No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Mutes izkliedētājs

Informatīvais biļetens

Mutes izkliedētājs 

Mūsu mutes paplašinātāji un knupīši ir aizraujošs BDSM un bondage aksesuārs, kas nodrošina plašu mutes atvēršanu.

Rādīt 1 - 10 no 10 vienībām
Rādīt 1 - 10 no 10 vienībām

Mutes paplašinātāji, pazīstami arī kā zobu knaibles, ir BDSM ierīces, kas atver muti un neļauj lietotājam runāt vai aizvērt muti. Tos bieži izmanto BDSM scenārijos, lai radītu neaizsargātības un pakļaušanās sajūtu vai rotaļātos ar domu par klusēšanu vai padarīšanu par orāli pieejamu (orālajam seksam).

Ir dažādi mutes plīvuru un mutes žokļu veidi, un katram ir savs dizains un mērķis. Daži no izplatītākajiem modeļiem ir šādi:

  • Šis ir visizplatītākais knupīša veids. Tie sastāv no lodveida daļas, ko ievieto mutē un parasti tur vietā ar siksniņu, kas iet ap galvu. Lodīte var būt izgatavota no dažādiem materiāliem, piemēram, gumijas, silikona vai metāla.
  • Šie knupji ir līdzīgi lodveida knupjiem, taču lodītes vietā tiem ir gredzenveida daļa, ko ievieto mutē. Tie bieži ir izgatavoti no metāla vai plastmasas, un tos var pielāgot dažādiem izmēriem.
  • Tie ir līdzīgi zirgu knaiblēm, un parasti ir izgatavoti no metāla. Tie sastāv no U veida daļas, ko ievieto mutē, un divām siksnām, kuras apvelk ap galvu, lai knupis turētos vietā. Tos bieži izmanto poniju rotaļu ainās.
  • Zirnekļa knupis: šā tipa knupim ir gredzens vidū un 4 siksnas, kas iet ap galvu, lai radītu zirnekļa tīkla izskatu. Tos bieži izmanto BDSM ainās, kas saistītas ar sasaistīšanu.
  • Atvērtās mutes knupīši: tos izmanto, lai turētu muti atvērtu un lietotājs varētu saņemt barību vai iebāzt mutē citas lietas. Tie var būt izgatavoti no dažādiem materiāliem un ar dažādu dizainu, daži ir piepūšami, citi regulējami utt.


Ir svarīgi atcerēties, ka BDSM praksei ir nepieciešama abpusēja piekrišana un komunikācija, un svarīgs aspekts ir drošība. Pirms jebkāda veida mutes izkliedētāja lietošanas jums tas jāapspriež ar partneri, jānosaka robežas un jāvienojas par drošu vārdu. Tāpat ir svarīgi apzināties riskus, kas saistīti ar mutes izkliedētāju lietošanu, un vienmēr ir jābūt iespējai vajadzības gadījumā ātri noņemt mutes izkliedētāju.