No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Deep throat Izsmidzinātājs

Informatīvais biļetens

Deep throat Izsmidzinātājs 

Mūsu deep throat aerosols padarīs jūs par orālā seksa pasaules čempionu, un mūsu orālā seksa lubrikanti atsaldēs jūsu orālo baudu.

Rādīt 1 - 10 no 10 vienībām
Rādīt 1 - 10 no 10 vienībām

Labākie deep throat un blowjob aerosoli
Deep throat aerosoli un blowjob aerosoli, kas patiešām darbojas

Dāvināt savam partnerim blowjob dzīves laikā ir ļoti mīlošs un pārdomāts žests. Taču ne visi mēs esam apveltīti ar tādām prasmēm, kādas pazīstamas zobu rīšanā vai hotdogu ēšanas mākslā.

Vislabāk ir izmantot deep throat aerosolu, kas daļu darba paveic jūsu vietā.

Daudzi blowjob un deep throat aerosoli satur vietēju anestēzijas līdzekli, kas viegli nomierina muti, lai jūs varētu veikt blowjob vislabāk. Tas mazinās tava rīkles krampja refleksa intensitāti, bet pilnībā to nenovērsīs, kas patiesībā ir labi, ja par to padomā.

Patiesībā nav nekas neparasts, ka ārsti pacientam ar ļoti jutīgu rīkles krampja refleksu dod nelielu mutes anestēzijas līdzekli, lai veiktu rīkles uztriepi.

Vai deep throat aerosoli darbojas?

Tas, vai deep throat aerosoli darbojas vai ne, ir atkarīgs tikai no tā, kā tu definē jēdzienu "darbojas". Ja jūs domājat, ka deep throat aerosoli pilnībā nomierina muti un jūs varat norīt 30 cm lielu milzu dzimumlocekli, nemirkšķinot plakstiņu, tad nē, tie nedarbojas.

Tie nav izstrādāti, lai to darītu, vai vismaz nav spējīgi to darīt. Pat visspēcīgākais deep throat aerosols labākajā gadījumā sniegs jums nejutīgu sajūtu un apspiedīs gremošanas refleksu. Ne pilnībā, bet zināmā mērā apspiež. Jums joprojām ir gāgšanas reflekss, kas ir svarīgs izdzīvošanas reflekss, bet jūs varat nokļūt tālāk kaklā, nejūtot, ka grasāties vemt. Daudzi no šiem aerosoliem satur vai nu lidokaīnu, vai benzokaīnu, kurus parasti izmanto kā anestēzijas līdzekļus.

Īsumā, deep throat aerosoli darbojas ļoti labi, ja vēlaties sev nedaudz pielabināties orālā seksa laikā.

EZ2SUCK aerosols ir pasaules bestsellers!

Šim MEO aerosolam nav garu sprauslu, kas raksturīgas citiem aerosoliem, tāpēc tas darbojas daudz vienmērīgāk nekā citi. Mēs iesakām to turēt ļoti tuvu pie mutes, lai būtu pārliecināts, ka tas sasniedz rīkles aizmuguri. Nostiprināta mēle nav tas, ko vēlaties panākt.

Interesanti, ka šis produkts garšo vislabāk no visiem, līdzīgi piparmētrai vai kā tabletes pret kakla sāpēm, ko jūs, iespējams, agrāk lietojāt. EZ2SUCK by MEO ir vislabākās iedarbības aerosols deep throat, un tā efektīvais darbības ilgums ir aptuveni 30 minūtes. Tā kā preparāts nav sliktas garšas un iedarbojas ātri, orālā seksa laikā tas ir jālieto tikai vienu vai divas reizes, nepārtraucot deep throat darbību.

Ar šo preparātu jūs varat iekļūt dziļi rīklē kā deep throat profesionālis, un jūs būsiet pārsteigts, cik labi tas darbojas. Tas ir arī ergonomiskākais izstrādājums, kādu mēs zinām. Jūsu partneris noteikti būs pārsteigts!

Juicy Head blowjob Spray by Doc Johnson

Blowjob izklausās pēc darba, taču ar Juicy Head Spray tas kļūst par tīru baudu. Juicy Head Spray padara blowjob īpaši gardu un juteklisku piedzīvojumu abiem - gan tam, kurš sniedz blowjob, gan tam, kurš to saņem. Jūsu partneris īpaši izbaudīs viņa dzimumlocekļa šļakstīšanu, lapsēšanu, sūkāšanu un sūkāšanu. Ar pieciem dažādiem Juicy Head aerosoliem jūs varat dažādot savu mīlas dzīvi:

Secinājums:

Deep throat aerosoli ir fantastisks veids, kā sniegt savam partnerim blowjob vai deep throat, par ko viņš vienmēr ir sapņojis, un tie patiešām labi darbojas. Ja vēlaties aerosolu, kas pēc iespējas efektīvāk nomāc gremošanas refleksu, izvēlieties kādu no lidokaīna produktiem. Ja jūs jau esat diezgan prasmīgi orālā seksa meistari un jums vajag tikai nedaudz vairāk oomph, tad benzokaīna aerosoli, iespējams, ir vairāk piemēroti jums.
Šie aerosoli iedarbojas tikai uz aktīvo personu, kas sniedz blowjob, un nejutīgums nepāriet uz pasīvo partneri. Mēs ceram, ka jums ar šiem aerosoliem būs tikpat jautri kā citiem mūsu klientiem, jo viņiem jau gadiem ilgi uz naktsskapīša vienmēr ir bijis vismaz viens EZ2FUCK aerosols.

Ieteikums:

Mūsu deep throat komplekts apmāca jūs kļūt par perfektu blowjob profesionāli. Tas sastāv no ļoti gara dildo un aerosola, kas nomāc žņaudzējamo refleksu. Mūsu komplektā ietilpst:

50 cm garš dildo ar 40 mm diametru: stingri piestiprinātais piesūceknis nodrošina, ka mūsu dildo var piestiprināt pie jebkuras gludas virsmas, lai atvieglotu ievietošanu. Protams, dildo var izmantot arī anāli!

Sensational deep throat Spray EZ2SUCK, kas drīz vien padarīs jūs par deep throat profesionāli. Uzzini vairāk ŠEIT!