No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

human pup Play - Ķepas un ceļa spilventiņi

Informatīvais biļetens

human pup Play - Ķepas un ceļa spilventiņi 

Ja vēlaties, lai jūsu saimnieks varētu dot jums savu ķepu, jums ir nepieciešami pareizie aksesuāri! Mums ir visi piederumi human puppiemēram, ķepas, ceļgalu spilventiņi un daudz kas cits.

Rādīt 1 - 10 no 10 vienībām
Rādīt 1 - 10 no 10 vienībām

puppy Play (pazīstams arī kā "Human puppy Play" vai vienkārši "Pup Play") ir BDSM lomu spēles paveids, kurā dalībnieki iejūtas suņu lomās un iesaistās dažādās rotaļās, bieži vien BDSM kontekstā. Daži cilvēki, kas iesaistās human pup Play iesaistās, valkā suņiem līdzīgus aksesuārus, piemēram, ķepas un ceļgalu spilventiņus, lai uzlabotu pieredzi un radītu intensīvāku, dzīvnieciskāku sajūtu.

ķepas:
ķepas ir aksesuāri, kas pārklāj rokas un atgādina suņa ķepas. Tām bieži vien ir atsevišķas pirkstu cilpas vai dūraiņi, kas tos notur vietā, un tās var būt izgatavotas no dažādiem materiāliem, piemēram, lateksa, vinila vai ādas. Dažām ķepām no ārpuses ir arī kažoks, kas piešķir dzīvniekam līdzīgu izskatu. Portālā Pup Play ķepas var izmantot, lai ievietotu sevi human pup lomu, un tās var izmantot tādās aktivitātēs kā rāpošana, aportēšana vai ubagošana.

Ceļu spilventiņi:
Ceļu spilventiņi ir piederumi, kas sedz ceļus un palīdz nodrošināt human pup Play Nodrošināt aizsardzību. Vietnē Pup Play ceļgalu spilventiņus bieži izmanto aktivitātēs, kas saistītas ar rāpošanu vai ceļgaliem, jo tiem ir polsterējums, kas novērš traumas. Tie var būt izgatavoti no tādiem materiāliem kā putuplasts vai neoprēns, un tiem var būt regulējamas siksniņas, lai nodrošinātu drošu pieguļšanu. Daži ceļgalu spilventiņi ir īpaši paredzēti cilvēku ķepām, un uz tiem var būt ķepu nospiedumi vai citi suņiem līdzīgi raksti.

Tāpēc ķepu un ceļgalu spilventiņi ir piederumi, kurus izmanto, lai human pup Play izmanto, lai uzlabotu pieredzi un pasargātu tos aktivitāšu laikā. Ķepu un ceļgalu spilventiņi ir pieejami no dažādiem materiāliem un ar dažādu dizainu, un tie var palīdzēt cilvēkiem rotaļu laikā justies kā suņiem. Ir svarīgi atzīmēt, ka human pup Play tas vienmēr būtu jādara ar piekrišanu un ievērojot pareizos piesardzības pasākumus.