No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Human puppy Play Veikals

Informatīvais biļetens

Human puppy Play Veikals 

MEO Human puppy Veikalā jūs atradīsiet pilnu Bad puppy Kolekciju Human puppy. Vai jums nepieciešama suņa maska, ķepas, ceļgalu spilventiņi, suņa apkakle, pavadas sunim vai rotaļlietas sunim cilvēkam? Šeit MEO, Cos Play speciālists, jūs atradīsiet to, ko meklējat.

Apakškategorijas

  • MEO jūs atradīsiet visu savam fetišam! Visu izmēru sēžas un anālie spraudņi. Jo aste butt plug ir tas, kas padara rotaļas ar kucēnu perfektu.

  • Maskas no Bad puppy No MEO kolekcijas padarīs jūs par perfektu suni. MEO veikalā var atrast suņu maskas, kas izgatavotas no ādas, neoprēna vai lateksa.

  • Ja vēlaties, lai jūsu saimnieks varētu dot jums savu ķepu, jums ir nepieciešami pareizie aksesuāri! Mums ir visi piederumi human puppiemēram, ķepas, ceļgalu spilventiņi un daudz kas cits.

  • Vai tā būtu cēlā ādas apkakle ar kroko, suņu apkakle ar dzelkšņiem vai puppy apkakle ar dzelkšņiem. Bad puppy Kolekcija neatstāj neko, ko vēlēties.

  • Katram cilvēka kucēnam vai pieaugušam sunim ir nepieciešama suņa pavadas. Bad puppy Kolekcija piedāvā ideālu izvēli, kad jums ir nepieciešama suņa pavadas.

  • Ādas siksnas no Bad puppy Kolekcijas jūs padarīs par perfektu kucēnu. MEO jūs atradīsiet plašu siksnu izvēli dažādās krāsās.

  • Jūsu kucēnam ir nepieciešams pareizais knupītis? MEO var atrast knupīti ar vai bez kaula. MEO ir pirmā izvēle, kad runa ir par pareizo knupīti.

  • MEO ir speciālists, kad runa ir par puppy Play attiecas. Perfektu aprīkojumu, piemēram, t-kreklus, maskas, pavadas, knupīšus un rotaļlietas var atrast MEO.

MEO, veikals Pup Play, ir vienas pieturas aģentūra, kurā atradīsiet visus produktus, kas nepieciešami jūsu Human puppy vajadzībām.

puppy Play

Rotaļu spēlēs puppy ir cilvēks, kas izliekas par suni. Kucēni var būt gan tēviņi, gan mātītes. Kucēni parasti ir pakļāvīgāki cilvēki, kas bieži saskaras ar dominējošākiem cilvēkiem, kuri uzņemas saimnieka vai dresētāja lomu.

A puppy dažkārt tiek saukts arī par Human puppy dēvē par kucēnu.

Vairāk par cilvēku kucēnu:

Cilvēka kucēniem patīk atbrīvoties no cilvēciskām aizspriedumiem, aizmirstot ikdienas dzīves stresu un atklāt savu dzīvniecisko pusi. Daži Cilvēku kucēni gūst seksuālu baudu, spēlējot lomu spēles, bet tas puppy Play ne vienmēr ir seksuāla sastāvdaļa. Uzvedība kā Human puppy ļauj dzīvot spontānāku dzīvi, kurā nav jāuztraucas par rēķiniem vai darba pienākumiem. Tas ir dzīvesveids, kas nodrošina daudz pozitīva pastiprinājuma un uzmanības, izmantojot verbālus uzslavas un glāstus. Tāpat kā ar citiem mājdzīvniekiem, arī cilvēkbērniem var būt nepieciešama disciplīna, ja tie uzvedas nepareizi. Tomēr tas nekad nav sāpīgi vai pat nežēlīgi.

Cilvēku kucēni ir vairāk palaidnīgi un rotaļīgi nekā lielie suņi, kas arī pēc rakstura ir cilvēki. Cilvēka kucēna faktiskais vecums nav noteicošais faktors tam, vai viņš uzņemas kucēna lomu, Human puppy vai alfa suņa lomu.

Cilvēku kucēni dažādās pakāpēs pārņem suņu lomu. Daži cilvēku kucēni visu laiku dzīvo kā suņi, bet citi tikai reizēm iejūtas suņa lomā. Dažiem patīk runāt ar raksturu, bet citi tikai rūc un rej. Daži staigā uz divām kājām, bet citi - tikai uz visām četrām. Daži Cilvēku kucēni ģērbjas kā suņi, bet citi valkā tikai apkakli vai vispār nevalkā kostīmu. Lai kādas būtu viņu vēlmes, MEO ikviens atradīs Human puppy pilnu apģērbu, sākot ar suņa apkakli, pavadiņu, ķepu spilventiņiem, ceļgalu spilventiņiem vai suņu maskām.

Lai gan viņiem piemīt daudzas īstu suņu uzvedības īpašības, Cilvēka kucēni nedrīkst ēst suņu barību, jo tā var izraisīt saslimšanu. Aizvietotāji ir cilvēku barība, piemēram, auksti liellopa gaļas sautējums konservos vai daži graudaugu produkti.

Kucēnu sacensības un cilvēku kucēnu ballītes ir piemērotas vietas, kur kucēni var rotaļāties publiski. Puppy Anālie aizbāžņi ar suņu astēm ir vēl viens jaunums cilvēku kucēniem.

Kas ir kucēnu rotaļas?

Pup Play tā ir lomu spēle, kurā cilvēks uzņemas kucēna lomu un mentalitāti. Tas var izpausties dažādos veidos, sākot ar vienkāršu prieku izbaudīt sajūtu, ka esat kucēns resp. Human puppy tas var izpausties dažādi, sākot no vienkāršas kucēna sajūtas baudīšanas līdz kucēna cepurītes, kucēna cimdu vai cita kucēna ekipējuma valkāšanai, spēlēm ar citiem kucēniem vai pat spēlēm ar kādu, kas uzņemas suņa vadītāja lomu.

Kas ir cilvēka kucēns?

A Human puppy ir apzīmējums cilvēkam, kuram patīk uzņemties lomu ar suņa raksturu. Dažiem Pup Play kucēns ir telpa, kurā viņi iegrimst uz ierobežotu laiku, lai atpūstos vai vienkārši rotaļātos, bet citiem tā var būt identitāte, kurā viņi dzīvo 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā. Daži cilvēku kucēni ir vientuļnieki (vai klaiņojoši), citi var būt partneri vai tiem var būt puppy apkakle (kas pieder suņa vadonim, suņu trenerim vai saimniekam). Daži Cilvēku kucēni pat pievienojas lielākai bandai un uzņemas tādas kucēna lomas kā alfa, beta un omega.

Kas ir handlers?

Handlers ir cilvēks, kuram patīk pildīt kucēna aprūpētāja lomu. Handlers var uzņemties dažādas lomas - no gādīga aprūpētāja līdz stingram pavadas turētājam, paklausības trenerim un saimniekam. Attiecības starp vedēju un Human puppy var būt romantiskas, seksuālas vai vienkārši platoniskas.

Labi, tātad, vai Pup Play ir seksuāla, romantiska, sociāla vai platoniska?

Tās var būt visdažādākās lietas, un Pup Play katram cilvēkam ir atšķirīgas. Lielākā daļa kucēnu un pavadoņu atrod sava veida fizisku un seksuālu apmierinājumu. Daudzi atrod arī romantisku saikni un padara Pup Play par attiecību sastāvdaļu. Citi vienkārši vēlas izbaudīt kucēnību ar platoniskiem draugiem. Nav nepareiza veida, kā būt labam Human puppy būt!

Kas var būt Human puppy būt?

Ikviens! Tev nav jābūt dārgas ādas suņa maskas īpašniekam vai jāpiedalās pasākumos, lai kļūtu human pup būt. Tev nav vajadzīgs vedējs vai alfa suns, vai piederība kādai suņu saimei. Viss, kas jums nepieciešams, ir vēlme būt kucēnam un atvērtība atklāt jaunas lietas. Pārējais ir atkarīgs no jums!

Vai ir arī citi mājdzīvnieku rotaļu veidi?

Protams, ir! Ne visi, kam patīk spēlēties ar mājdzīvniekiem, vēlas ņemt sunim galvu. Daži dod priekšroku spēlēties kā kaķēns, ponijs, vilks, lapsa, bullis vai cita veida dzīvnieks. Katram rotaļu dzīvniekam ir atšķirīga galva un atšķirīga attieksme. Ja jūs domājat, ka cita veida pet play ir piemērots tieši jums, iesakām izpētīt MEO.co.uk un pajautāt, kā citi cilvēki izjūt savu personīgo rotaļu ar mājdzīvniekiem veidu.

Vai tas ir tikai gejiem?

Nepavisam ne! pet play un Human puppy Play kopumā ir atvērti visu dzimumu un orientāciju cilvēkiem. puppy Play šķiet, ka vispopulārākais ir starp gejiem vīriešiem, taču ir arī liels skaits cilvēku kucēnu un suņu gājēju ar jebkuru orientāciju un dzimumu. Neatkarīgi no tā, vai esi heteroseksuāls kucēns, queer kucēns vai jebkurš cits puppy esat, jūs atradīsiet perfektu puppy Play Aprīkojumu šeit MEO.co.uk