No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Fleshjack

Informatīvais biļetens

Fleshjack 

Fleshlight un Fleshjack nepārprotami ir populārākās seksa rotaļlietas pasaulē. Vīrieši mīl šos masturbatorus, jo tie ir pieejami tik dažādos dizainos, tie ir neticami reāli, salīdzinoši lēti un tos ir ļoti viegli lietot. Un vissvarīgākais ir tas, ka tie garantē neticami intensīvus orgasmus.

12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 14 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 14 vienībām

Viss, kas jums jāzina par Fleshjack un Fleshlight masturbatoru!

 

Fleshlight un Fleshjack nepārprotami ir populārākās seksa rotaļlietas pasaulē. Vīrieši mīl šos masturbatorus, jo tie ir pieejami tik daudzos dažādos stilos, tie ir neticami reāli, salīdzinoši lēti un tos ir pilnīgi viegli lietot. Un vissvarīgākais ir tas, ka tie garantē neticami intensīvus orgasmus.

 

Šajā Fleshlight rokasgrāmatā mēs vēlamies jums izskaidrot, kas ir Fleshlight jeb Fleshjack masturbatori un kā tie darbojas!

 

1.) Kas ir Fleshlight vai Fleshjack?

 

Tā ir populāra seksa rotaļlieta, kas tika izgudrota 90. gadu beigās ASV. Tas noteikti ir vislabāk pārdotais vīriešu masturbators pasaulē. Tā kā masturbators ir kā lukturītis, to ir viegli izmantot pilnīgi diskrēti.

 

Vīrieši vienlīdz mīl Fleshlight un Fleshjack, jo tie izskatās lieliski un seksā rada patiešām karstas sajūtas. Iekšējā tekstūra patiešām ir kā īsta āda. Tā kā Fleshlight vai Fleshjack ir viegli noslēpjams un izturīgs, šos masturbatorus var labi izmantot arī ceļojuma laikā vai ceļā automašīnā.

 

Lielākā daļa seksa rotaļlietu joprojām ir paredzētas sievietēm. Vīriešiem domātas seksa rotaļlietas lielākajā daļā Eiropas seksa veikalu vienmēr ir bijušas diezgan novārtā. Lielisko Fleshjack un Fleshlight produktu ražotāju inovatīvais gars ir tas, kas padara šos masturbatorus tik labus un ārkārtīgi inovatīvus.

 

Kopš pirmās produktu sērijas pirmizrādes Fleshlight un Fleshjack masturbatori ir nepārtraukti attīstījušies, tāpēc šodien ir pieejams plašs dažādu dizainu, krāsu, dažādu ieliktņu, piederumu un atveru (mutē, anālajā atverē un vagīnā) klāsts, lai varētu apmierināt nemitīgi mainīgās klientu vajadzības un vēlmes visā pasaulē.

 

2.) Kādas ir Fleshlight vai Fleshjack faktiskās sastāvdaļas?

 

Korpuss:

 

Masturbatora korpuss ir izgatavots no triecienizturīgas, stabilas cietas plastmasas (polietilēna). Pašlaik tas tiek ražots dažādās krāsās, piemēram, melnā, baltā, gaiši zilā un pelēkā. Reizēm ir pieejamas īpašas Fleshjack kolekcijas citās krāsās.

 

Korpuss ietver ādas krāsas ieliktni. Tas nodrošina, ka mīkstā un elastīgā uzmava saglabā formu un nodrošina nepieciešamo pretspiedienu iekšpusē. Tas ir vienīgais veids, kā padarīt seksu ar Fleshjack par elpu aizraujošu pieredzi.

No šejienes

 

Fleshjack apvalks ir atvērts priekšpusē un aizmugurē. Caurumiem ir skrūvju vītne, uz kuras var uzskrūvēt blīvējošo vāciņu. Kad Fleshjack ir aizvērts, tas izskatās kā parasts lukturītis. Tādējādi neviens nevar uzminēt, ka tas ir masturbators. Fleshjack vai Fleshlight rievotā struktūra nodrošina labu satvērienu, kas garantē ērtu un vieglu lietošanu.

 

Priekšējais vāciņš = vāciņš

 

Pārsega vāciņš ir pieskrūvēts Fleshlight priekšpusē un aizsargā ieliktni no netīrumiem un putekļiem. Pirms lietošanas to noņem.

 

Aizmugurējais vāciņš = vārsta vāciņš

 

Tas regulē vakuumu Fleshlight iekšējā kanālā. Kad šis vāciņš ir aizvērts, vakuums ir vislielākais. Jo vairāk atverat vārsta vāciņu, jo mazāk spēcīga ir sūkšanas sajūta.

 

Fleshlight ieliktnis jeb uzmava

 

Ieliktnis ir mūsu masturbatora sirds. Tas ir izgatavots no tā sauktās Super Skin™, ļoti mīksta materiāla, kas ir ļoti līdzīgs īstai ādai. Tas atrodas korpusa iekšpusē. Atvere var būt vagīnas, mutes vai anālās atveres formā un veido ieeju strukturētajā iekšējā kanālā. Lielākā daļa atveru ir ņemtas no slavenu pornoaktieru oriģinālajiem atveidojumiem, tāpēc izskatās neticami reālistiski. Mūsu tiešsaistes veikalā pieejamajiem Fleshjacks ir daudz dažādu kanālu struktūru, kas ir pilnīgi atšķirīgas un nodrošina plašu stimulācijas spektru.

 

3.) Kas īpašs ir Fleshlight uzmavas materiālam?

 

Ieliktnis ir izgatavots no Super Skin™. Tas ir elastomērs ar ļoti īpašām īpašībām. Mīkstajai plastmasai ir augsta elastība. To var spēcīgi deformēt, un kombinācijā ar mūsu Aquameo lubrikantu tā rada īsta anālā seksa sajūtu. Materiāls lieliski pielāgojas dzimumloceklim un absorbē ķermeņa siltumu.

 

Instrukcija: Kā lietot Fleshlight vai Fleshjack?

 

Šeit mēs izskaidrosim, kā sagatavot, lietot un tīrīt masturbatoru.

 

1. Noņemiet plastmasas stieni

 

Pirmo reizi lietojot Fleshlight / Fleshjack, jūs pamanīsiet, ka uzmavas apvalkā ir plastmasas stienis. Šis stienītis aizsargā masturbatora iekšpusi ražošanas un uzglabāšanas laikā. Pirms masturbatora lietošanas plastmasas stienītis ir jāizvelk.

 

2. Iztīriet un uzsildiet savu Fleshlight

 

Pirms Fleshlight / Fleshjack lietošanas pirmo reizi, tas jāsasilda līdz ķermeņa temperatūrai. Fleshlight ir īpaši jautrs solo seksam, ja pielāgojat ieliktņa temperatūru savai ķermeņa temperatūrai. Nekad nesildiet Fleshlight / Fleshjack mikroviļņu krāsnī vai verdošā ūdenī. Pastāv risks sabojāt masturbatoru. Papildus silta ūdens vannai varat izmantot arī mūsu tā dēvēto "piedurkņu sildītāju".

 

3. Vienmēr izmantojiet savu Fleshlight ar lubrikantu

 

Kad jūsu Fleshlight vai Fleshjack ir sasniedzis pareizo temperatūru, varat sākt! Jums vienmēr jālieto lubrikants, lai maksimāli izmantotu savu Fleshlight. Noteikti izmantojiet lubrikantu uz ūdens bāzes, piemēram, Aquameo by MEO®. Daudzi Fleshlight ieliktņi ir izgatavoti no sintētiska materiāla, kas ir līdzīgs īstai ādai. Šo materiālu varētu sabojāt citi lubrikanti.

 

Uzlieciet Aquameo lubrikanta pudelīti uz masturbatora iekšējā kanāla un ielejiet kanālā daudz lubrikanta. Ievietojiet savu dzimumlocekli kanālā un samitriniet dzimumlocekli ar želeju, lēnām iekļūstot un pagriežot Fleshlight / Fleshjack uz sāniem.

 

4. Sūkšanas efekta regulēšana

 

Fleshlight ir gatavs, kad tas ir piepildīts ar lubrikantu. Dažreiz jūs konstatēsiet, ka iekšējais spiediens ir pārāk spēcīgs vai pārāk vājš. Daudzām Fleshlight / Fleshjack ierīcēm sūkšanas spēku var regulēt, pagriežot vārsta vāciņu. Pagriežot vārsta vāciņu vairāk vai pavisam uz leju, palielinās iekšējais spiediens rotaļlietā. Spiedienu var samazināt, atlaižot vārsta vāciņu. Ļoti zems spiediens tiek radīts, ja pilnībā noņemat vārsta vāciņu. Eksperimentējiet ar to, kas jums vislabāk patīk. Tas ir atkarīgs no jūsu personīgajām vēlmēm, kādu spiedienu vēlaties iekšpusē.

 

5. Fleshlight vai Fleshjack lietošana

 

Tas, kā jūs izmantojat Fleshlight / Fleshjack, ir atkarīgs no jums. Tomēr pamatā ir divas iespējas. No vienas puses, Fleshlight var izmantot manuāli ar rokām. No otras puses, Fleshlight var izmantot arī bez roku pieskāriena rotaļlietai. Manuālā iespēja darbojas līdzīgi kā klasiskā masturbācija: kamēr Fleshjack / Fleshlight tiek kustināts ar vienu vai divām rokām, jūs varat stimulēt sevi. Masturbatoru var arī saspiest starp diviem priekšmetiem. Atbalstu var nodrošināt stingri spilveni uz matrača. Dīvāni bieži piedāvā iespēju piestiprināt Fleshlight vai Fleshjack. Kā Fleshlight aksesuāri ir pieejams piesūcekņu stiprinājums flīzēm vai stiklam (Fleshlight Shower Mount), iPad stiprinājums (Launchpad) un daudz kas cits.

 

Atklājiet Fleshjack populārākos pārdevējus MEO:

 

Fleshjack masturbatori pārliecina ar savu autentisko anatomiju un nodrošina intensīvu stimulāciju. Uzbāztais vai rievotais anālais kanāls un patentētais Super Skin materiāls rada neticamas sajūtas, kas saviļņo ikvienu vīrieti. Ja vēlaties iegādāties Fleshjack masturbatoru vai Fleshjack dildo, esat nonācis īstajā vietā. Mums ir pieejami visi jaunie Fleshjack masturbatoru modeļi ar dažādām tekstūrām, kā arī daudzi Fleshjack sērijas dildo.jūs atradīsiet Fleshjack Boys Allen King Butt, Fleshjack Boys Allen King Dildo, Fleshjack Boys Boomer Banks Butt, Fleshjack Boys Boomer Banks Dildo, Fleshjack Boys Liam Riley Butt, Fleshjack Boys Colby Keller Butt, Fleshjack Boys Johnny Rapid Butt, Fleshjack Boys Brent Corrigan, Fleshjack Boys Diego Sans, Fleshjack Boys Diego Sans, Fleshjack Boys Milan Christopher Dildo, Fleshjack Boys Manuel Ferrara Dildo, Fleshjack Boys Mick Blue Dildo, Fleshjack Boys Ryan Driller Dildo un, protams, populāro FleshSack!