No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Krūšu sūcējs

Informatīvais biļetens

Krūšu sūcējs 

Mūsu krūtsgala sūkņiem ir ļoti liela sūkšanas jauda, un tos ir arī ļoti viegli lietot. Ideāli piemēroti cietiem, lieliem sprauslām.

12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 13 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 13 vienībām

Neatkarīgi no tā, vai tie ir atsevišķi vai pa pāriem, mūsu krūšu sūcēji jebkurā gadījumā nodrošina ļoti īpašu stimulāciju

Cik seksīga ir krūšu sūcēju lietošana?

Gan vīriešiem, gan sievietēm krūšu sprauslas tiek uzskatītas par erogēnām zonām. Tas nozīmē, ka sprauslas ir ļoti viegli uzbudināmas. Dažreiz tam pietiek ar nelielu pieskārienu. Sprauslu sūkšana nodrošina ļoti spēcīgu un intensīvu stimulāciju. Tomēr, tā kā partneris nevar visu laiku sūkt sprauslas, pastāv tā sauktie krūšu sūcēji. Tie ir mazi piesūcekņi, kas rada vakuumu un tādējādi stimulē sprauslas.

Kas ir krūtsgala sūknis vai krūtsgala sūknis?

Krūtsgala sūknis ir neliela ierīce krūtsgala stimulēšanai. Tukšais korpuss rada nelielu negatīvu spiedienu, kas spēcīgi stimulē krūtsgala sprauslas un sniedz patīkamu tirpšanas sajūtu - gan sievietēm, gan vīriešiem!

Kā lietot krūtsgala sūkņus?

Patiesībā krūtsgala sūkņi darbojas pavisam vienkārši. Vienkārši novietojiet atveri uz sprauslām. Saspiežot krūtsgala sūkļus, tiek radīts negatīvs spiediens - līdzīgi kā sūknī. Spēcīgā stimulācija palielina asins piegādi krūšu sprauslām un padara tās īpaši jutīgas. Katrs pieskāriens krūtsgaliem tad ir daudz spēcīgāks un intensīvāks.

Vai krūšu sūkņi ir piemēroti arī vīriešiem?

Protams, ka ir! Sprauslas ir ne tikai ļoti jutīga un jūtīga zona sievietēm, bet arī vīriešiem tās pieder pie erogēnajām zonām. Neraugoties uz to, seksa laikā sprauslas bieži vien tiek aizmirstas. Ļoti žēl! Gan vīriešiem, gan sievietēm ir vērts palielināt savu baudu ar krūtsgala sūcējiem.

Kādi ir dažādi krūtsgala sūcēji?

Šeit, MEO, jūs varat atrast dažādus krūtsgala sūcēju modeļus. Tādējādi jūs varat izvēlēties tieši tādu krūtsgala sūkni, kas vislabāk atbilst jums un jūsu vajadzībām. Lielākajai daļai mūsu krūtsgala sūkņu ir rokas sūknis, ko varat izmantot vakuuma radīšanai. Tomēr ir arī modeļi ar skrūvju vītni. Šajā versijā uz sprauslām tiek uzlikts piesūceknis, un vakuumu rada skrūvju vītne... Uzmanību! Sūkšanas efekts ir daudz spēcīgāks! Tiem, kam patīk mazliet vairāk darbības un kas vēlas palutināt savus sprauslas ar dažādiem stimulācijas modeļiem, mūsu klāstā ir arī krūtsgala sūkņi ar vibrāciju.

Kam ir piemēroti krūtsgala sūkņi?

Sprauslu sūkņus guļamistabā var izmantot dažādos veidos. Tā kā krūtsgala sūkņi acumirklī var neizmērojami palielināt uzbudinājumu, tie ir īpaši populāri priekšspēlei. Taču arī BDSM cienītāji saņem savu naudu: sūknis vai skrūvējamā vītne var ātri palielināt iesūkšanas efektu, lai sajūtas pastiprinātu līdz sāpēm.

Vai tiešām pastāv tāda lieta kā krūtsgala orgasms?

Jūs atkal un atkal dzirdat par krūtsgala orgasmiem. Un patiešām ir sievietes un vīrieši ar ārkārtīgi jutīgu nervu sistēmu, kuri orgasmu gūst tikai krūtsgala stimulācijas rezultātā. Principā, stimulējot sprauslas, tiek uzrunātas tieši tās smadzeņu zonas, kas reaģē arī uz klitora stimulāciju. Tomēr, lai rastos krūtsgala orgasms, visam ir jābūt pareizam - sākot ar atmosfēru un beidzot ar pareizām roku kustībām. Krūšu sūcēji, protams, var būt ļoti noderīgi! Vienkārši pamēģiniet - varbūt tas palīdzēs. Bet, pat ja neizdosies, jūs noteikti izbaudīsiet intensīvas sajūtas!

Kādi ir krūtsgalu sūkļu lietošanas draudi?

Lietojot krūtsgalu sūkļus, varat sagaidīt diezgan spēcīgu vakuumu. Tas, savukārt, neizbēgami laika gaitā izraisīs krūtsgala palielināšanos. Svarīgi atzīmēt, ka šis process nerada sāpes cietušajiem. Tomēr jāatzīmē, ka daudziem cilvēkiem šādi palielināti krūtsgali nešķiet pievilcīgi. Turklāt regulāra krūtsgala sūcēja lietošana padara krūtsgali jutīgāku, kas ikdienā var tikt uztverts kā kaitinošs. Šā iemesla dēļ šo seksa rotaļlietu drīkst lietot tikai 10 minūtes, nevis pastāvīgi.

Izvēloties piemērotu krūšu sūcēju

Šie izstrādājumi ir pieejami no MEO vai nu kā pāris, vai kā vesels komplekts. Šādā gadījumā jūs saņemat dažādu izmēru krūtsgala sūkājus, kas piemēroti katra krūtsgala izmēra krūtsgala iedīglim.