No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

human pup Play - Gag

Informatīvais biļetens

human pup Play - Gag 

Jūsu kucēnam ir nepieciešams pareizais knupītis? MEO var atrast knupīti ar vai bez kaula. MEO ir pirmā izvēle, kad runa ir par pareizo knupīti.

Rādīt 1 - 7 no 7 vienībām
Rādīt 1 - 7 no 7 vienībām

Kaulu žņaugi ir fetiša piederumu veids, ko izmanto BDSM subkultūrā human pup Play tiek izmantoti. Šajā kontekstā kaulu knupis ir aksesuārs, kas atgādina suņa kaulu un tiek izmantots, lai ierobežotu tā valkātāja spēju sazināties.

Parasti kaulu knupis sastāv no cieta, cilindriska vai ovāla materiāla gabala, bieži plastmasas vai gumijas, kas tiek ievietots mutē un nostiprināts ap galvu ar siksniņām. Knupja mērķis ir ieviest scenārijā varas nodošanas un paklausības sajūtu, kā arī ierobežot valkātāja runas iespējas un pastiprināt sajūtu, ka viņš ir citu varā.

Ir svarīgi atzīmēt, ka knupīšu izmantošanai BDSM sesijās vienmēr ir jānotiek ar savstarpēju piekrišanu un iepriekš vienojoties starp visām iesaistītajām pusēm. Tāpat būtu jānosaka atbilstoša saziņa un drošie vārdi, lai nodrošinātu, ka visi dalībnieki sesijas laikā jūtas ērti un droši.

Rezumējot, kaulu knaģi ir īpašs fetiša aksesuāru veids, ko izmanto BDSM human pup Play un, tāpat kā visās BDSM aktivitātēs, ir svarīgi tos izmantot uzmanīgi un ar cieņu pret visiem iesaistītajiem.