No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Drošas šķīstības jostas

Informatīvais biļetens

Drošas šķīstības jostas 

Izlaušanās drošas šķīstības jostas vīriešiem. Vācu kvalitātes produkti. Piemērotas ilgstošai šķīstībai.

12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 33 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 33 vienībām

Vīriešu šķīstība ir BDSM prakse, kurā vīrietis nēsā ierīci, ko bieži dēvē par šķīstības jostu, dzimumlocekļa krātiņu vai šķīstības ierīci, kas neļauj viņam iesaistīties seksuālās darbībās vai pieskarties saviem dzimumorgāniem. Kārdināšanas josta parasti tiek izmantota kā daļa no varas apmaiņas, kurā viens no partneriem uzņemas atslēgu turētāja lomu (keyholder), kurš kontrolē šķīstības jostu un atbrīvo otru partneri no šķīstības.

Šķīstības jostas un ierīces vīriešiem mūsu interneta veikalā ir pieejamas dažāda dizaina, materiālu un izmēru. Tās var būt izgatavotas no metāla, plastmasas, ādas vai silikona. Daži no izplatītākajiem modeļiem ir šādi:

Tradicionālās šķīstības jostas: tās ir jostas, kas tiek novietotas ap vidukli un nosedz dzimumorgānus. Tās parasti ir izgatavotas no metāla un tiek aizslēgtas ar atslēgu.
Mūsdienu šķīstības ierīces: Tās ir ierīces, ko nēsā ap dzimumlocekli un slēdz ar atslēgu vai kombinēto slēdzeni. Tās var būt izgatavotas no metāla, plastmasas vai silikona. Tie var būt pilni krātiņi, kas aptver visu dzimumlocekli, vai daļēji krātiņi, kas aptver tikai dzimumlocekļa apakšdaļu.
Kakla gredzeni ar šķīstības ierīci: tie ir gredzeni, ko nēsā ap dzimumlocekļa pamatni un slēdz ar atslēgu vai kombinēto slēdzeni. Tie var būt izgatavoti no metāla, plastmasas vai silikona.

Vīriešu šķīstības svarīgākie aspekti:

  • Vīriešušķīstību var izmantot, lai BDSM attiecībās radītu kontroles un pakļaušanās sajūtu.
  • Nevainības jostu var izmantot kā daļu no varas apmaiņas, kad viens no partneriem uzņemas atslēgas turētāja lomu
  • Šķīstības jostu var izmantot, lai izpētītu jaunas robežas un ierobežojumus saistībā ar seksuālajām aktivitātēm.


Vīriešu šķīstības trūkumi:

  • Ja šķīstības josta tiek nēsāta ilgu laiku, tā var būt neērta vai ierobežojoša
  • Šķīstības jostas var izraisīt ādas kairinājumu vai izsitumus
  • Šķīstības ierīces nēsāšana var būt psiholoģiski riskanta, ja persona nav gatava bezaizsardzības vai izolētības sajūtai, kas var rasties.
  • Tā var būt arī fiziski riskanta, ja šķīstības josta ir pārāk cieša vai ierobežojoša vai ja persona nespēj atbrīvoties ārkārtas situācijā.


Ir svarīgi atcerēties, ka BDSM praksei nepieciešama abpusēja piekrišana un komunikācija un ka drošība ir svarīgs apsvērums. Pirms šķīstības jostas lietošanas jums tas jāapspriež ar partneri, jānosaka robežas un drošs vārds. Tāpat ir svarīgi apzināties ar šķīstības jostu lietošanu saistītos riskus un vajadzības gadījumā vienmēr paredzēt veidu, kā ātri atbrīvot pasīvo vīrieti. Pirms un pēc lietošanas ir svarīgi pārbaudīt, vai šķīstības josta nav bojāta vai ar to nav problēmu, un pārliecināties, ka tā pareizi pieguļ un nerada diskomfortu vai neierobežo asinsriti. Pirms un pēc lietošanas šķīstības josta jānotīra ar mūsu aerosolu INSTACLEAN.