No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

BDSM Crops & Canes

Informatīvais biļetens

BDSM Crops & Canes 

Ja nepieciešama stingra disciplīna, mūsu BDSM spieķi un nūjas ir īstā izvēle. Mūsu soda rīkus novērtē gan spankinga profesionāļi, gan iesācēji, jo, tiklīdz rokās tu tur žāvētāju vai spīdzināšanas nūjiņu, tā uzreiz rada dominances, varas un kontroles sajūtu. Sākot ar vienkāršākām BDSM pletnēm un beidzot ar dresūras pletnēm un ar rokām darinātiem ...

Ja nepieciešama stingra disciplīna, mūsu BDSM spieķi un nūjas ir īstā izvēle. Mūsu soda rīkus novērtē gan spankinga profesionāļi, gan iesācēji, jo, tiklīdz rokās tu tur žāvētāju vai spīdzināšanas nūjiņu, tā uzreiz rada dominances, varas un kontroles sajūtu. Sākot ar vienkāršākām BDSM pletnēm un beidzot ar dresūras pletnēm un ar rokām darinātiem spankinga rīkiem, kas ir populāri gan savas simbolikas, gan iedarbības dēļ, un bieži vien tie ir pirmais spankinga rīks, kurā BDSM iesācējs iegulda līdzekļus.

Vairāk
12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 21 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 21 vienībām

Bailes no nūjām un vienlaikus to kā soda līdzekļa valdzinājums ir labi dokumentētas populārajā kultūrā un erotiskajā literatūrā. Kā palīgierīce pieredzējušiem spēlētājiem spieķi sniedz intensīvu, dedzinošu sajūtu, kas ātri atstāj pēdas, neatkarīgi no tā, vai spieķi ir izgatavoti no rotangpalmas, koka, metāla, plastmasas, ādas, neilona vai cita materiāla. Lāsteklis ir arī materiāls daudzām citām fetiša fantāzijām, sākot no disciplinēšanas skolā līdz sodīšanai mežā un beidzot ar publisku sodīšanu.

MEO spankinga izstrādājumi ļauj izjust dažādas fiziskas un emocionālas sajūtas un reakcijas.

Kāpēc BDSM izmanto spankerus un pletnes?

Spankeri un pletnes ir divu veidu instrumenti, ko parasti izmanto BDSM (Bondage, Discipline, Sadism, and Masochism) aktivitātēs fiziskai stimulācijai vai sodīšanai.

Spankings ar spankeriem var būt BDSM ("Bondage, Discipline, Submission, and Masochism") variants. Ar spieķi var radīt asākas un intensīvākas sajūtas nekā ar spieķi ar roku paddle un rada neaizsargātības un pakļaušanās sajūtu. Lāstu lietošana tiek uzskatīta par BDSM paveidu, jo tā ir saistīta ar lielāku traumu risku, tāpēc ir svarīgi apzināties riskus un lietot drošu vārdu.

Kas ir spieķi un BDSM spieķi?

Pastāv dažādi spieķu veidi: Bambusa spieķi, rotangpalmas spieķi un akrila spieķi. Bambusa spieķi ir viegli un elastīgi, savukārt rotangpalmas spieķi ir biezāki un stingrāki. Alternatīva ir no akrila izgatavotas nūjas, kas arī ir elastīgas, bet ir mazāka iespējamība, ka tās sašķelsies vai salūzīs. Pastāv arī dažādu izmēru un biezuma spieķi, kā arī dažādu tipu nūjas, piemēram, ar noapaļotiem vai smailiem galiem. Arī šajā gadījumā nūju izvēle ir personīgo vēlmju jautājums. Vislabāk ir eksperimentēt, lai noskaidrotu, kas jums patīk.

Niedra ir garš, plāns un lokans spieķis, ko parasti izgatavo no tādiem materiāliem kā bambuss, rotangpalmas vai stikla šķiedra. To bieži izmanto, lai radītu asu un dzeloņainu sajūtu uz ādas. Sajūta var būt no vieglas līdz ļoti spēcīgai atkarībā no tā, cik spēcīgi tiek izmantots spieķis. Niedru bieži izmanto spankingā, kur to var izmantot dažādām ķermeņa daļām, piemēram, sēžamvietai, augšstilbiem un mugurai.

Pastāv dažādu veidu nūjas, tostarp:

  • Tradicionālās niedres, kas izgatavotas no rotangpalmas: šāda veida niedres ir izgatavotas no rotangpalmas, kas ir palmu auga paveids. Tas ir elastīgs un izturīgs, un to var izmantot gan viegliem, gan stipriem sitieniem.
  • Bambusa spieķi: šie spieķi ir izgatavoti no bambusa, kas ir ciets un izturīgs materiāls. Parasti tas ir cietāks nekā no rotangpalmas izgatavotie spieķi, un tas var nodrošināt intensīvākus sitienus.
  • Stikla šķiedras niedres: tās ir stikla šķiedras niedres, kas ir ļoti izturīgas un izturīgas. To bieži izmanto smagiem triepieniem, un tā var nodrošināt ļoti intensīvu sajūtu.
  • BDSM spieķi, ko dēvē arī par braukšanas spieķiem, ir īsi, izturīgi spieķi ar elastīgu galu, kas izgatavoti no ādas vai sintētiskiem materiāliem. Tos parasti izmanto, lai sitienu izdarītu jutīgās vietās, piemēram, sēžamvietā, augšstilbu iekšējā daļā un dzimumorgānos. Tās var izmantot arī maigai stimulācijai, ar elastīgo galu pārvelkot pāri ādai.

 

Ir arī dažādi BDSM pātagu veidi, tostarp.

 

  • Klasiskās pletnes: šim BDSM pletņu veidam ir garš, taisns kāts ar plakanu, platu galu. Gals bieži ir izgatavots no ādas vai sintētiska materiāla, piemēram, gumijas.
  • Šī veida pletne ir līdzīga klasiskajai pletnei, taču tai ir garāks kāts un plānāks, elastīgāks gals. To bieži izmanto precīzākiem un smalkākajiem triepieniem.
  • flogger Crop: flogger elastīgais gals sastāv no vairākiem ādas vai sintētiska materiāla pavedieniem. Viens flogger Crop var izmantot gan sodīšanai, gan maigai stimulācijai.


BDSM pātagas un spieķi parasti tiek izgatavoti ar rokām no tādiem materiāliem kā rotangpalmas, bambusa, ādas un sintētiskiem materiāliem. Jūs varat tos diskrēti pasūtīt mūsu BDSM tiešsaistes veikalā.

Drošības instrukcijas: Lai izvairītos no traumām, ir svarīgi vienmēr lietot šos rīkus uzmanīgi un ar pasīvā partnera piekrišanu, kā arī izmantot pareizas metodes.