No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Bondage spreader bar

Informatīvais biļetens

Bondage spreader bar 

Regulējams izkliedētājs ir ļoti praktisks palīglīdzeklis, kas neļauj pakļāvīgajam partnerim savilkt kājas vai saspiest rokas kopā. Šādi sasaistīts partneris ir pilnīgi pakļauts jūsu žēlastībai, un anālais atveris vai maksts, dzimumloceklis un sēklinieki vai krūšu sprauslas ir optimāli pieejami bez pretestības. MEO jūs atradīsiet plašu izkliedētā...

Regulējams izkliedētājs ir ļoti praktisks palīglīdzeklis, kas neļauj pakļāvīgajam partnerim savilkt kājas vai saspiest rokas kopā. Šādi sasaistīts partneris ir pilnīgi pakļauts jūsu žēlastībai, un anālais atveris vai maksts, dzimumloceklis un sēklinieki vai krūšu sprauslas ir optimāli pieejami bez pretestības. MEO jūs atradīsiet plašu izkliedētāju klāstu...

Vairāk
Rādīt 1 - 11 no 11 vienībām
Rādīt 1 - 11 no 11 vienībām

Izplešanās stieņi jeb izplešanās sijas ir saites ierīces, ko izmanto, lai turētu kājas vai rokas atstatus un ierobežotu kustības. Tās bieži izmanto BDSM sesijās, lai nodrošinātu verdzību, pakļaušanu un ierobežošanu.

Izkliedētājstieņi un verdzības izkliedētājstieņi ir dažāda izmēra, no dažādiem materiāliem un ar dažādu dizainu. Tās var būt izgatavotas no metāla, koka vai ādas. Dažas no izplatītākajām izkliedētājstieplēm ir šādas:

Kāju izkliedētājstieple: Tās izmanto, lai turētu kājas šķirtas un ierobežotu kustības. Tās var regulēt dažādos platumos, un tās var būt aprīkotas ar potīšu fiksatoriem, lai noturētu kājas izstieptas.

izstiepšanas stienis rokām: to izmanto, lai noturētu rokas atstatus un ierobežotu kustības. Mūsu roku izplešanas stieņus var regulēt pēc platuma, un tos var aprīkot ar plaukstu aprocēm, lai turētu rokas noteiktā stāvoklī.

Kombinētie izplešanas stieņi: Tās ir stieņi, ko var izmantot gan kājām, gan rokām. To platumu var regulēt, un tās var aprīkot ar potīšu un plaukstu aprocēm, lai izstieptu kājas un rokas.

Izstiepšanas stieņulietošanas priekšrocības:

  • Tos var izmantot, lai radītu padošanās un pakļaušanās sajūtu.
  • Tie var ierobežot kustību brīvību un kontroli
  • Tos var izmantot, lai izveidotu jaunas verdzības pozīcijas
  • Tos var izmantot dažāda veida BDSM seansos, jo tie ļauj dažāda veida piekļuvi un iekļūšanu.


Izkliedētājstieņu izmantošanas trūkumi:

  • Tie var būt neērti, ja tos izmanto ilgstoši
  • Tie var radīt sāpes, ja tos izmanto nepareizi.
  • Tie var ierobežot asins plūsmu, ja roku vai kāju ierobežotāji tiek piemēroti pārāk cieši.


Ir svarīgi atcerēties, ka BDSM praksei ir nepieciešama abpusēja piekrišana un komunikācija, un ka drošība ir svarīgs apsvērums. Pirms izkliedētājstieņa lietošanas jums tas jāapspriež ar partneri, jānosaka robežas un jāvienojas par drošu vārdu. Tāpat ir svarīgi apzināties ar izkliedētāju izmantošanu saistītos riskus un vajadzības gadījumā vienmēr nodrošināties ar iespēju ātri atbrīvot Sub. Pirms izkliedētāja stieņa lietošanas ir svarīgi pārbaudīt, vai tas nav bojāts vai ar to nav problēmu.