No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Seksa rotaļlietu tīrīšanas līdzeklis

Informatīvais biļetens

Seksa rotaļlietu tīrīšanas līdzeklis 

MEO mēs sakām "jā" baudai un vienlaikus "jā" higiēnai un tīrībai. Tāpēc mēs piedāvājam plašu augstas kvalitātes tīrīšanas līdzekļu klāstu, kas ir īpaši izstrādāti drošai un rūpīgai seksa rotaļlietu tīrīšanai un kopšanai.

Rādīt 1 - 3 no 3 vienībām
Rādīt 1 - 3 no 3 vienībām

Laipni lūgti mūsu kategorijā par seksa rotaļlietu tīrīšanas līdzekļiem un higiēnas aerosoliem:


MEO mēs sakām "jā" baudai un tajā pašā laikā "jā" higiēnai un tīrībai. Tāpēc mēs piedāvājam plašu augstas kvalitātes tīrīšanas līdzekļu klāstu, kas ir īpaši izstrādāti drošai un rūpīgai seksa rotaļlietu tīrīšanai un kopšanai.


Mūsu tīrīšanas līdzekļi:


Mūsu seksa rotaļlietu tīrīšanas līdzekļu un higiēnas aerosolu izvēle garantē efektīvu un ātru rotaļlietu tīrīšanu. Tie ir izstrādāti tā, lai efektīvi likvidētu baktērijas, mikrobus un citus kaitīgus mikroorganismus, nodrošinot drošāku un veselīgāku baudu.


Regulāra tīrīšana ir svarīga:


Regulāra seksa rotaļlietu tīrīšana ir svarīga, lai paildzinātu to kalpošanas ilgumu, vienlaikus samazinot inficēšanās risku. Mūsu tīrīšanas līdzekļi ir universāli un ņem vērā seksa rotaļlietas materiāla īpašības.


Viegli lietojami:


Mūsu seksa rotaļlietu tīrīšanas līdzekļi ir viegli lietojami: vienkārši uzsmidziniet uz rotaļlietas, atstājiet uz īsu brīdi un noskalojiet. Intensīvākai tīrīšanai mēs piedāvājam īpašas tīrīšanas salvetes un citus noderīgus palīglīdzekļus.


Mūsu kvalitātes standarti:


MEO higiēnas standartus mēs uztveram ļoti nopietni. Mūsu produkti ir ražoti saskaņā ar stingriem kvalitātes standartiem un nodrošina drošību un efektivitāti, tīrot seksa rotaļlietas.


Ādai draudzīgi kopšanas līdzekļi:


Papildus tīrīšanas līdzekļiem mēs piedāvājam arī ādu saudzējošus kopšanas līdzekļus. Tie ne tikai palīdz uzturēt seksa rotaļlietas nevainojamā stāvoklī, bet arī palīdz ilgāk saglabāt tādu materiālu kā silikons vai gumija elastību.


Seksa rotaļlietu uzglabāšanas iespējas:


MEO mēs zinām, ka higiēna ir arī pareizas uzglabāšanas jautājums. Tāpēc mēs piedāvājam arī īpašas uzglabāšanas kastes un maisiņus seksa rotaļlietām.


Kontakti un klientu apkalpošana:


Ja jums ir kādi jautājumi vai pieprasījumi, sazinieties ar mums. Jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu, tālruni vai mūsu tīmekļa vietnē. Mūsu kompetentā klientu apkalpošanas komanda labprāt jums palīdzēs.