No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Penis spraudņi

Informatīvais biļetens

Penis spraudņi 

Penis Plug veikals - Viss jūsu kaislei! Vai jums patīk urīnizvadkanāla spēles, kas ietver urīnizvadkanāla stiepšanu un urīnizvadkanāla stimulāciju? Tad jūs esat labā kompānijā MEO. Jau gadu desmitiem mēs esam specializējušies dzimumlocekļa spraudņu, penis plug, glāns gredzenu, dilatatoru un citu augstākās klases seksa rotaļlietu urīnizvadkanālam...

Penis Plug veikals - Viss jūsu kaislei! Vai jums patīk urīnizvadkanāla spēles, kas ietver urīnizvadkanāla stiepšanu un urīnizvadkanāla stimulāciju? Tad jūs esat labā kompānijā MEO. Jau gadu desmitiem mēs esam specializējušies dzimumlocekļa spraudņu, penis plug, glāns gredzenu, dilatatoru un citu augstākās klases seksa rotaļlietu urīnizvadkanālam jomā.

Vairāk
12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 97 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 97 vienībām

Penis Plug veikals - Viss jūsu kaislei!

 

Vai jums patīk BDSM, verdzība un urīnizvadkanāla spēles, kas ietver urīnizvadkanāla stiepšanu un urīnizvadkanāla stimulāciju? Tad jūs esat labā kompānijā MEO. Jau vairākus gadu desmitus mēs esam specializējušies augstas kvalitātes dzimumlocekļa spraudņu, glansa gredzenu, dilatatoru un urīnizvadkanāla stimulācijas jomā mūsu BDSM veikalā, penis plugmēs esam specializējušies augstas kvalitātes dzimumlocekļa spraudņu, glāns gredzenu, dilatatoru un citu augstākās klases seksa rotaļlietu uretras stimulācijai ražošanā. Jūs esat nonācis īstajā vietā, jo dzimumlocekļa spraudņa iegāde ir uzticības jautājums.

 

Kas ir dzimumlocekļa spraudnis?

 

Dzimumlocekļa dilatators jeb dzimumlocekļa spraudnis var būt visu jūsu sapņu piepildījums un ārkārtējas baudas solījums, vienatnē vai ar partneri.

 

Dzimumlocekļa spraudnis ir Urīnizvadkanāla spraudnis un līdz ar to arī urīnizvadkanāla seksa rotaļlieta, kas kalpo urīnizvadkanāla stimulēšanai. Uretras aizbāzni jeb dilatatoru var izmantot gan sievietes, gan vīrieši, taču MEO ir arī īpaši dilatatori un dilatatori sondes tikai vīriešiem. Uretras aizbāžņus sarunvalodā dēvē arī par locekļu aizbāžņiem, locekļu aizbāžņiem, dzimumlocekļa aizbāžņiem, dzimumlocekļa stieņiem, spermas aiz bāžņiem un, pateicoties MEO, spermas aizbāžņiem.

 

Seksa rotaļlietas urīnizvadkanālam

 

Uretra ir erogēna zona, un urīnizvadkanāla stimulācija var tikt uztverta kā ļoti patīkama un izraisīt spēcīgus orgasmus. Sava erogēnā potenciāla dēļ urīnizvadkanāla ieteku dēvē arī par U (rethral) punktu, kas ir analogs G punktam.

 

Uretru ieskauj daudzi muskuļi un nervi, tāpēc tā ir tik jutīga un brīnišķīgi stimulējama ar mūsu dzimumlocekļa spraudņiem, prince sceptres, dzimumlocekļa nūjiņām un arī dzimumlocekļa vibratoru.

 

Spēles idejas urīnizvadkanāla stimulācijai vai dzimumlocekļa spraudņa seksam:

 

Kāpēc jūsu partnera dzimumlocekli vienmēr vajadzētu palutināt tikai no ārpuses? Tāpēc jūs varētu ne tikai uzvilkt ērkšķa gredzenu, bet arī ievietot īsu dzimumlocekļa spraudni (alternatīvi - garu dzimumlocekļa spraudni)!

 

Jūsu partneris stenēs no baudas, kad viņš tiks stimulēts no iekšpuses ar dzimumlocekļa spraudni vai garā dzimumlocekļa gredzenu penis plug stimulēts no iekšpuses! Pēc dzimumlocekļa dilratora ievietošanas tiek skūpstīts, berzēts dzimumloceklis, mīcīts un locīts pret dzimumlocekļa stieņa iekšējo pretestību.

 

Lielākajai daļai vīriešu piespiešana un sasaistīšana ir pietiekami uzbudinoša. Ja papildus un pavisam negaidīti pakļāvīgajai partnerei tiek ievietots MEO dzimumlocekļa spraudnis vai dzimumloceklis sonde, neaizsargātā vīrieša sirds uzreiz sitas straujāk ... Viņš gandrīz nespēs savaldīt iekāri un lūgs vēl.

 

Penisa spraudņa ievietošana

 

Dialatora ievietošana dzimumorgānā var būt aizraujoša pieredze. MEO klāstā ir daudz produktu urīnizvadkanāla stimulācijai, un arī lubrikants VERYDEEP, kas paredzēts dzimumlocekļa spraudņiem. Jūs vēlaties ievietot dzimumlocekļa spraudni, ielieciet penis plug vai ievietotpenis plug ? Tad mūsu eļļojošā želeja urīnizvadkanāla spraudņiem VERYDEEP gel ir lieliska izvēle.

 

Dzimumlocekļa aizbāžņa vai dzimumlocekļa spraudņa lietošana jāveic uzmanīgi un apzinīgi. Neaizstājama ir higiēna un lubrikants dzimumlocekļa aizbāžņiem.

 

Pirms lietošanas dzimumlocekļa aizbāzni vai dzimumlocekļa korķi vajadzētu notīrīt un dezinficēt ar piemērotu, ādai draudzīgu līdzekli. Lubrikants jālieto lielā daudzumā, lai nebojātu jutīgo urīnizvadkanālu. Šim nolūkam mēs iesakām mūsu produktus VERYCLEAN Spray dzimumlocekļa spraudņiem un VERYDEEP Lubricating Gel dzimumlocekļa spraudņiem.

 

Pārvietojot dzimumlocekļa spraudni vai izstiepjot urīnizvadkanālu, tiek panākta intensīva stimulācija, kas lielākajai daļai vīriešu var izraisīt orgasmu. Iesācējiem ieteicams sākt ar nelielu dzimumlocekļa aizbāzni un pēc tam lēnām palielināt, izmantojot.. penis plug lielāka diametra spraudņus.

 

Lai nepieļautu pilnīgu ieslīdēšanu urīnizvadkanālā, lielākajai daļai mūsu dzimumlocekļa spraudņu galā ir nedaudz platāka kājiņa, līdzīgi kā tas ir ar butt plugdzimumlocekļa spraudnis. Lai piestiprinātu dzimumlocekļa aizbāzni vietā, varat izmantot dzimumlocekļa kātu vai apakšstilbu. Ar integrētu gredzena gredzenu, kas izgatavots no nerūsējošā tērauda, vai gredzena gredzenu, kas izgatavots no silikona, dzimumlocekļa aizbāžņus var droši nostiprināt un noturēt savā vietā. Īpaši vīriešiem ir pieejami urīnizvadkanāla aizbāžņi, kuriem ir elastīgs no silikona izgatavots dzimumlocekļa stienis ievietošanai, lai dzimumlocekļa aizbāzni varētu valkāt gan tad, kad dzimumloceklis ir erekcijā, gan tad, kad tas nav erekcijā.

 

Dzimumlocekļa spraudnis ar atveri

 

Penisa aizbāžņi ar atvērumu ļauj urinēt un ejakulēt. Šeit ir iespējama ilgstoša nēsāšana 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, 7 dienas nedēļā. Protams, ļoti rūpīgi jāievēro higiēna, lai pēc ejakulācijas vai urinēšanas urīnizvadkanālā vai urīnpūslī nevarētu iekļūt mikrobi.

 

Dzimumlocekļa aizbāzniņš bez atvēršanas

 

Uretras aizbāžņi bez atvēruma ļauj tikai ierobežotu ejakulāciju vai urinēšanu. Dzemdes kakla aizbāzni aizver urīnizvadkanāls, bet spiediens ļauj urīnizvadkanālam izstiepties, lai cauri varētu plūst tādi šķidrumi kā sperma vai urīns.

 

Penisa aizbāžņus bez atveres MEO sauc par spermas aizbāžņiem vai spermas aizbāžņiem, jo orgasma laikā sperma nevar netraucēti šķērsot urīnizvadkanālu. Mērķis ir pagarināt un pastiprināt orgasmu. Šāda veida aizbāžņi var pastiprināt un paildzināt orgasmu.

 

Dzimumlocekļa aizbāžņa dizains

 

Penisa aizbāžņi ir pieejami dažāda dizaina un formas, kas piemēroti gan sievietes, gan vīrieša anatomijai. Šuntī ievadāmā daļa var būt gluda vai izsmalcinātāka, lai nodrošinātu intensīvāku stimulāciju, un/vai konusveidīga, lai nodrošinātu izstiepšanu. Turklāt dažādu materiālu dēļ ir iespējami gan elastīgi, gan stingri dzimumlocekļa aizbāžņi. Iespējama arī kombinācija ar elektrostimulāciju(dzimumlocekļa spraudnis ar Estim)

 

Seksa rotaļlietas urīnizvadkanāls

 

Daudzi vīrieši vēlētos, lai viņu dzimumloceklī būtu dialators. Galvenokārt runa ir par kontroles zaudēšanu un spermas apstāšanās sajūtu (sk. arī slaveno spermas bremzi no MEO).

 

Želoņa gredzena uzlikšana var būt uzbudinoša! Uretras aizbāžņa ievietošana nav domāta man, bet drīzāk pieredzējušiem lietotājiem, kā jūs varētu domāt. Tālu no tā, jo šis fetišs kļūst arvien izplatītāks, un tāpēc mūsu dzimumlocekļa spraudņu klāstā ir arī dzimumlocekļa spraudnis iesācējiem, dialatori urīnizvadkanāla stimulācijai profesionāļiem un iesācējiem Chubby penis plug (īpaši liels dzimumlocekļa spraudnis ar gredzenu) un Little Fucker (mazs dzimumlocekļa spraudnis iesācējiem). MEO Penisa spraudņu veikalā ir pieejami visu materiālu dzimumlocekļa spraudņi: neatkarīgi no tā, vai meklējat silikona dzimumlocekļa spraudni vai nerūsējošā tērauda dzimumlocekļa spraudni, jūs to šeit atradīsiet. Papildus visā pasaulē pazīstamajam dzeloņa gredzenam ar spermas aizbāzni mums ir arī daudzi jaunumi, piemēram, spermas aizbāzni 3.0, urīnizvadkanāla diabolo, dzeloņa gredzens ar spraudni dažādos izmēros, urīnizvadkanāla diabolo un citi.

 

Pirkt Penisa spraudnis

 

MEO specializējas visu izmēru, formu un krāsu dzimumlocekļa aizbāžņos. Neatkarīgi no tā, vai meklējat dzimumlocekļa spraudni iesācējiem, dzimumlocekļa nūjiņu, dzimumlocekļa stieni, silikona gredzenu vai nerūsējošā tērauda dzimumlocekļa spraudni, mums ir pat aizslēdzami BDSM dzimumlocekļa spraudņi un dzimumlocekļa spraudņi elektroseksam (dzimumlocekļa spraudnis ar Estim vai Dialtor electro). MEO ikviens var atrast piemērotu urīnizvadkanāla rotaļlietu dzimumlocekļa stimulācijai no iekšpuses.

 

Penisa vibrators vai dzimumlocekļa spraudnis ar vibrāciju

 

Dzimumlocekļa spraudnis ar integrētu vibrācijas elektroniku jeb dzimumlocekļa vibrators nodrošina intensīvu intīmākās, jutīgākās zonas masāžu. Rezultātā radītā vibrācija nodrošina ne tikai orgasmam līdzīgu sajūtu, bet arī neapturamu, atsvešinātu orgasmu - atslēgas vārda kontroles zaudēšanu - ABSOLŪTI superlatificētu.

 

Uretras stimulācija ar urīnizvadkanāla vibratoru

 

Vibrējošs dzimumlocekļa spraudnis patiesībā ir augstākais urīnizvadkanāla stimulācijas veids, taču to var pārspēt garākā dzimumlocekļa vibratora versija - urīnizvadkanāla vibrators! Ja vēlaties intensīvi stimulēt urīnizvadkanālu vai ja jūs interesē urīnizvadkanāla stiepšanas tēma, noteikti vajadzētu apskatīt šādus modeļus: Uretras vibrators, Penisa vibrators, Biezsurīnizvadkanāla vibrators, Elastīgs urīnizvadkanāla vibrators, Garš urīnizvadkanāla vibrators, Silikona urīnizvadkanāla vibrators, Nerūsējošā tērauda urīnizvadkanāla vibrators.

 

Jaunums dzimumlocekļa spraudnis un urīnizvadkanāla stimulācija:

 

Mēs esam līderi dzimumlocekļa spraudņu jomā un pastāvīgi paplašinām urīnizvadkanāla stimulācijas rotaļlietu klāstu. Visus mūsu jaunos produktus var atrast šajā saitē:

 

JAUNUMI: urīnizvadkanāla dilatatori, glāns gredzeni, dzimumlocekļa spraudņi, dzimumlocekļa gredzeni un vēl vairāk!

 

BDSM Soda vai soda katalogs BDSM

 

Sekss ar dzimumlocekļa spraudni ir SM? Ne obligāti, bet, protams, var būt! Un, ja godīgi: bez SM un BDSM skatuves pionieru gara tehnoloģijas, rotaļlietas un pieaugošā ziņkāre par dzimumlocekļa spraudņiem guļamistabā, iespējams, joprojām būtu pirmās spuldzītes līmenī.

 

Tātad dzimumlocekļa spraudnis var būt SM - bet tas var būt arī jebkas, kas jums tīk.

 

Kompetenti padomi par dzimumlocekļa spraudņiem iesācējiem un profesionāļiem

 

Jūs esat ziņkārīgs, jau ilgu laiku esat domājis par dzimumlocekļa spraudņiem un tagad beidzot vēlaties spert pirmo soli? Mēs priecājamies, ka esat atradis mūsu dzimumlocekļa aizbāžņu interneta veikalu, un laipni Jūs gaidām. Mūsu draudzīgā komanda vienmēr sniegs jums neatkarīgu un kompetentu padomu. Mēs atbalstīsim jūs jūsu kaislības īstenošanā.

 

Iegādājieties dzimumlocekļa spraudni diskrēti

 

Jūs ar nepacietību gaidāt savu jauno dzimumlocekļa spraudni, nevarat sagaidīt, kad pārvarēsiet nelielās stiepšanās sāpes, aizmirsīsiet sākotnējo dedzināšanas un tirpšanas sajūtu un pilnībā izbaudīsiet kontroles zaudēšanu? Mēs labi zinām šo sajūtu. Un, godīgi sakot, tas, kā jūs izdzīvojat savu kaisli, nav ne paku piegādātāja, ne ziņkārīgo kaimiņu lieta. Tāpēc mēs vienmēr sūtām jūsu dzimumlocekļa spraudņus neitrālā iepakojumā.

 


Tā kā papildus UPS mēs sūtām arī ar DHL, jūsu dzimumlocekļa aizbāžņi un BDSM izstrādājumi var tikt diskrēti nogādāti līdz jūsu iesaiņošanas punktam. MEO prioritāte ir uzticamība, drošība un pirmklasīgs serviss. Priecājamies, ka varam jūs iedvesmot, un vēlam juteklisku baudu, iepērkoties MEO dzimumlocekļu tiešsaistes veikalā.