No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Elektrostimulācija - Aksesuāri

Informatīvais biļetens

Elektrostimulācija - Aksesuāri 

Laipni lūgti erotiskās elektrostimulācijas pasaulē - šeit, MEO veikalā, jūs atradīsiet visu, pēc kā jūsu sirds ilgojas. Mūsu kategorijā "Erotiskās elektrostimulācijas piederumi" esam apkopojuši dažādus neaizstājamus piederumus, lai jūs varētu droši, ērti un ar maksimālu baudu izbaudīt savus elektrizējošos piedzīvojumus.

12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 39 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 39 vienībām

Laipni lūgti erotiskās elektrostimulācijas pasaulē - šeit, MEO veikalā, jūs atradīsiet visu, pēc kā jūsu sirds alkst. Mūsu kategorijā "Erotiskās elektrostimulācijas piederumi" mēs esam apkopojuši dažādus neaizstājamus piederumus, lai jūs varētu droši, ērti un ar maksimālu baudu izbaudīt savus elektrizējošos piedzīvojumus.

Vai jūs esat elektrostimulācijas iesācējs vai arī esat šīs intensīvās pieredzes piekritējs? Mēs piedāvājam piemērotus piederumus jebkuram līmenim un vēlmēm. Atklājiet mūsu dažādu kabeļu un adapteru klāstu, kas ļauj saglabāt elastību, kombinējot dažādu ražotāju elektrodus un elektrostimulācijas ierīces (Mystim, MEO, Rimba, Electrastim, E-Stim Systems). Šie piederumi ļauj bez piepūles savienot ierīces un elektrodus. Tādējādi jūs vienmēr būsiet labi apgādāts, neatkarīgi no tā, vai elektrostimulāciju vēlaties izbaudīt vienatnē, ar partneri vai lielākā grupā.

Lai elektrostimulācijas pieredzi padarītu vēl intensīvāku un patīkamāku, mēs piedāvājam augstas elektrovadītspējas gelu ESHOCK. Šis gēls nodrošina optimālu elektrisko impulsu pārvadi uz ādu, maksimāli palielinot sajūtas un vienlaikus saudzējot elektrodus. Vienkārši uzklājiet un izbaudiet maigu vai spēcīgu elektrostimulāciju!

Ātrai un ērtai lietošanai mēs piedāvājam arī dažāda izmēra un formas pašlīmējošus elektrodus, kurus var viegli piestiprināt pie ķermeņa un noņemt no tā. Šie atkārtoti lietojamie elektrodi ir ideāli piemēroti, ja novērtējat komfortu un lietošanas ērtumu.

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, nedrīkst aizmirst par higiēnu. Izmantojot mūsu īpašos tīrīšanas aerosolus INSTACLEAN un VERYCLEAN elektrodiem un piederumiem, jūs varat nodrošināt, ka jūsu seksa rotaļlietas pēc katras lietošanas reizes paliek tīras un higiēniskas. Pietiek tikai viens aerosols, un jūs varat būt pārliecināts, ka viss ir gatavs nākamajam aizraujošajam e-stimulācijas piedzīvojumam.

Tātad, ja esat gatavs elektrizējošam sajūtu uzplūdam, tad šī kategorija ir domāta tieši jums. Mūsu produkti ir rūpīgi atlasīti, lai nodrošinātu jums drošu un aizraujošu pieredzi. Dodieties erotiskās elektrostimulācijas piedzīvojumā un piešķiriet savai seksualitātei īpašu dimensiju. Lai kur jūs aizvestu jūsu erotiskie piedzīvojumi, ar pareizajiem MEO piederumiem tie būs neaizmirstama pieredze.