No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Dzimumlocekļa uzmavas un dzimumlocekļa pārvalki

Informatīvais biļetens

Dzimumlocekļa uzmavas un dzimumlocekļa pārvalki 

Ne vairs tikai sapņo par lielu, biezu, kuplu dzimumlocekli! Penisa uzmava ir tieši tas, kas piepildīs jūsu sapņus un apmierinās jūsu partneri! Ar dzimumlocekļa uzmavu anālā un vaginālā penetrācija kļūst vēl intensīvāka un aizraujošāka! Ar vai bez integrēta gredzena erekcijas palielināšanai, dzimumlocekļa uzmava ir viens no ātrākajiem un vienkār...

Ne vairs tikai sapņo par lielu, biezu, kuplu dzimumlocekli! Penisa uzmava ir tieši tas, kas piepildīs jūsu sapņus un apmierinās jūsu partneri! Ar dzimumlocekļa uzmavu anālā un vaginālā penetrācija kļūst vēl intensīvāka un aizraujošāka! Ar vai bez integrēta gredzena erekcijas palielināšanai, dzimumlocekļa uzmava ir viens no ātrākajiem un vienkāršākajiem veidiem, kā uzlabot un atdzīvināt savu seksuālo dzīvi.

Vairāk
12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 17 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 17 vienībām

Kas jums jāzina par dzimumlocekļa piedurknēm

Penisa uzmavas nodrošina lielāku garumu un biezumu, kas var veicināt lielāku pašapziņu un lielāku prieku seksa laikā.

Penisa uzmavas tiek izmantotas arī, lai panāktu cietāku erekciju. Pateicoties dzimumlocekļa uzmavu stingrībai, dzimumlocekļa asinis labāk savācas dzimumorgānā un nodrošina cietāku erekciju. Penisa uzmavas ir arī ideāls palīglīdzeklis priekšlaicīgas ejakulācijas gadījumā, jo tās ievērojami samazina jutīgumu. Penisa uzmavas var izmantot kā dzimumlocekļa aizstājēju gadījumā, ja erekcija vairs nav iespējama (šeit īpaši piemēroti ir modeļi, kas izgatavoti no stabiliem, cietākiem materiāliem).

Ideāls dzimumlocekļa izmērs, iespējams, daudziem vīriešiem ir svarīgākais jautājums seksualitātes jomā. Vai tas ir par mazu, par lielu, par biezu, par plānu?

Gandrīz 70 % no 200 vīriešiem, kuri piedalījās universitātes aptaujā, norādīja, ka viņus visvairāk uztrauc viņu augums, svars un galvenokārt dzimumlocekļa izmērs. Protams, pat garš un biezs dzimumloceklis negarantē, ka jūsu partnere piedzīvos orgasmu.

Gluži otrādi: labs sekss nepazīst izmēru. Drīzāk tas ir atkarīgs arī no pareizas pozas, daudz iejūtības, erogēno zonu stimulēšanas un arī no attiecīgās sievietes/ vīrieša ķermeņa izjūtas un noskaņojuma.

Bet pat tad, ja vienīgā problēma ir garums, ir daži palīglīdzekļi, kas var kompensēt nepietiekamu izmēru vai pārāk mazu dzimumlocekļa apkārtmēru. Tie ir, piemēram, dzimumlocekļa uzmavas. Tās padara jūsu dzimumlocekli garāku un biezāku vai nodrošina, ka jūsu partnere seksa laikā jūt vairāk, pateicoties to īpašajai tekstūrai.

Kas ir dzimumlocekļa uzmavas un kam tās ir piemērotas?

Dzimumlocekļauzmavas ir seksa rotaļlietas, parasti izgatavotas no silikona vai cita elastīga materiāla, kuras uzvelk uz dzimumlocekļa un dažkārt arī uz sēkliniekiem līdzīgi kā prezervatīvus.

Tomēr atšķirībā no prezervatīviem dzimumlocekļa uzmavas var izmantot neierobežotu skaitu reižu, un tās nav paredzētas grūtniecības novēršanai vai aizsardzībai pret infekcijām. Drīzāk tie ir kā sava veida otrā āda virs dzimumlocekļa, un dzimumakta laikā tos ievieto arī makstī vai anālajā atverē. Tāpēc dzimumlocekļa uzmavas ir piemērotas gan heteroseksuāliem, gan homoseksuāliem vīriešiem.

Penisa uzmavas: garākam un biezākam dzimumloceklim

Dažas dzimumlocekļa uzmavas pilda arī dzimumlocekļa pagarināšanas vai paplašināšanas funkciju. Tas ļauj jūsu partnerim seksa laikā vairāk justies un vairāk stimulēt G punktu vai prostatu. Dažām dzimumlocekļa uzmavām ir arī ārējā daļa ar rievotu vai rievotu tekstūru, lai jūsu partneris justu vēl intensīvāku penetrāciju. Šīs dzimumlocekļa uzmavas var izmantot arī tad, ja jūsu dzimumloceklis ir pilnīgi "normāla" izmēra - vienkārši, lai seksa laikā būtu mazliet daudzveidīgāk un jautrāk.

Vīrieša uzmavas: lielākai izturībai seksa laikā

Tā kā dažas dzimumlocekļa uzmavas samazina īstā dzimumlocekļa berzi makstī vai anālajā atverē, iekļūšanas laikā jūs nejutīsiet tik daudz, kā bez dzimumlocekļa uzmavām. Tāpēc daudzi vīrieši izmanto dzimumlocekļa uzmavas, lai aizkavētu orgasmu.

Vainaga uzmavas: cietākai erekcijai

Dzimumlocekļa uzmavas stingrība vairāk koncentrē asinis jūsu dzimumloceklī, tāpēc dzimumlocekļa uzmavas var nodrošināt arī labāku izturību un cietāku erekciju. Patiesībā tās tika izstrādātas tieši šim nolūkam.

Ir arī modeļi, kuros ar plānu stienīti savienoti divi gredzeni - viens dzimumloceklim, otrs dzimumlocekļa apakšstilbam, bet trešais dzimumlocekļa apakšstilbam. Šāda konstrukcija nepadara dzimumlocekli garāku vai platāku, taču palīdz to iztaisnot. Tāpēc minētajos gadījumos uzmavas ir piemērotas arī erektilās disfunkcijas atbalstam.

Ko nozīmē "erektilā disfunkcija"?

Erektilā disfunkcija, saukta arī par erekcijas traucējumiem, impotenci vai potences traucējumiem, rodas tad, ja dzimumloceklis pirms dzimumakta nekļūst pietiekami ciets vai dzimumakta laikā priekšlaicīgi kļūst vārgs, padarot normālu dzimumaktu neiespējamu. Turklāt 2/3 no visiem mēģinājumiem neizdodas, un šī problēma saglabājas ilgāku laiku. Tātad, ja jūs vakar nevarējāt nodarboties ar seksu, jo, piemēram, bijāt ļoti stresa stāvoklī, tad, protams, tas nav potences traucējums.

Potences traucējumu cēloņi ir ļoti dažādi. Īpaši jauniem vīriešiem bieži ir psiholoģiski cēloņi, piemēram, ar stresu saistītas problēmas attiecībās, depresija u. c. Par tiem vajadzētu runāt ar psihologu vai konsultantu. Pēc tam tie sīkāk jāapspriež ar psihologu vai psihoterapeitu. Savukārt erektilās disfunkcijas traucējumi parasti rodas gados vecākiem vīriešiem. Erekcijas traucējumus parasti izraisa fiziskas sūdzības, piemēram, asinsvadu slimības (arterioskleroze) vai citi asinsrites traucējumi, ko izraisa, piemēram, diabēts, augsts asinsspiediens vai lipometabolisma traucējumi. Šajā gadījumā bieži vien palīdz dzīvesveida maiņa, t. i., mazāk trekna ēdiena, cigarešu lietošanas aizliegums, mērena alkohola lietošana, vairāk kustību. Turklāt iespējamie iemesli var būt arī testosterona deficīts vai medikamentu blakusparādības. Dažreiz impotence var pat aiziet tik tālu, ka vīrieši vispār vairs nespēj panākt erekciju. Pilnvērtīgu seksuālo dzīvi tomēr var palīdzēt nodrošināt, piemēram, dzimumlocekļa uzmavas dzimumlocekļa protēžu veidā, kas izskatās ļoti līdzīgi dzimumloceklim un kuras var piesprādzēt.

dzimumlocekļa uzmavu priekšrocības īsumā:

 • Uzmavas piešķir jūsu dzimumloceklim lielāku jaudu, garumu un biezumu
 • Penisa uzmavas ar uzgaļiem papildus stimulē maksts vai anālo atveri
 • Penisa uzmavas rada lielāku berzes virsmu un līdz ar to lielāku uzbudinājumu
 • palīdz uzturēt erekciju un/vai padara to cietāku
 • Penisa uzmavas var izmantot kā dzimumlocekļa aizstājēju, ja erekcija vairs nav iespējama (modeļi izgatavoti no stabiliem, cietākiem materiāliem)
 • Penisa uzmavas atkarībā no modeļa aizkavē ejakulāciju
 • Dažādo mīlēšanos
 • Dzimumlocekļa uzmavas var uzvilkt virs dildo vai vibratora (tāpēc dzimumlocekļa uzmavas ir piemērotas arī sievietēm)


Kādi irdzimumlocekļa uzmavu veidi?

Dzimumlocekļa uzmavu klāsts ir ļoti daudzveidīgs. Tomēr lielākā daļa uzmavu ir veidotas kā biezāki prezervatīvi, bieži vien tām ir uzgaļi vai rievas, un tās cieši uzvelk uz dzimumlocekļa. Šāda veida dzimumlocekļa uzmavas vienkārši kalpo kā patīkama seksa rotaļlieta, kas dažādo jūsu seksuālo dzīvi un papildus stimulē jūsu draudzenes vagīnu vai mīļotā vīrieša anālo atveri.

Par dzimumlocekļa uzmavām sauc arī citus variantus. To funkcija ir līdzīga kā iepriekš minētajām dzimumlocekļa uzmavām, taču tām nav uzgaļa. Tādējādi uzmavas nosedz tikai dzimumlocekļa kātu, bet dzimumloceklis ir atklāts. Tas nozīmē, ka, iekļūstot partnerē, jūs jūtat daudz vairāk.

Uzmavas vai aproces, kas vibrē vai kurām ir arī klitora stimulators, sniedz vēl lielāku baudu. Šīs seksa rotaļlietas ir līdzīgas populārajiem vibratoriem Rabbit Vibratori.

Un tad ir modeļi, kas izskatās kā lieli dzimumlocekļi, rokas vai dūri. Tos parasti izmanto, lai padarītu jūsu dzimumlocekli ārkārtīgi garu un piešķirtu tam lielāku apkārtmēru. Tie arī samazina sajūtu iekļūšanas laikā, lai seksa laikā varētu izturēt vēl ilgāk.

Pārskats par dažādiem dzimumlocekļa uzmavu veidiem

 • Penisa uzmavas ar uzgaļiem: Ar uzmavām ar uzmavām, kas rada intensīvas, uzbudinošas sajūtas vagīnā vai anālajā zonā
 • Penisa uzmava: pieguļ tikai jūsu dzimumloceklim; var izmantot arī kā dzimumlocekļa gredzenu, lai palielinātu erekciju
 • Vibrējoša dzimumlocekļa uzmava: papildu uzbudinājums ar vibrāciju
 • Penisa pagarinātājs: lielākam garumam un apkārtmēram; iespējama intensīvāka G punkta un A punkta stimulācija
 • Īstas sajūtas dzimumlocekļa uzmava: Izskatās pēc īsta, ādas krāsas dzimumlocekļa ar vēnām
 • Penisa uzmavas ar tīklveida struktūru: līdzīgi kā uzmavas ar uzgaļiem; tomēr tīklveida struktūra rada vēl unikālāku sajūtu makstī vai anālajā atverē
 • Penisa uzmavas ar integrētu sēklinieku gredzenu: var piestiprināt pie sēklinieku maksts, lai novērstu izslīdēšanu un nedaudz saspiestu sēkliniekus, kas ļauj pagarināt izturību
 • Penisa uzmava ar klitora stimulatoru: tāpat kā trušu vibratoriem, uz uzmavas vārpstas ir neliels, izliekts pagarinājums, kas stimulē klitoru
 • Penisa uzmava ar iebūvētu masturbatoru: uzmavas ieeja izskatās kā maksts ar reālistiskas formas dzimumorgāniem vai kā vīrieša anālais atveris; līdzīgi kā masturbators, bet piemērota ievietošanai īstā makstī/anālajā atverē


Dažādās dzimumlocekļa uzmavas atšķiras arī pēc formas, krāsas un materiāla. Tā kā dzimumlocekļa uzmavām parasti jābūt ļoti elastīgām, tās parasti izgatavo no TPE, silikona, lateksa vai PVC.