No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Bondage virve

Informatīvais biļetens

Bondage virve 

Ļaujiet mums jūs sasiet. Daudzu krāsu un īpašību sasiešanas virves.

12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 21 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 21 vienībām

No kokvilnas izgatavota bondage virve ne tikai lieliski izskatās, bet arī lieliski pieguļ jūsu ādai, pateicoties augstas kvalitātes apstrādei. Ļoti kvalitatīvā BDSM profesionālā virve ir piemērota gan iesācējiem, gan bondage ekspertiem. Profesionālajai virvei ir arī augsta stiepes izturība, un tā ir īpaši izturīga; virves gali ir noslēgti ar gala uzgaļiem. Virve ir pieejama dažādās krāsās un 5, 10 un 20 metru garumā.

 

Piemērota garuma virve, kas piemērota verdzināšanai:

 

Tas viss ir atkarīgs no jūsu iztēles un no tā, ko vēlaties darīt. Iegādājoties verdzināšanas virvi, vispirms sev jāuzdod viens jautājums: kam tā tiks izmantota? Protams, sasiešanai. Bet ko jūs vēlaties sasiet? Roku vai kāju sasiešanai īpaši piemērotas ir īsas, piecus metrus garas virves. Vai vēlaties piesiet savu partneri pie gultas vai krēsla? Tad vislabākā izvēle ir vidēja garuma virve, kuras garums ir desmit metri. Divdesmit metru garas sasiešanas virves prasa nedaudz vairāk pūļu, jo jūs varat pilnībā sasiet savu partneri. Tomēr šeit ir nepieciešama zināma pieredze. Rezultātā iegūtās mākslinieciskās bondage tehnikas ir vēl iespaidīgākas. Pareizais garums ir atkarīgs no tā, kā un ko jūs sasiet. Taču, ja jums tas izdodas nepareizi, tas nav nemaz tik slikti. Pārmērīgu bondage virvi var vienkārši samezglot (vairākas reizes aptinot ap citu virvi, lai tā vienkārši nevērtos uz leju), un pārāk īsu bondage virvi var pagarināt ar otru virvi, lai jūs varētu vienkārši turpināt sasiešanu.

 

Ar MEO bondage virvi stimulējošu sasaistīšanu var īstenot ātri un viegli. Augstas kvalitātes virve ir patīkami mīksta un tāpēc piemērota arī jutīgai ādai. Tai ir lieliska stiepes izturība, un atšķirībā no daudzām citām virvēm tā nav iepriekš jāapstrādā, lai to varētu lietot uz kailas ādas bez skrāpējumiem. Līmēšanas virvi var cieši un droši sasiet, un tai ir ļoti izsmalcināta apdare.

 

Lai gan bondage var veikt ar roku dzelžiem, ādas aprocēm vai ķēdēm, lielākajai daļai cilvēku termins "bondage" galvenokārt asociējas ar erotisku savaldīšanu ar virvēm. No roku un kāju bondāžas līdz visa ķermeņa bondāžai un japāņu bondāžas mākslai - ar bondāžas virvi var realizēt visdažādākās bondāžas prakses.

 

Ar ko īpašas ir bondage virves?

 

Šī augstas kvalitātes verdzināšanas virve ļauj jums īstenot savas verdzināšanas fantāzijas kopā ar partneri bez ierobežojumiem. Skaistā, zīdaini spīdīgā bondage virve ir piemērota gan iesācējiem, gan bondage profesionāļiem, kuri vēlas īstenot sarežģītas bondage tehnikas. Cēlās optikas virve ir izturīga pret plīsumiem un plīsumiem, bet uz ādas ir ļoti patīkama. Tā nešķeļ nepatīkami - pat garāku seansu laikā! Abi virves gali ir noslēgti ar gala vāciņiem, kas padara bondage virvi izturīgāku un novērš tās nodilšanu.

 

Līdztekus aizraujošajai iekāres un dominances spēlei jutekliski sasiet savu partneri ir arī ļoti aizraujoša vizuāla pieredze. Ne tikai tāpēc, ka Sub kustību brīvība ir ierobežota, bet atkarībā no mezglu mākslas īpašu uzmanību var pievērst arī, piemēram, krūtīm, sēžamvietai, maksts vai dzimumloceklim.

 

Kādi piederumi ir ieteicami?

 

Rope Master, jo tas noteikti ir visizsmalcinātākais un tajā pašā laikā visefektīvākais aksesuārs verdzībā ar virvi! Rope Master ir tērauda anālais āķis (izklausās sliktāk, nekā patiesībā ir). Lielisks aksesuārs, kas jūsu bondage sesijai piešķirs erotiski dominējošu elementu. Ar savu bumbiņu anālais āķis mērķtiecīgi stimulē anālos nervus, kā arī piedāvā vieglu fiksācijas iespēju. Izvelciet bondage virvi vai caur anālā āķa atveri, lai ātri, bet ļoti efektīvi sasiet savu partneri. Spiediet šeit, lai uzzinātu vairāk.