No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Elektrostimulācijas ierīces

Informatīvais biļetens

Elektrostimulācijas ierīces 

Mūsu stimulācijas strāvas ierīces atbrīvo pilnīgi jaunas, uzbudinātas un neaprakstāmas sajūtas. Elektroseksu patiešām nevar salīdzināt ar nevienu citu erotisko rotaļu veidu. Sajūtas, ko var radīt elektrostimulācija, ir vienkārši brīnišķīgas.

12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 15 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 15 vienībām

Mūsu stimulācijas strāvas ierīces atbrīvo pilnīgi jaunas, uzbudinātas un neaprakstāmas sajūtas. Elektroseksu patiešām nevar salīdzināt ar nevienu citu erotisko rotaļu veidu. Sajūtas, ko var radīt elektrostimulācija, ir vienkārši brīnišķīgas.


Kā darbojas elektrosekss?

Elektrosekss jeb erotiskā elektrostimulācija sākotnēji nāk no medicīniskās fizioterapijas, kas darbojas ar stimulācijas strāvu. To izmanto, piemēram, lai mazinātu sāpes, ko izraisa nervu bojājumi. Elektroseksam paredzētā produkta izstrādes pamatā ir efektīva un vienlaikus droša sistēma erogēno zonu nervu patīkamai stimulācijai. Uzmanība tiek pievērsta gan augstas kvalitātes materiāliem, gan nevainojamai izgatavošanai. Elektromasāžas ierīce darbojas ar līdzstrāvu pie zema sprieguma, tāpēc tā ir pilnīgi droša ķermenim. Tas attiecas uz komunikācijas principu, kurā pats ķermenis izmanto strāvas frekvences, kas tiek sūtītas turp un atpakaļ pa nervu ceļiem starp smadzenēm, orgāniem un sensoriem, piemēram, ādu, degunu, acīm un ausīm.

Impulsi ir vai nu negatīvi un izraisa sāpes, vai arī pozitīvi. Elektrosekss sūta impulsus, kas ir spēcīgāki par jūsu pašu nervu šūnu impulsiem, tāpēc tie tiek pārspēti ar augstāku impulsu - tirpšanai un pozitīvai stimulācijai pavisam jaunā līmenī. Turklāt erotiskā elektrostimulācija izraisa organismam raksturīgo laimes hormonu, tā saukto endorfīnu, izdalīšanos. Erotiskajai pieredzei elektrostimulācija nozīmē arī to, ka pozitīvā uzbudinājuma sajūta tiek apstrādāta ātrāk un līdz ar to izdzīvota intensīvāk, un sāpēm vienkārši nav vietas vai - pie augstas intensitātes - ir tikai nedaudz vietas. Pazīrotājs šeit runā par tirpinošu baudas sāpēm. Elektrostimulācija tiek izmantota ar atbilstošām rotaļlietām visos intīmajos reģionos. Jūsu iztēlei nav robežu!

Vai elektrosekss ir piemērots iesācējiem?

Arī iesācēji var ienākt aizraujošajā elektroseksas jomā. Šeit jums ir iespēja izvēlēties dažādu veidu elektroseks rotaļlietas. Jūs varat iegādāties arī viegli lietojamas ierīces, kas ir īpaši piemērotas iesācējiem, jo tām nav tik daudz funkciju. Pārraidāmos elektriskos impulsus jūs varat regulēt nepārtraukti. Tas nozīmē, ka seksuālajai elektrostimulācijai varat pieiet lēnām un pakāpeniski.

Jūs varat arī iegūt informāciju kopā ar savu partneri un vienkārši kopā izvēlēties piemērotu elektrisko seksa rotaļlietu un piederumu komplektu. Ja jums nav nekādas pieredzes, varat izvēlēties arī ierīci, kurai ir elektrodu spilventiņi. Ļaujiet sev iedvesmoties no dažādiem produktiem un uzdrošinieties doties ļoti interesantā erotiskās elektrostimulācijas jomā.

Vai elektrosekss man var būt bīstams?

Šis ir ļoti pamatots jautājums, galu galā mēs šeit runājam par elektrību. Pirmkārt, jums jāzina, ka elektroseks rotaļlietas darbojas ar līdzstrāvu. Daudz bīstamāka ir maiņstrāva - strāva no sienas rozetes. Stimulācijas strāvas ierīces to pārveido līdzstrāvā. Tas kļūst problemātiski tikai tad, ja jūs izmantojat savu elektrisku seksa rotaļlietu tur, kur jūsu ķermenis pats rada elektriskos impulsus, t. i., smadzenēs un sirdī. Tikpat svarīgi ir, lai stimulācijas strāva nekad neietu caur rīkli vai balseni.

Galu galā vissvarīgākais pamatnoteikums vienmēr ir tāds, ka strāva NEKAD nedrīkst iet caur smadzenēm, sirdi vai rīkli! Ja ievērosiet šo pamatnoteikumu, jūs gūsiet drošu un tirpinošu baudu no elektrostimulācijas.

Vai ir īpaši elektroseksas produkti vīriešiem un sievietēm?

Daudzām elektroseksas ierīcēm var pievienot dažādus piederumus. Šeit jūs ar partneri varat izlemt, vai tas būtu īpašs izstrādājums vienam no jums, vai arī jūs vēlaties izklaidēties kopā. Plašajā elektrostimulācijas izstrādājumu klāstā vīriešiem var atrast tādus izstrādājumus kā dzimumlocekļa gredzeni, īpaši dilatatori, anālie spraudņi, šķīstības jostas vai dzimumlocekļa būri. Lai kāds elektrostimulators vīriešiem izskatītos jūsu fantāzijā, jūs to atradīsiet šeit.

Sievietēm jūs atradīsiet lieliskus dildus un krūtsgala skavas, kas īpaši paredzētas sievietēm. Jums kopā ir brīnišķīgas iespējas. Izmēģiniet mūsu elektroseksuālos cimdus, lai pieskartos un intensīvi stimulētu katru ķermeņa daļu. Vai arī varat izvēlēties pašlīmējošos elektrodus, kas var pārraidīt pastāvīgus impulsus. Izveidojiet savu personīgo stimulācijas strāvas seksa pieredzi.

Vai es varu kombinēt elektroseksu ar citiem BDSM aksesuāriem?

Erotiskā elektrostimulācija piedāvā gandrīz neierobežotas iespējas to kombinēt ar citiem BDSM aksesuāriem. Varbūt jūs sasiet savu partneri gultā un palutiniet viņu ar mūsu elektro seksa rotaļlietām. Vērojiet, kā viņš tiek stimulēts ar impulsiem no cieta līdz mīkstam. Ja vēlaties, lai jūsu erotiskā pieredze ar elektrisku seksu būtu vēl aizraujošāka, varat partnerim uzlikt arī aizsietas acis. Tas padarīs jūsu kopīgo pieredzi vēl aizraujošāku. Vai varbūt jūs nolemsiet apvienot savu pirmo seansu ar mutes aizbāzni. Pārlūkojiet mūsu BDSM piederumus un iedvesmojieties!