No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

BDSM maskas un knupīši

Informatīvais biļetens

BDSM maskas un knupīši 

MEO jūs atradīsiet BDSM maskas no ādas, lateksa, gumijas un spandeksa, kā arī gāzmaskas un gāģus, kādus jūs nekad agrāk neesat redzējuši.

Apakškategorijas

  • Liels ādas masku klāsts nākamajam bondage randiņam. Ādas maska, cieši pieguļoša ādai, ar vai bez knupīša.

  • Pieejami daudzi dizaini. Mūsu neoprēna maska un neoprēna cepure ir laba alternatīva ādas vai lateksa maskai.

  • Pieejami daudzi dizaini. Mūsu acu maskas ir cieši pieguļošas, 100 % necaurspīdīgas un ērtas.

  • Mūsu mutes knupīši piepilda muti un nepieļauj nekādas aizmugurējās runas. Ja nepieciešams, mūsu mutes kakla aizbāžņi ir pat aizslēdzami... MEO bondage veikalā var atrast piltuves knupīšus, lodveida knupīšus, gredzenveida knupīšus un citus.

  • MEO tiešsaistes BDSM veikals jau kopš 1997. gada ir viens no pasaulē vadošajiem augstas kvalitātes galvas jostu un galvas krātiņu veikaliem. Mēs izgatavojam dažādas galvas siksnas un galvas būrīšus no tērauda, ādas, gumijas vai neoprēna, kā arī unikālus, citādus galvas un kakla stiprinājumus, ko jūs neatradīsiet nekur citur.....

  • Lateksa maskas, cieši pieguļošas un ar rāvējslēdzēju, ar vai bez mutes atveres un cita dizaina.

  • Valkājot ļoti izolējošu spandeksa BDSM masku, jūs daudz intensīvāk sajutīsiet pieskārienu, jo "izslēdzot" acis, jutīsiet visas citas maņas!

  • MEO BDSM veikalā ir pieejamas dažādas militārās gāzmaskas, rūpnieciskās gāzmaskas un BDSM gāzmaskas, kā arī daudz aksesuāru, piemēram, gāzmasku filtri, gāzmasku šļūtenes un elpošanas maisiņi, ko var pievienot mūsu gāzmaskām.

  • Bumbiņas bieži izmanto dominances un pakļaušanas scenārijos, un tās var šķist nedaudz biedējošas, ja nekad iepriekš neesat tās izmantojuši. Bet neuztraucieties! Bumbiņas ir lielisks veids, kā vairot uzticību, parādīt neaizsargātību un izbaudīt drošu padevību BDSM sesijā.

  • Mūsu mutes paplašinātāji un knupīši ir aizraujošs BDSM un bondage aksesuārs, kas nodrošina plašu mutes atvēršanu.

BDSM maskas un knupīši ir seksa rotaļlietas, ko bieži izmanto BDSM (verdzība, dominance, pakļaušana, sadisms un masohisms). Tās var būt izgatavotas no dažādiem materiāliem un kalpot dažādiem mērķiem. Lūk, daži no izplatītākajiem veidiem:

BDSM ādas maskas: šīs maskas bieži ir ļoti izturīgas un izturīgas. Tās var aizklāt visu seju vai tikai atsevišķas tās daļas, piemēram, acis vai muti. Ādas maskas bieži vien nodrošina zināmu anonimitāti un var palīdzēt radīt dominances un pakļautības sajūtu. MEO BDSM veikalā ir plašs ādas masku klāsts dažādos stilos gan iesācējiem, gan profesionāļiem.

BDSM spandeksas maskas: Šīs maskas ir ļoti elastīgas un pielāgojas galvas formai. Tās bieži vien ir ļoti ērtas valkāšanai, un tās var nosegt visu seju vai būt ar atverēm acīm un mutei. Dažas spandeksa maskas ir paredzētas maņu ierobežošanai, piemēram, maskas, kas aizsedz acis un ausis. MEO BDSM tiešsaistes veikals piedāvā plašu BDSM spandeksas masku klāstu dažādos dizainos iesācējiem un profesionāļiem.

BDSM lateksa maskas un neoprēna maskas: BDSM maskas un BDSM maskas, kas izgatavotas no neoprēna, līdzīgi kā spandeksa maskas ir ļoti elastīgas un pielāgojas galvas formai. Bieži vien tām ir spīdīgs izskats, kas BDSM scēnā ir ļoti populārs. Lateksa maskas var būt veidotas arī tā, lai ierobežotu maņas. MEO tiešsaistes veikalā jūs atradīsiet plašu BDSM lateksa masku klāstu dažādos dizainos gan iesācējiem, gan profesionāļiem.


BDSM gāzmaskas: šīm maskām bieži vien ir spēcīgāks efekts, un tās var radīt ierobežojuma vai kontroles sajūtu. Tās var kombinēt ar citiem BDSM aksesuāriem. Tiešsaistes BDSM veikals MEO piedāvā plašu gāzmasku klāstu no dažādām valstīm un atbilstošus dažāda dizaina aksesuārus gan iesācējiem, gan pieredzējušiem.

BDSM aizsietas acisun BDSM žņaugi: aizsietas acis tiek izmantotas, lai aizsegtu skatu un tādējādi pastiprinātu citas maņas. BDSM knupīšus nēsā mutē, un tie var ierobežot spēju runāt. Ir daudz dažādu žņaugu veidu, piemēram,mutes plīvuri,bumbiņu žņaugi, koduma žņaugi, gredzenu žņaugi utt. MEO BDSM tiešsaistes veikalā ir pieejams plašs dažāda dizaina gagu un bondage aizsegu klāsts gan iesācējiem, gan ekspertiem.

BDSM masku un gagu nēsāšanas priekšrocības var būt dažādas. Tās var palīdzēt radīt dominances un pakļautības sajūtu, stimulēt maņas, nodrošināt anonimitāti vai vienkārši izmantot kā daļu no izskata vai apģērba. Tāpat kā ar visām BDSM seksa rotaļlietām, ir svarīgi, lai tās tiktu izmantotas drošā veidā un ar piekrišanu.