšanos no kontroles pār savu ķermeni. Bet, kad esat pilnībā sasaistīti, izdalās aizraujošs adrenalīna un endorfīnu kokteilis. Un, protams, fenomenāls orgasms, kas tiek piedzīvots piekarināšanas laikā, nav nekas tāds, par ko varētu šķaudīt. Šeit MEO atradīsiet visus nepieciešamos produktus, kas nepieciešami pakāršanas sasaistīšanai.

Vairāk
Rādīt 1 - 12 no 12 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 12 vienībām

Saišu sasaistīšana var radīt lielāku intimitāti starp jums, jo sasaistīšana prasa lielu uzticēšanos un atteikšanos no kontroles pār savu ķermeni. Bet, kad esat pilnībā sasaistīti, izdalās aizraujošs adrenalīna un endorfīnu kokteilis. Un, protams, arī fenomenāls orgasms, kas tiek piedzīvots piekarināšanas laikā, nav nekas tāds, par ko čīkstēt.

Kādi piekāršanas līdzekļi ir nepieciešami piekāršanas obligācijām?

Ļoti populārajai piekāršanas obligācijām ir nepieciešami piederumi, uz kuriem var 100% paļauties. MEO jūs atradīsiet drošus roku pakarināšanas aproces, kāju pakarināšanas aproces un daudz ko citu

Mūsu no ādas izgatavotāskāju pakarināšanas aproces un roku pakarināšanas aproces tiek izmantotas BDSM seansos tā sauktajā pakarināšanas obligācijā, kad pasīvais partneris tiek pakārts virs grīdas ar virvēm vai citiem ierobežojošiem līdzekļiem. Piekares sasiešana var būt intensīva pieredze, un tai nepieciešama rūpīga sagatavošanās, atbilstošs aprīkojums un pieredze. Ir svarīgi, lai viss aprīkojums, kas paredzēts bondage, būtu drošs un piemērots šim nolūkam.

Mūsu ādas aproces ir populāra izvēle piekarināšanas bondagei, jo tās ir izturīgas, ērtas un tās var droši uzlikt ap plaukstām un potītēm. Salīdzinot ar parastajām roku vai potīšu aprocēm, pakarināmās aproces ir veidotas tā, lai vienmērīgāk sadalītu personas svaru, padarot to ērtāku un samazinot traumu risku. Turklāt šādām pakarināmajām aprocēm parasti ir papildu stiprinājuma punkti, kuros piestiprināt saites vai tērauda ķēdes, lai savaldītu personu pakarināšanas laikā.

Pakarināmās aproces, kas paredzētas pakarināšanai:

Pastāv dažādi pakarināmo aproču veidi, piemēram, pakarināmās jostas, pakarināmās siksnas, roku pakarināmās aproces un kāju pakarināmās aproces. Ādas aproces ir tikai viena no iespējām, un tās var kombinēt ar citiem ierobežošanas līdzekļu veidiem, lai radītu dažādas verdzināšanas pozīcijas un pieredzi. Mūsu piekares aproces ir izgatavotas no augstas kvalitātes ādas, kas ir gan ērta, gan izturīga, ar metāla elementiem, kas var izturēt ierobežojamās personas svaru.

Svarīgi zināt!

Ir svarīgi zināt, ka piekares bondage ir uzlabots bondage paveids, kas prasa augsta līmeņa prasmes un pieredzi. Tā nav ieteicama iesācējiem vai cilvēkiem, kuri nav iepazinušies ar atbilstošiem drošības pasākumiem un aprīkojumu. Piekares obligāciju drīkst veikt tikai tad, ja visas iesaistītās puses ir informētas par riskiem un drošības pasākumiem un ir devušas savu piekrišanu.

MEO, viens no vadošajiem obligāciju aksesuāru tiešsaistes veikaliem, piedāvā dažāda veida piekares aproces, ko izmanto piekares obligācijā:


Atkal jāatgādina, ka jebkura veida seksuālo aktivitāšu BDSM kontekstā, jo īpaši progresīvu veidu, piemēram, pakāršanas obligāciju, gadījumā ir svarīgi par prioritāti izvirzīt iesaistīto personu drošību un piekrišanu. Ir svarīgi izmantot pareizo aprīkojumu un tehniku un apzināties ar to saistītos riskus un drošības pasākumus.