No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Mūsdienu šķīstības jostas

Informatīvais biļetens

Mūsdienu šķīstības jostas 

Ticības josta ar tālvadības pulti un stimulācijas strāvu. 100 % izturīgs pret izbēgšanu. Nevainība iespējama gadiem ilgi.

12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 32 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 32 vienībām

Kas ir šķīstības josta vīriešiem un kā lietot šķīstības jostu?

 

Tīras josta vīriešiem ir ierīce, kas aizver vīrieša dzimumlocekli tā, lai viņš vairs nevarētu kontrolēt savus dzimumorgānus, t. i., sava veida cietums dzimumloceklim. Tā neļauj dzimumloceklim kļūt erekcionētam un tādējādi parasti novērš arī orgasma rašanos. Vīriešu šķīstības jostas vēsture aizsākās BDSM spēļu veidos, kur vīriešu šķīstības jostu bieži izmanto dominatores, audzinot vīriešu baudas vergus. Personu, kuras rokās ir krātiņa atslēga, sauc par keyholder vai atslēgas turētāju, kā tas ir sieviešu šķīstības jostu gadījumā.

 

Tīras jostas konstrukcija ir diezgan vienkārša. Vīrieša dzimumloceklis tiek ievietots cauruļveida konstrukcijā. Šo ierīci ar slēdzeni piestiprina pie gredzena, kas aptver dzimumlocekli un sēkliniekus. Neatverot slēdzeni, KG lietotājs nevar noņemt šķīstības jostu. Dažiem šķīstības jostu modeļiem, kurus valkātājs bieži nēsā ilgu laiku, ir mehānisms, kas ļauj tos atvērt ārkārtas gadījumā. Šis mehānisms ir tāds, ka pēc avārijas atvēršanas krātiņu vairs nevar aizslēgt. Tādā veidā keyholder nākamajā tikšanās reizē atpazīst, ka vergs ir atbrīvojies no būrīša, kas parasti noved pie turpmākiem, stingriem audzināšanas pasākumiem šķīstības jomā.

 

Šķīstības jostas jeb dzimumlocekļa būri vīriešiem ir pieejami daudzos izpildījumos. Atkarībā no nepieciešamā dzimumlocekļa izmēra ir mazas un arī lielas šķīstības jostas, lai katrs vīrietis varētu atrast savam dzimumloceklim piemērotu šķīstības jostu. Caurulei līdzīgā ierīce var būt slēgta, atvērta vai daļēji atvērta.

 

Parasti šādas šķīstības jostas vīriešiem tiek uzvilktas ilgākam lietošanas laikam, un MEO tās bieži vien piegādā arī ar vienreizlietojamām slēdzenēm (plastmasas plombām). Turpmākajā apraksta gaitā mēs pieminēsim dažādas šķīstības jostas un norādīsim katra veida īpašās iezīmes. Kopumā, lietojot šķīstības jostu, ir svarīgi nodrošināt, lai lietošanas laikā netiktu bojāti jutīgie erekcijas audi un lai valkātājs justu, ka būris uz viņa dzimumlocekļa ir arī sodošs bagātinājums. Savā šķīstības jostas testā mēs konstatējām, ka ar nelielu pieredzi šķīstības jostas lietošana ātri kļūst par ikdienu.

 

Kādi šķīstības jostu modeļi ir pieejami vīriešiem? Kādas ir dažādu modeļu priekšrocības un trūkumi?

 

 

Vīriešiem paredzētās šķīstības jostas ir izgatavotas no mīksta materiāla:

 

Populārākais mīkstais materiāls, no kura izgatavotas šķīstības jostas vīriešiem, ir silikons. Šīs šķīstības jostas ir ļoti labi valkājamas un diezgan lētas. Tā kā tās labi pielāgojas formai, tās ir populāras, lai ļautu valkātājiem tās nēsāt zem parastām drēbēm. Šādas šķīstības jostas vīriešiem nav apjomīgas un pasargā valkātāju no nepatīkama izskata. Tā kā materiāls ir viegli kopjams, tos var tīrīt arī valkāšanas laikā vai lietot dušā.

 

Trūkums ir materiāla elastība, kas neļauj pilnībā ierobežot. Var gadīties, ka valkātājs var sasniegt orgasmu, neraugoties uz krātiņu, jo materiāls nevar simtprocentīgi novērst erekciju. Tomēr šādu šķīstības jostu var ieteikt, īpaši BDSM iesācējiem tās ir ļoti piemērotas. MEO.de jūs atradīsiet vairākus pievilcīgus modeļus, piemēram, šo šķīstības jostu vīriešiem, kas izgatavota no caurspīdīga silikona.

 

Kārdināšanas josta vīriešiem, kas izgatavota no cieta materiāla:

 

 

Šeit ir divas versijas. Viena ir izgatavota no cietas plastmasas, bet otra ir izgatavota no metāla, parasti šķīstības jostas ir izgatavotas no nerūsējošā tērauda. Abām versijām ir lielas priekšrocības gan valkātājam, gan atslēgas turētājam. Cenas ziņā metāla nevainības jostas parasti ir dārgākas. Tomēr pretī tās parasti kalpo ļoti ilgi un savam īpašniekam sniedz baudu ilgu laiku. Pieminēšanas vērtas ir arī šķīstības jostas vīriešiem ar aizbāzni vai šķīstības jostas vīriešiem ar dzelkšņiem vai ērkšķiem, ar kurām daudziem mūsu KG klientiem ir bijusi laba pieredze.

 

Kārdināšanas jostas vīriešiem, kas izgatavotas no cietas plastmasas:

 

 

Tie ir neuzkrītoši un netiks pamanīti lidostas pārbaudes laikā. Tomēr, tā kā to stabilitāte ir nedaudz zemāka, tās var salūzt un savainot valkātāju. Turklāt dilatatorus un katetrus ir grūtāk piestiprināt vai tos nav iespējams labi piestiprināt pie cietās plastmasas. Tomēr daudzi topi un arī profesionālas dominas zvēr uz šādu šķīstības jostu. Tās ir viegli uzvilkt, un caurspīdīgais dizains ļauj viegli redzēt, vai penis ir novietots pareizi.

 

Vēl viena priekšrocība ir tā, ka "sliktākajā gadījumā" šķīstības jostu var noņemt arī ar instrumentiem. Ja dzimumloceklis ir savērpies un iestrēdzis šķīstības jostā un tad slēdzene ir iestrēgusi, jūs priecāsieties, ka nav jāizsauc atslēdznieks. Izmantojot vienkāršas knaibles vai pat šķēres, skrūves var pārgriezt un dzimumloceklis ir glābts. Cits jautājums, vai kungs vai kundze tic Sub, vai KG vergs, ka tas patiešām bija vienīgais veids, kā izvairīties no neērtās situācijas.

 

Metāla šķīstības josta vīriešiem:

 

 

Metāla šķīstības jostas vīriešiem ir ievērojami ierobežojošākas nekā plastmasas šķīstības jostas vīriešiem. Vēss, stingrs metāls vien liek šķīstību mīlošiem vīriešiem sirdis pukstēt straujāk. Ir pieejamas daudzas šķīstības jostas, un to klāsts ievērojami pārsniedz plastmasas šķīstības jostu vīriešiem klāstu. Tas ir tāpēc, ka metāls ir daudz cietāks un izturīgāks nekā parastā plastmasa, piemēram, polikarbonāts vai PVC. Papildus cauruļveida konstrukcijām ir pieejami arī īsti dzimumlocekļa korseti, kas izgatavoti no metāla. Neatkarīgi no tā, vai tās ir šķīstības jostas ar tīkliem, šķīstības jostas ar režģiem vai šķīstības jostas ar gredzeniem, visizdomātākās šķīstības jostas ir izgatavotas no metāla.

 

Viena no populārākajām šķīstības jostām, kas dažiem vīriešiem rada patiesas bailes, ir tā sauktie elles vārti. Tas tulkojumā nozīmē "elles vārti" un attiecas uz dažādu gredzenu konstrukciju, kas savienoti ar ādas jostu vai metāla stieni. Gredzens ar vislielāko diametru ir piestiprināts kā fiksējošs gredzens aiz sēkliniekiem ap dzimumlocekļa vārpstu. Katra nākamā gredzena diametrs ir nedaudz mazāks par iepriekšējā gredzena diametru, lai pēdējais gredzens stingri aptver dzimumlocekli pat tad, kad tas nav erekcijas stāvoklī. Ja šī dzimumlocekļa būrīša valkātājs ir seksuāli stimulēts, "Elles vārtu" gredzeni sāk ļoti sāpēt, kas ievērojami slāpē seksuālo baudu. Pieredzējuši keyholder zina, kā savus KG vergus ar šiem "elles vārtiem" ilgstoši noturēt tieši starp dedzinošu iekāri un nožēlojamām sāpēm, no kā arī cēlies atšķirīgais nosaukums.

 

Šķīstības jostas vīriešiem ar katetru vai dilatatoru:

 

 

Dažas šķīstības jostas vīriešiem ļauj ievadīt urīnizvadkanālā dzimumlocekļa aizbāzni (prinča sceptu) vai katetru. Katetrs ļauj urinēt un izplūst spermai. Savukārt dilatators ievērojami palielina spēles spriedzi. Dažām vīriešiem paredzētajām šķīstības jostām ir pat fiksēts smaile, kas tiek ievietota, kad tās tiek uzvilktas. Šis papildu stimuls var gandrīz izvest vīrieti no prāta, jo katru kustību un katru sīku erekciju var izjust ar dubultu intensitāti.

 

Dažas no mūsu šķīstības jostām no sērijas NoPacha ir veidotas tā, ka pēc tam var ievietot dilatatoru, tādējādi veicinot vīrieša vēlmi pret viņa gribu. Palielinoties pietūkumam, palielinās arī dzimumlocekļa sāpes, kuras bieži vien pastiprina iekšējie smaili. Ja sāpes kļūst pārāk stipras, baudas sajūta dažkārt pazūd pavisam. Ne tā ir ar dilatatoru, ar kuru vīrietis kļūst iekārojams pat pret savu gribu, vismaz līdz noteiktam brīdim. Ja šķīstības jostas ar dilatatoru jums ir pārāk garlaicīgas, varat izmantot arī tādas ar urīnizvadkanāla dilatatoru. Tomēr ar šāda veida jostām ir jārīkojas ļoti saudzīgi, jo nevar izslēgt nopietnas traumas.

 

Skaistuma jostas ar vibratoru vai šķīstuma jostas ar stimulācijas strāvu:

 

 

MEO, protams, ir pieejamas arī šķīstības jostas ar vibratoru vai stimulācijas strāvas ierīču pieslēgšanas iespējas. Abu dizainu mērķis ir palielināt vīrieša baudu un panākt dzimumlocekļa erekciju, lai gan tieši to viņš vēlētos novērst, ja iespējams. Īpaši izmantojot TENS Gert, dzimumlocekli var stimulēt līdz sāpju slieksnim - bieži vien kombinācijā ar dilatatoru kā elektrodu. Ļoti pakļāvīgiem vīriešiem patīk, ka viņu baudu iesloga neiespējamais orgasms, savukārt sadistiski topi rod baudu kontrolējamās sava padotā ciešanās.

 

Jaunā CELLMATE Chastity Belt - lietotnes kontrolēta šķīstības josta:

 

CELLMATE Chastity Belt - elektroniskā šķīstības josta pakļāvīgam vīrietim, kas tiek kontrolēta ar lietotni, jo CELLMATE Chastity Belt ir elektroniskā šķīstības josta ar lietotni! Jūsu partneris kontrolē CELLMATE šķīstības jostu ļoti vienkārši un bez sarežģītām tehnoloģijām, izmantojot īpašu lietotni. Jūs varat sagaidīt bezgalīgi aizraujošus mirkļus ar savu dominējošo partneri, kuros jūs pilnībā zaudēsiet kontroli pār savu dzimumlocekli . Piemēram, izmantojiet mūsu lietotnes vadāmo šķīstības jostu CELLMATE iepirkšanās laikā un ļaujiet savai partnerei pārsteigt jūs ģērbtuvē. Tas ir īpaši aizraujoši arī mājās, kad jūsu partneris pilnībā kontrolē jūsu vīrišķību. Neatkarīgi no tā, vai esat mājās, ceļojat, iepērkaties, sportojat, nodarbojaties ar bondage vai pat veicat tālākizglītību , MEO ® šķīstības josta CELLMATE, pateicoties atjautīgajai aplikācijas kontrolei, nodrošinās pilnīgu šķīstību un jūsu dzimumlocekļa pilnīgu kontroli.

 

Ar CELLMATE šķīstības jostu vīriešiem nav svarīgi, kur jūs atrodaties vai ko darāt. Ar CELLMATE šķīstības jostu ar lietotnes kontroli keyholder (tas, kuram ir atslēgas vara) var izlemt, vai pakļāvīgais vīrietis var tikt atbrīvots no šķīstības. Kombinācijā ar lietotni Android un iOS operētājsistēmām jūs varat viegli izveidot kontu un sasaistīt CELLMATE šķīstības jostu ar savu lietotāja ID.

 

Anālais šķīstums:

 

Mūsu slēdzamais butt plug, tiklīdz tas ir ievietots, kā ar burvju palīdzību plaši izplešas - tagad vienkārši aizslēdziet to un izņemiet atslēgu. Bez atslēgas "Anal Master" vairs nevar noņemt. Tikai ar atslēgu butt plug var atkal samazināt līdz mazākajam izmēram un izvilkt. Labākā izvēle, ja runa ir par slēdzamu anālo kontaktdakšu!

 

Elektroniskā laika slēdzene šķīstības jostām:

 

MEOBOND digitālais laika slēdzis atbrīvos jūs tikai pēc tam, kad būs pagājis iestatītais laiks. Tas ļauj nodrošināt pret izbēgšanu un drošu sevis sasaistīšanu vai laika kontroli. Mūsu laika slēdzene MEOBOND sevī slēpj īstas augstās tehnoloģijas, un to var piestiprināt gandrīz visiem sasaistīšanas līdzekļiem vai šķīstības jostām. Beidzot jūs varat piepildīt savas pilnīgākās fantāzijas par pašsaistīšanu un šķīstību, jo MEOBOND laika slēdzeni var iestatīt līdz minūtei, bet ne ilgāk kā 100 stundas. Par to ir sapņojis ikviens, un MEO to ir piepildījis! "Erotiskā laika slēdzene" ir viegli lietojama un tās lietošana ir droša, tā nodrošina jums to, par ko jūs vienmēr esat sapņojis. Mūsu slēdzene spēj izturēt 130 kilogramu vilkšanas spēku, un tas padara to ideāli piemērotu laika piespiešanai ar roku dzelžiem, potīšu aprocēm, izstiepšanas stieņiem ar potīšu aprocēm, obligāciju aprocēm, šķīstības sprostiem, šķīstības jostām, knaģiem un pat mūsu bloķējamo anālo spraudni.

 

BDSM rotaļu idejas ar šķīstības jostu:

 

Šeit ir dažas spēles idejas, ar kurām var spēlēties gan iesācēji, gan pieredzējuši spēlētāji ar šķīstības jostu. No ieteikuma uz ieteikumu palielinās to apjoms un līdz ar to arī bīstamība veselībai. BDSM iesācējiem ieteicams pieiet šim tematam uzmanīgi.

 

Pornofilmas ar šķīstības jostu:

 

Top uzliek sievietei izvēlēto šķīstības jostu uz Sub un abi kopā skatās pornogrāfiju. Tas viņu ārkārtīgi uzbudina, un Sub drīz vien lūgs viņu atbrīvot no iekāres ierobežojumiem. To var izmantot, lai kopā pavadītu mīlas vakaru vai kā izeju turpmākām spēlēm.

 

Izbraucieni ar šķīstības jostu:

 

Vīriešiem tiek uzlikta no cieta materiāla izgatavota šķīstības josta, un tās valkātājam ir jāvelk cieši pieguļošas bikses. Tad viņi kopā dodas iepirkties un dodas garā pastaigā pa pilsētu. Pat ja to pamanīs tikai daži garāmgājēji, KG nēsātājs jutīsies tā, ka visi redz šķīstības jostu, un jutīsies ļoti pazemots.

 

Kompulsīvs uzbudinājums:

 

Saistītajam vīrietim tiek uzspiesta stingra būrīša savaldīšana. Šim nolūkam aktīvā partnere uzliek viņam būrīti, kas var būt aprīkots ar elektrodiem un kas ļauj izmantot dilatatoru. Ar prasmīgu stimulāciju bezpalīdzīgā, sasaistītā vīrieša dzimumlocekļa dzimumloceklis tiek novests līdz erekcijai, kas izraisa sāpes būrī ieslēgtā vīrieša dēļ. Sāpes izdzen baudu, līdz Top atkal stimulē ieslēgto dzimumlocekli. Mainot elektrības un urīnizvadkanāla stimulāciju, tiek uzkurināta bauda, un, kad sāpes ir aizmirstas, spēle var sākties no jauna.

 

Vakariņās ar draugiem:

 

Vakarpusē Top uzaicina draugus uz vakariņām. Kad kompānija ir nokomplektēta, Sub tiek uzlikta šķīstības josta (šeit īpaši ieteicama mūsu NoPacha šķīstības josta) un parādīta draugiem. Pazemojošs un vienlaikus ārkārtīgi uzbudinošs pakļāvīgiem vīriešiem.

 

Piespiedu orgasms vai piespiedu ejakulācija:

 

Prostata ir vīriešu dzimumcentrs, kas nosaka ejakulāciju. Ar CUMELOT ierīci - BDSM vajadzībām pielāgotu prostatas stimulatoru - prostatu stimulē, līdz sperma tiek izspiesta ārā, bez nepieciešamības pēc baudas vai uzbudinājuma. To dēvē arī par prostatas orgasmu vai piespiedu atbrīvošanu.

 

Čilli vai ingvers dzimumloceklim:

 

Ar urīnizvadkanāla dilatatoru atver slēgto dzimumlocekli un urīnizvadkanālā ievieto nomizotu ingvera saknes gabaliņu vai čilli. Tas ļoti sāp, bet, ja persona, pret kuru šādi vēršas, izjūt baudu. Tāpat kā spēlē "kompulsīvais ragainība", Top var nodrošināt, ka Sub ar prasmīgu uzbudināšanu un noliegšanu paliek iesprostots savā iekāres stāvoklī.

 

Uretrālā stimulācija:

Skaņošana sola daudzkārtējus orgasmus! Sounding jeb urīnizvadkanāla rotaļas nepiesātinātajiem izklausās sāpīgas, taču tās var būt arī neprātīgi aizraujošas. Tomēr ir jābūt uzmanīgiem, lai tā būtu patīkama pieredze.

 

Kopšanas līdzekļi šķīstības jostai:

 

Dzimumlocekļa kopšanai:

 

 

PLOWBOY True Feel fetiša lubrikanta želeja ir ideāli piemērota anālajai izstiepšanai, izstiepšanai un arī šķīstības jostas valkātājiem, jo satur kopjošas sastāvdaļas. PLOWBOY True Feel ir kopjoša lubrikanta želeja prasīgiem vīriešiem. Izmēģinātas un pārbaudītas sastāvdaļas, piemēram, alveja un E vitamīns, maigi un dabiski kopj un nodrošina samtainu sajūtu seksa laikā.

 

Tīras jostas tīrīšana:

 

 

INSTACLEAN ir BDSM kopienas pirmā izvēle! Patogēnie vīrusi un baktērijas slēpjas visur. Ar INSTACLEAN dezinfekcijas aerosolu, dezinfekcijas līdzekli rokām, jūs varat pasargāt sevi un citus no slimībām. Mūsu dezinfekcijas aerosolam INSTACLEAN piemīt intensīva antibakteriāla iedarbība pret baktērijām, sēnītēm un vīrusiem. Savietojamība ar daudziem materiāliem padara INSTACLEAN dezinfekcijas aerosolu par universālu dezinfekcijas līdzekli šķīstuma jostām.

 

Kur var iegādāties šķīstības jostas vīriešiem? Vietnē www.meo.de

 

 

Interneta vietnē www.meo.de jūs atradīsiet iespaidīgi plašu šķīstības jostu vīriešiem klāstu. Ja jūs meklējat šķīstības jostu dzimumloceklim, tad vienkārši ielūkojieties! Mēs iesakām jums pašiem neizgatavot šķīstības jostu. Daudz vienkāršāk, ātrāk un lētāk jūs varat pasūtīt šķīstības jostu tiešsaistē. Mēs piegādājam gandrīz visus modeļus iespējami īsākā laikā, protams, ļoti diskrēti un neitrāli iepakotus.