No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Krūtsgala stimulācija

Informatīvais biļetens

Krūtsgala stimulācija 

Atklājiet krūšu skavu, skavu skavu un krūšu sūcēju, kā arī citu BDSM piederumu klāstu mērķtiecīgai krūšu sprauslu apstrādei MEO veikalā. Mēs piedāvājam ekskluzīvu produktu klāstu, kas ir īpaši izstrādāti jūsu jutīgāko ķermeņa daļu stimulēšanai un baudas gūšanai. Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis BDSM cienītājs vai zinātkārs iesācējs, mūsu a...

Atklājiet krūšu skavu, skavu skavu un krūšu sūcēju, kā arī citu BDSM piederumu klāstu mērķtiecīgai krūšu sprauslu apstrādei MEO veikalā. Mēs piedāvājam ekskluzīvu produktu klāstu, kas ir īpaši izstrādāti jūsu jutīgāko ķermeņa daļu stimulēšanai un baudas gūšanai. Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis BDSM cienītājs vai zinātkārs iesācējs, mūsu augstas kvalitātes produkti garantē jums intensīvu un aizraujošu pieredzi.

Vairāk

Apakškategorijas

 • Sēklinieku skavas - vienas no erogēnākajām zonām stimulācija

  No maigiem līdz cietiem, krūtsgala skavas BDSM laikā sniedz vēl lielāku baudu un saldas sāpes. Iegādājieties krūtsgala skavas un BDSM skavas MEO ✓ Ātri ✓ Diskrēti ✓ Lēti.

 • Mūsu krūtsgala sūkņiem ir ļoti liela sūkšanas jauda, un tos ir arī ļoti viegli lietot. Ideāli piemēroti cietiem, lieliem sprauslām.

 • Atklājiet aizraujošo ekstrēmās krūtsgala stimulācijas pasauli ar MEO. Augstas kvalitātes skavas, piesūcekņi un elektrostimulatori, kas īpaši izstrādāti maksimāli intensīvai krūtsgala baudai. Izbaudiet spēcīgas sajūtas un palieliniet savu baudu līdz jaunam līmenim. Neatkarīgi no tā, vai to sauc par krūšu sprauslu sprauslu spīdzināšanu, krūšu treniņu vai krūšu sprauslu spīdzināšanu, šeit jūs atradīsiet pareizos piederumus, piemēram, skavas vai krūšu sūcējus ekstrēmai krūšu sprauslu stimulācijai!

Sprauslu skavas, BDSM skavas un krūšu sūcēji: augstas kvalitātes BDSM piederumi MEO veikalā


Atklājiet krūšu skavām, krūšu skavām un krūšu sūcējiem, kā arī citiem BDSM aksesuāriem mērķtiecīgai krūšu sprauslu apstrādei MEO veikalā. Mēs piedāvājam ekskluzīvu produktu izlasi, kas ir īpaši izstrādāti jūsu jutīgāko ķermeņa daļu stimulācijai un baudai.

Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis BDSM cienītājs vai zinātkārs iesācējs, mūsu augstas kvalitātes produkti garantē jums intensīvu un aizraujošu pieredzi. Sēklinieku skavas:

Lai jūs varētu atrast pareizo līdzsvaru starp sāpēm un baudu, mūsu krūšu skavas ir pieejamas dažāda dizaina un spiediena līmeņu skavās. MEO jūs atradīsiet ideālu piederumu savām vēlmēm - sākot no spalvu viegliem modeļiem līdz smagiem skavām ar atsvariem.

Atklājiet regulējamas skavas ar gumijas uzgaļiem papildu komfortam vai eksperimentējiet ar metāla skavām intensīvākām sajūtām. Sēklinieku skavas:

Spraudratu skavas piedāvā lielisku veidu, kā kontrolēt stimulācijas intensitāti. Izmantojot dažādus iestatījumus, varat precīzi pielāgot spiedienu, lai radītu personalizētu pieredzi.Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku maigiem pieskārieniem vai spēcīgākam spiedienam, mūsu krūšu galviņu skavas ir piemērotas visām gaumēm. Krūšu galviņu piesūcekņi: ekstrēma stimulācija ar vakuuma palīdzību Mūsu krūšu galviņu piesūcekņi ir kā radīti ikvienam, kas vēlas īpašu krūšu galviņu stimulāciju. Tie rada patīkamu vakuumu, kas veicina asinsriti un palielina krūšu sprauslu jutīgumu.Izmēģiniet dažādus izmērus un dizainus, lai atrastu ideāli piemērotu un ideālu piesūcināšanas sajūtu. BDSM piederumi jebkurai gaumei Papildus krūtsgala skavām, krūšu skavām un krūšu sūkļiem MEO veikals piedāvā plašu citu BDSM piederumu klāstu, kas var uzlabot jūsu pieredzi.

Sākot ar ierobežojošiem līdzekļiem un maskām un beidzot ar pātagām un pletnēm - šeit jūs atradīsiet visu, kas liek BDSM mīļotāja sirdij pukstēt straujāk. Kāpēc MEO?

 • Augstas kvalitātes produkti: Mūsu piederumi ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem un nodrošina maksimālu komfortu un drošību.
 • Diskrēta piegāde: Jūsu pasūtījums tiks diskrēti iepakots un ātri piegādāts.
 • Pieredze un uzticība: MEO jau daudzus gadus ir uzticama BDSM un fetiša produktu adrese.


Iegremdējiet sevi jutekliskās krūtsgala stimulācijas pasaulē un atklājiet aizraujošās iespējas, ko piedāvā mūsu krūšu skavas, sprauslu skavas un krūšu sūcēji.Apmeklējiet MEO veikalu un atrodiet perfektu piederumu savam nākamajam piedzīvojumam. Piesardzība un drošība, lietojot krūšu skavas, krūšu skavas un krūšu sūkļus Lietojot krūšu skavas, krūšu skavas un krūšu sūkļus, ir svarīgi pievērst uzmanību drošībai un higiēnai, lai nodrošinātu patīkamu un bezriska pieredzi. Šeit ir daži padomi, kas jāņem vērā:

 • Tīrība: pārliecinieties, ka jūsu rokas un izmantotie piederumi ir tīri. Pēc katras lietošanas reizes rūpīgi notīriet krūtsgala skavas un sprauslu skavas ar siltu ūdeni un maigām ziepēm vai speciālu rotaļlietu tīrīšanas līdzekli.
 • Sāciet lēnām: ja esat jauna krūtsgala stimulācijas pasaulē, sāciet ar vieglu spiedienu un mazāk intensīviem modeļiem. Kad jutīsieties ērtāk un labāk iepazīsiet savu jutīgumu, varat lēnām palielināt intensitāti.
 • Laika ierobežojums: Izvairieties no pārāk ilgas skavu vai skavu nēsāšanas. Ieteicams tos nēsāt ne ilgāk par 15-20 minūtēm, lai pārāk neietekmētu jūsu asinsriti.
 • Saziņa: spēlējoties ar partneri, svarīga ir atklāta komunikācija. Vienojieties par drošu vārdu vai signālu, lai jebkurā brīdī varētu pārtraukt spēli, ja tā kļūst pārāk intensīva.
 • Ievērojiet savu sāpju slieksni: ieklausieties savā ķermenī un nepārsniegiet savu sāpju slieksni. BDSM ir jābūt jautram un patīkamam, nevis pastāvīgi kaitīgam.
Paplašiniet savu BDSM pieredzi Papildus krūšu skavām, sprauslu skavām un krūšu sūcējiem MEO veikals piedāvā arī dažādus citus produktus, kas var bagātināt jūsu BDSM pieredzi:

 • Ierobežojumi un virves: Aizraujošām verdzības spēlēm un dažādām pozām.
 • Pātagas un pātagas: visiem, kam patīk saldas spļaušanas un glāstīšanas mokas.
 • Maskas un aizsietas acis: Intensīvai sajūtu uzlabošanai, uz laiku apžilbinot acis.
 • Vibratori un dildo: Papildu stimulācijai un aizraujošiem mirkļiem vienatnē vai kopā ar partneri.
Klientu atsauksmes un ieteikumi Mūsu klientiem patīk MEO veikala produktu daudzveidība un kvalitāte. Lasiet atsauksmes un ieteikumus, lai uzzinātu vairāk par citu lietotāju pieredzi un atrastu savām vajadzībām atbilstošu produktu.


Jūsu apmierinātība ir mūsu galvenā prioritāte, un mēs ar prieku palīdzēsim jums izvēlēties piemērotākos piederumus. Secinājums Sēklinieku skavas, krūšu skavas un krūšu sūcēji ir fantastiski rīki, lai paceltu jūsu BDSM spēles jaunā līmenī. Ar plašo izvēli MEO veikalā jūs noteikti atradīsiet sev piemērotāko piederumu. Atklājiet aizraujošās iespējas un iegremdējiet sevi iekāres un kaisles pilnajā pasaulē.

Apmeklējiet MEO veikalu jau tagad un iedvesmojieties! MEO veikala krūšu skavas: Clover Clamps Clinging Claws

mEO veikals piedāvā iespaidīgu krūšu skavu izvēli, kas ir īpaši izstrādātas, lai sniegtu jums dažādas sajūtas un stimulāciju.


Clover Clamps Šeit jūs varat uzzināt vairāk par dažādiem krūtsgala skavu veidiem un to unikālajām īpašībām, lai jūs varētu izdarīt savām vajadzībām atbilstošu izvēli. Clover Clamps: Intensīvs spiediens pieredzējušām lietotājām , kas pazīstamas arī kā japāņu krūtsgala skavas, ir pazīstamas ar savu intensīvo spiedienu un īpašo dizainu. Šīs skavas kļūst jo stingrākas, jo spēcīgāk tās tiek vilktas, tāpēc tās ir ideāli piemērotas pieredzējušām lietotājām, kas vēlas spēcīgāku stimulāciju.

 • Priekšrocības: Lielāka intensitāte, pateicoties vilkšanai, ideāli piemērotas pieredzējušiem lietotājiem.
 • Pielietojums: Ideāli piemērotas progresīvām BDSM spēlēm un scenārijiem, kur nepieciešams palielināt intensitāti.
Clinging ClawsPielīpošie nagi: Daudzpusīgi skavotāji dažādām sajūtām , pazīstami arī kā nagu skavotāji, piedāvā unikālu spiediena un nagu efekta kombināciju. Tie parasti ir regulējami, lai jūs varētu pielāgot spiedienu atbilstoši savām vēlmēm.

 • Priekšrocības: Daudzpusīgi regulējami, piemēroti gan maigai, gan intensīvākai stimulācijai.
 • Pielietojums: Ideāli piemērots lietotājiem, kuri vēlas izmēģināt dažādas sajūtas.


Skrūvju skavas:

Precīza spiediena kontrole Skrūvju skavas ļauj precīzi kontrolēt piemēroto spiedienu. Pagriežot nelielu skrūvi, varat pielāgot skavu intensitāti atbilstoši savām vēlmēm.

 • Priekšrocības: Precīza spiediena kontrole, ideāli piemērota pielāgošanai.
 • Lietošana: Piemērots lietotājiem, kuri vēlas precīzi kontrolēt intensitāti.


Magnētiskās skavas:

Magnētiskās sprauslu skavas spiediena radīšanai izmanto magnētu spēku. Tie bieži vien ir maigāki nekā mehāniskie skavas un nodrošina vienmērīgu stimulāciju.

 • Priekšrocības: Vienmērīgs spiediens, inovatīvs pielietojums.
 • Lietošana Ideāli piemērots lietotājiem, kuri dod priekšroku vienmērīgai un maigai stimulācijai.


Atsperu skavas:

Atsperu skavas ir ideāli piemērotas iesācējiem, jo tās parasti rada mazāku spiedienu un ir maigākas pret sprauslām. Tās ir viegli lietojamas un nodrošina patīkamu stimulāciju.

 • Priekšrocības: maigs spiediens, viegli lietojams, ideāli piemērots iesācējiem.
 • Lietošana: ideāli piemērots tiem, kas ir jauni krūšu galu stimulācijas pasaulē.


Skavas ar atsvariem:

Dažas krūšu skavas ir aprīkotas ar atsvariem, kas palielina spiedienu un nodrošina papildu gravitācijas efektu. Šīs skavas ir īpaši piemērotas pieredzējušām lietotājām, kuras meklē papildu stimulācijas dimensiju.

 • Priekšrocības: Lielāka intensitāte papildu svara dēļ.
 • Pielietojums: Piemērots progresīvām BDSM spēlēm un intensīvākai stimulācijai.


Vibrācijas skavas:

Stimulācija ar papildu vibrāciju Vibrējošās skavas apvieno tradicionālo krūtsgala stimulāciju ar papildu vibrāciju intensīvākai sajūtai. Tie bieži vien ir aprīkoti ar dažādiem vibrācijas režīmiem, kurus varat iestatīt atbilstoši savām vēlmēm.

 • Priekšrocības: Papildu stimulācija ar vibrāciju, daudzpusīga regulēšana.
 • Pielietojums: Ideāli piemērots lietotājiem, kuri vēlas papildu stimulāciju.


MEO veikala krūtsgala skavu izvēle piedāvā piemērotu piederumu katrai gaumei un pieredzes līmenim. Clover Clamps Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku maigām iesācēju skavām vai intensīvām , jūs atradīsiet savām vajadzībām piemērotu krūšu skavu.Atklājiet krūtsgala stimulācijas daudzveidību jau tagad un bagātiniet savu BDSM pieredzi ar augstas kvalitātes izstrādājumiem no MEO veikala. Apmeklējiet MEO veikalu un atrodiet ideālo krūtsgala skavu saviem jutekliskajiem piedzīvojumiem! Krūtsgala stimulācijai var būt galvenā loma gan maigos, gan smagos BDSM scenārijos. Sprauslu jutīgums padara tās par ideālu mērķi dažādiem taustes stimuliem.

MEO-Shop mēs piedāvājam plašu krūšu skavu un krūšu sūcēju klāstu, kas ir īpaši izstrādāti šai erogēnajai zonai. Sprauslu skavas tiek izmantotas, lai piemērotu pastāvīgu vai mainīgu spiedienu uz krūšu sprauslām, kas var svārstīties no vieglas saspiešanas līdz intensīvai saspiešanai. Tie var būt aprīkoti ar papildu elementiem, piemēram, ķēdītēm, atsvariem vai rotaslietām, kas ne tikai piešķir estētisku elementu, bet arī palielina svaru un tādējādi pastiprina sajūtu.

MEO veikalā pieejamās skavas ir dažāda stila un stipruma, lai jūs varētu izvēlēties BDSM rotaļām piemērotu stimulācijas līmeni. Savukārt krūšu sūcēji izmanto vakuumu, lai stimulētu sprauslas. Tie iesūc sprauslas sūkšanas kamerā, izraisot asins ieplūšanu sprauslās un padarot tās jutīgākas. Tas var izraisīt dziļu, pulsējošu sajūtu, kas var būt ļoti uzbudinoša, īpaši kombinācijā ar citām BDSM aktivitātēm.

Mūsu MEO sortimentā jūs atradīsiet visu, sākot no vienkāršiem manuālajiem sūcējiem un beidzot ar sūcējiem ar mainīga spiediena kontroli, kas ļauj labāk kontrolēt intensitāti. Gan krūšu skavas, gan krūšu sūcēji ir rīki, kuru lietošanā ir nepieciešama cieņa un zināma pieredze. Tāpēc BDSM kontekstā ir ārkārtīgi svarīgi ievērot drošības aspektus un savstarpējas vienošanās.

Īpaši, ja vēlaties eksperimentēt ar zīlīšu sprauslu spīdzināšanu, t. i., intensīvākām krūtsgala stimulācijas formām, ir svarīgi vienmēr sekot līdzi partnera reakcijai un robežām un pievērst uzmanību jebkādām pazīmēm. MEO mēs pievēršam lielu uzmanību tam, lai mūsu produkti ne tikai nodrošinātu dažādus intensīvus piedzīvojumus, bet arī to, ka tos var lietot droši un atbildīgi.

Tas ietver skaidru informāciju par visu BDSM piederumu drošu lietošanu un apiešanos ar tiem. Neatkarīgi no tā, vai jums patīk viegla iesūcēja tirpinošā sajūta vai jūs uzbudina stingru skavu dominance - MEO veikalā jūs atradīsiet ideālus rīkus, kas ļaus pacelt krūtsgala stimulāciju jaunā līmenī un piešķirs BDSM rotaļām jaunas dimensijas.Sprauslu elektrostimulācija: īpaša pieredze BDSM kontekstā Elektrostimulācija, pazīstama arī kā e-stimulācija, piedāvā unikālu veidu, kā stimulēt sprauslas, un var radīt īpaši intensīvas un uzbudinošas sajūtas. BDSM kontekstā elektrostimulāciju bieži izmanto, lai radītu jaunus un neparastus stimulus.MEO veikals piedāvā plašu e-stimulācijas produktu klāstu, kas ir īpaši izstrādāti sprauslām. Kā darbojas elektrostimulācija? Elektrostimulācija darbojas, izmantojot elektriskos impulsus, kas tiek nogādāti uz sprauslām ar speciālu elektrodu palīdzību. Šie impulsi rada tirpšanas, pulsēšanas sajūtu, kas var būt no vieglas līdz intensīvai.Impulsu intensitāte un biežums bieži vien ir regulējams, lai gan iesācēji, gan pieredzējuši lietotāji varētu atrast ideālo stimulācijas līmeni. Īpaši MEO produkti krūtsgala elektrostimulācijai MEO veikals piedāvā ekskluzīvu augstas kvalitātes e-stimulācijas produktu klāstu, kas ir īpaši izstrādāti krūtsgala stimulācijai:

 • Elektriskās krūtsgala skavas: Šīs skavas apvieno tradicionālo krūtsgala skavas spiedienu ar elektriskajiem impulsiem. Tie ir regulējami, lai pielāgotu spiedienu un nodrošinātu papildu elektriskās stimulācijas dimensiju intensīvākai pieredzei.
 • Elektriskie krūtsgala sūcēji: šie sūcēji ne tikai rada vakuumu, bet arī sūta elektriskos impulsus tieši uz sprauslām. Tas palielina asins plūsmu un jutīgumu un nodrošina dziļāku un intensīvāku stimulāciju.
 • Līmējošie elektrodi: Šos elektrodus var pielīmēt tieši pie krūtsgala, un tie ir ideāli piemēroti lietotājiem, kuri dod priekšroku vienmērīgam elektrisko impulsu sadalījumam. Tie ir diskrēti un elastīgi, ideāli piemēroti dažādiem rotaļu scenārijiem.
 • E-Stim krūšu siksna: šī īpašā siksna tiek novietota ap krūtīm un satur integrētus elektrodus, kas stimulē sprauslas. Tā ir īpaši piemērota ilgākām sesijām un nodrošina vienmērīgu un visaptverošu stimulāciju.


Sprauslu elektrostimulācijas priekšrocības

 • Intensīvas sajūtas: Elektriskie impulsi var radīt sajūtas, ko ir grūti sasniegt ar parastajām metodēm. Tas elektrostimulāciju padara īpaši pievilcīgu progresīvām BDSM praksēm.
 • Pielāgojama intensitāte: izmantojot lielāko daļu e-stimulatoru, impulsu intensitāti un biežumu var individuāli pielāgot. Tas padara tās piemērotas gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem.
 • Paaugstināts jutīgums: elektrostimulācija palielina asins plūsmu uz sprauslām, tādējādi palielinot jutīgumu un sajūtu intensitāti.
Drošība un piesardzība elektrostimulējot krūtsgali Lietojot elektrostimulāciju, drošība ir vissvarīgākā. Šeit ir sniegti daži svarīgi padomi:

 • Ievērojiet lietošanas instrukcijas: Vienmēr ievērojiet ražotāja norādījumus un nepārsniedziet ieteicamo lietošanas laiku.
 • Ievērojiet fiziskās robežas: Sāciet ar zemu intensitāti un lēnām to palieliniet, lai iepazītu savas personīgās robežas.
 • Higiēna: Pēc katras lietošanas reizes rūpīgi notīriet elektrodus un glabājiet tos sausus un tīrus.
 • Nelietojiet, ja jums ir veselības problēmas: Ja Jums ir kādas veselības problēmas, jo īpaši, ja Jums ir sirdsdarbības problēmas vai ja Jums ir elektrokardiostimulators, konsultējieties ar ārstu.


Krūšu elektrostimulācija piedāvā aizraujošu un intensīvu veidu, kā uzlabot BDSM spēles. Izmantojot īpašos e-stimulācijas produktus no MEO veikala, jūs varat droši un ērti izbaudīt šo īpašo stimulācijas veidu.Atklājiet aizraujošās iespējas jau tagad un bagātiniet savu BDSM pieredzi ar augstas kvalitātes krūtsgala elektrisku skavu, piesūcekņu un citu e-stimulācijas piederumu izvēli. Apmeklējiet MEO veikalu un atrodiet ideālus e-stimulācijas produktus saviem jutekliskajiem piedzīvojumiem! MEO, kas ir viens no vadošajiem BDSM krūtsgala stimulācijas veikaliem, mēs zinām, cik svarīgi mūsu klientiem ir ekspertu padomi un lieliska klientu apkalpošana.

Neatkarīgi no tā, vai jūs interesē krūšu skavas, krūšu sūcēji, krūšu sprauslu spīdzināšanas instrumenti vai elektriskie krūšu stimulatori, mūsu pieredzējusī komanda vienmēr ir gatava sniegt jums padomu un atbalstu. Mēs zinām, ka katram BDSM entuziastam ir individuālas vajadzības un vēlmes un ka tēmas, kas saistītas ar krūšu stimulāciju, jo īpaši prasa jutīgus padomus. Tāpēc mūsu klientu apkalpošanas komandā ir eksperti, kuri labi pārzina gan produktus, gan praksi.

Viņi ir apmācīti, lai sniegtu jums detalizētu informāciju par izstrādājumiem un palīdzētu jums izdarīt pareizo izvēli jūsu personīgajai baudai. Ja esat jauns BDSM krūšgalu stimulācijas pasaulē vai vienkārši meklējat padomu par progresīvām tehnikām, mūsu klientu apkalpošanas komanda var sniegt jums padomus, kā padarīt jūsu praksi drošu un patīkamu.

Mēs varam palīdzēt jums atrast pareizo intensitāti un ideālo rotaļlietu atbilstoši jūsu vēlmēm, neatkarīgi no tā, vai tā paredzēta maigai pavedināšanai vai intensīvākām sesijām. MEO mēs augstu vērtējam diskrētumu. Mēs apzināmies, ka BDSM priekšmetu sūtīšana ir privāta lieta, tāpēc garantējam, ka visi pasūtījumi tiek nosūtīti neitrālā iepakojumā, kas neļauj izdarīt nekādus secinājumus par saturu.

Mūsu diskrētās piegādes politika ir spēkā visā pasaulē, tāpēc varat būt droši, ka jūsu pasūtījums paliks privāta lieta neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas. Lai kurā pasaules malā jūs atrastos, MEO piedāvā starptautisku piegādi, lai jums būtu pieejams mūsu daudzveidīgais BDSM produktu klāsts.

Tikai ar vienu klikšķi jūs varat veikt pasūtījumu un būt pārliecināti par ātru un uzticamu piegādi. MEO klientu apkalpošana atspoguļo mūsu apņemšanos būt par līderi BDSM pasaulē. Kvalificētas konsultācijas, diskrēta piegāde un pozitīvas iepirkšanās pieredzes nodrošināšana ir mūsu klientu apkalpošanas solījuma stūrakmeņi. Neatkarīgi no tā, vai jums ir jautājumi par kādu produktu vai neesat pārliecināts par savu pirkumu, mēs esam gatavi jums palīdzēt un nodrošināsim, lai jūs atrastu tieši to, kas jums nepieciešams jūsu kārīgajiem piedzīvojumiem.