No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Kategorijas

Informatīvais biļetens

Informācija par drošu maksājumu

 

 

Jūs varat izvēlēties dažādas maksājumu metodes.

 

 

 

Ar MEO jūs vienmēr esat elastīgs

Kā klients jūs varat maksāt MEO, izmantojot PayPal, pret avansa rēķinu vai skaidrā naudā. Protams, mēs piedāvājam arī maksājumu ar kredītkarti. Diemžēl mēs nevaram jums piedāvāt daļējus maksājumus vai maksājumu pa daļām.

Informāciju par dažādiem maksāšanas veidiem atradīsiet sadaļā Maksājums ar bankas pārskaitījumu (avansa rēķins), Skaidras naudas maksājums un Maksājums ar kredītkarti.

 

Maksājums ar bankas pārskaitījumu (avansa rēķins)

Šo maksājuma veidu mēs piedāvājam visiem klientiem. Šajā gadījumā jūs pārskaitāt rēķina summu uz mūsu kontu, kā norādīts pasūtījuma apstiprinājumā:

Maksājuma norādījumi

Lūdzu, pārskaitiet rēķina summu pēc tam, kad esat saņēmis mūsu pasūtījuma apstiprinājumu pa e-pastu. Preces tiks nosūtītas uzreiz pēc maksājuma saņemšanas.

 

Skaidrā naudā pie piegādes

Piegāde ar apmaksu ir iespējama Vācijā un dažās Eiropas Savienības valstīs.

Jūs vienkārši samaksājat rēķina summu tieši piegādātājam.

 

Maksājums, izmantojot PayPal

Mēs piedāvājam šo maksāšanas veidu visiem klientiem.

 

Maksājums ar kredītkarti

Ja vēlaties, rēķina summu varam pārskaitīt no jūsu kredītkartes piegādes brīdī. Parasti summa no jūsu konta tiks debetēta nākamajā kredītkartes iestādes norēķinu ciklā. Mēs pieņemam Master Card, American Express un VISA.

Pasūtīšanas procesā kā maksājuma veidu izvēlieties kredītkarti. Nākamajā solī ievadiet savas kredītkartes informāciju. Drošības apsvērumu dēļ, ievadot datus, mēs lūdzam norādīt arī kartes verifikācijas numuru (CVV2- un CVC2), kas uzdrukāts uz kartes aizmugures.

Mēs nepieņemam debetkartes (Visa Electron, Carte Bleue, Switch, Delta u. c.). Klientiem, kuriem ir tikai debetkartes, ir iespēja izmantot citus maksāšanas veidus(skaidrā naudā - ESteritorijā un ar bankas pārskaitījumu (priekšapmaksa) - visā pasaulē)

 

Taču mūsu rūpes par jūsu drošību ir vēl lielākas:

 

Mēs saglabājam jūsu kredītkartes datus tikai attiecīgā darījuma veikšanai, tāpēc jums tie būs jāievada atkārtoti, veicot katru pirkumu. Mums ir arī savs digitālais sertifikāts datu pārraides šifrēšanai, un darījumu apstrādei mēs izmantojam atzīta specializēta elektronisko maksājumu darījumu uzņēmuma pakalpojumus. Turpmākos drošības pasākumus varat atrast sadaļā "Drošības informācija īsumā".

CVV2 un CVC2 kartes verifikācijas numurs

 

Lai apstrādātu maksājumus ar Visa vai Mastercard kredītkartēm, mums ir nepieciešama papildu informācija: CVV2 vai CVC2 kartes verifikācijas numurs. Šis trīs ciparu numurs ir norādīts jūsu kredītkartes aizmugurē. Trīsciparu CVV2 numurs ir uzdrukāts reversā slīprakstā tieši virs paraksta joslas jūsu kartes aizmugurē. Parasti jūsu kartes numurs ir tieši tam priekšā. Mums ir nepieciešami tikai šā numura pēdējie 3 cipari (pārējie cipari ir tikai jūsu kredītkartes numura atkārtojums).

Kartes pārbaudes kods (CVV2 / VISA - CVC2 / Mastercard) ir kredītkaršu drošības elements. Tas ir trīs ciparu kontrolcipars kredītkartes aizmugurē. Šī jaunā drošības funkcija novērš viltotu vai nozagtu kredītkartes datu izmantošanu un ar to saistīto kredītkaršu krāpšanu.

CVV2/CVC2 kartes pārbaudes numurs nodrošina, ka personas, kas veic pirkumu, rīcībā patiešām ir kredītkarte, nevis tikai pirkuma kvīts vai kartes numurs. Cipari nav saglabāti magnētiskajā joslā, un tos nevar aprēķināt no kredītkartes numura.