No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Human puppy Play Veikals

Informatīvais biļetens

Human puppy Play Veikals 

MEO Human puppy Veikalā jūs atradīsiet pilnu Bad puppy Kolekciju Human puppy. Vai jums nepieciešama suņa maska, ķepas, ceļgalu spilventiņi, suņa apkakle, pavadas sunim vai rotaļlietas sunim cilvēkam? Šeit MEO, Cos Play speciālists, jūs atradīsiet to, ko meklējat.

Apakškategorijas

  • MEO jūs atradīsiet visu savam fetišam! Visu izmēru sēžas un anālie spraudņi. Jo aste butt plug ir tas, kas padara rotaļas ar kucēnu perfektu.

  • Maskas no Bad puppy No MEO kolekcijas padarīs jūs par perfektu suni. MEO veikalā var atrast suņu maskas, kas izgatavotas no ādas, neoprēna vai lateksa.

  • Ja vēlaties, lai jūsu saimnieks varētu dot jums savu ķepu, jums ir nepieciešami pareizie aksesuāri! Mums ir visi piederumi human puppiemēram, ķepas, ceļgalu spilventiņi un daudz kas cits.

  • Vai tā būtu cēlā ādas apkakle ar kroko, suņu apkakle ar dzelkšņiem vai puppy apkakle ar dzelkšņiem. Bad puppy Kolekcija neatstāj neko, ko vēlēties.

  • Katram cilvēka kucēnam vai pieaugušam sunim ir nepieciešama suņa pavadas. Bad puppy Kolekcija piedāvā ideālu izvēli, kad jums ir nepieciešama suņa pavadas.

  • Ādas siksnas no Bad puppy Kolekcijas jūs padarīs par perfektu kucēnu. MEO jūs atradīsiet plašu siksnu izvēli dažādās krāsās.

  • Jūsu kucēnam ir nepieciešams pareizais knupītis? MEO var atrast knupīti ar vai bez kaula. MEO ir pirmā izvēle, kad runa ir par pareizo knupīti.

  • MEO ir speciālists, kad runa ir par puppy Play attiecas. Perfektu aprīkojumu, piemēram, t-kreklus, maskas, pavadas, knupīšus un rotaļlietas var atrast MEO.

Pup Play Veikals MEO ir vienas pieturas aģentūra, kurā atradīsiet visus produktus, kas nepieciešami jūsu Human puppy vajadzībām.

puppy Play

Puppy Rotaļu spēlēs cilvēks ir cilvēks, kas izliekas par suni. Kucēni var būt gan tēviņi, gan mātītes.

Puppy Kucēni mēdz būt pakļāvīgāki cilvēki, kas bieži saskaras ar dominējošākiem indivīdiem, kuri uzņemas saimnieka vai dresētāja lomu. a dažkārt tiek saukts arī par aHuman puppy sauc par.

Vairāk par cilvēku kucēnu:

Cilvēku kucēniem patīk atbrīvoties no cilvēciskām aizspriedumiem, aizmirstot ikdienas dzīves stresu un atklājot savu dzīvniecisko pusi. Daži Cilvēku kucēni gūst seksuālu baudu no lomu spēlēm, bet tas nav svarīgi puppy Play ne vienmēr ir seksuāla sastāvdaļa. Uzvedoties kā Human puppy ļauj dzīvot spontānāku dzīvi, kurā nav jāuztraucas par rēķiniem vai darba pienākumiem. Tas ir dzīvesveids, kas piedāvā daudz pozitīva pastiprinājuma un uzmanības, izmantojot vārdiskas uzslavas un glāstus. Tāpat kā ar citiem mājdzīvniekiem, arī ar cilvēkcūku kucēniem var būt nepieciešama disciplinēšana, ja tie uzvedas nepareizi.

Tomēr tā nekad nav sāpīga vai pat nežēlīga. Cilvēku kucēni ir vairāk palaidnīgi un rotaļīgi nekā lielie suņi, kas arī ir cilvēki suņa lomā. Cilvēka kucēna faktiskais vecums nav noteicošais faktors tam, vai viņš uzņemas kucēna lomu,Human puppy

cilvēku kucēni dažādās pakāpēs uzņemas suņu lomu. Daži cilvēku kucēni visu laiku dzīvo kā suņi, bet citi šo lomu spēlē tikai laiku pa laikam. Dažiem šajā lomā patīk runāt, bet citi tikai rēkt un riekt. Daži staigā uz divām kājām, bet citi - tikai uz visām četrām. Daži Cilvēku kucēni ģērbjas kā suņi, bet citi valkā tikai apkakli vai vispār nevalkā kostīmu. Neatkarīgi no vēlmēm, MEO ikviens atradīs pilnīgu Human puppy

pilnu tērpu, sākot ar suņa apkakli, pavadiņu, ķepām, ceļgaliem vai suņu maskām. Lai gan viņiem piemīt daudzas īstu suņu uzvedības īpašības,Cilvēka kucēni nedrīkst ēst suņu barību, jo tā var izraisīt saslimšanu.

Cilvēku barību var izmantot kā aizstājēju, piemēram, konservētu aukstās liellopu gaļas sautējumu vai noteiktus graudaugu produktus. Cilvēku kucēnu sacensības un cilvēku kucēnu ballītes ir piemērotas vietas, kur kucēni var rotaļāties publiski. Puppy Anālie spraudņi ar suņu astēm ir vēl viens jaunums cilvēku kucēniem.

Kas ir kucēnu rotaļas?

Pup Play tā ir lomu spēle, kurā cilvēks uzņemas kucēna lomu un mentalitāti. Tas var izpausties dažādi, sākot ar vienkāršu baudīšanu, kad cilvēks jūtas kā kucēns, vai Human puppy vienkārši izbaudīt kucēna sajūtu, nēsāt kucēna cepurīti, kucēna cimdiņus vai citu kucēna ekipējumu, spēlēties ar citiem kucēniem vai pat spēlēties ar kādu, kas uzņemas suņa vadītāja lomu.

Kas ir cilvēka kucēns?

A Human puppy ir apzīmējums cilvēkam, kuram patīk iejusties suņa lomā. Pup Play Dažiem būt kucēnam ir telpa, kurā viņi iegrimst uz ierobežotu laiku, lai atpūstos vai vienkārši rotaļātos, bet citiem tā var būt identitāte, kurā viņi dzīvo 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā. puppy Daži cilvēku kucēni ir vientuļnieki (vai klaiņotāji), citi var būt partneri vai tiem var būt apkakle (kas pieder suņa vadonim, suņu trenerim vai saimniekam).Daži Cilvēku kucēni pat pievienojas lielākai bandai un uzņemas tādas kucēna lomas kā Alfa, Beta un Omega.Kas ir handlers? Handlers ir cilvēks, kuram patīk uzņemties kucēna aprūpētāja lomu. Handlers var uzņemties dažādas lomas, sākot no gādīga aprūpētāja līdz stingram pavadas turētājam, paklausības trenerim un beidzot ar saimnieka lomu. Vadītāja un suņa attiecībasHuman puppy

Pup Play

Pup Play var būt romantiskas, seksuālas vai vienkārši platoniskas. Labi, tātad tās ir seksuālas, romantiskas, sociālas vai platoniskas? Tās var būt visdažādākās, un katram cilvēkam tās ir atšķirīgas. Lielākā daļa kucēnu un suņu audzinātāju atrod sava veida fizisku un seksuālu apmierinājumu. Pup Play Daudzi atrod arī romantisku saikni un veido attiecību daļu. Citi vienkārši vēlas izbaudīt kucēnību ar platoniskiem draugiem. Nav nepareiza veida, kā būt labamHuman puppy būt labam!

Kas var būt Human puppy būt?

Ikviens! Jums nav jābūt dārgas ādas suņa maskas īpašniekam vai jāpiedalās pasākumos, lai kļūtu par human pup būt par tādu. Jums nav vajadzīgs suņa suņa vadītājs, nav jābūt alfa sunim vai piederēt kādai suņu saimei. Viss, kas jums nepieciešams, ir vēlme būt sunim un atvērtība atklāt jaunas lietas. Pārējais ir atkarīgs no jums!

Vai ir arī citi mājdzīvnieku rotaļu veidi?

Protams, ir! Ne visi, kam patīk spēlēties ar mājdzīvniekiem, vēlas ņemt sunim galvu. Daži dod priekšroku spēlēties kā kaķēns, ponijs, vilks, lapsa, bullis vai cita veida dzīvnieks. Katram rotaļu dzīvniekam ir atšķirīga galva un atšķirīga attieksme. Ja jūs domājat, ka cita veida pet play ir piemērots tieši jums, iesakām izpētīt MEO.de un pajautāt, kā citi cilvēki izjūt savu personīgo dzīvnieku rotaļu veidu.

Vai tas ir tikai homoseksuāliem vīriešiem?

Nepavisam ne! pet play un Human puppy Play kopumā ir atvērtas visu dzimumu un orientāciju cilvēkiem. puppy Play šķiet, ka vispopulārākā ir geju kopiena, taču ir arī liels skaits visu orientāciju un dzimumu cilvēku kucēnu un suņu pastaigu mīļotāju. Neatkarīgi no tā, vai esat heteroseksuāls kucēns, queer kucēns vai jebkura cita veida kucēns puppy jūs atradīsiet perfektu puppy Play Aprīkojumu šeit MEO.de