No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Penis sūkņi Dr Cock

Informatīvais biļetens

Penis sūkņi Dr Cock 

Lielākā daļa vīriešu vēlas ilgu, biezu un cietu dzimumlocekli. Dr Cock šo vēlmi pēc ļoti liela dzimumlocekļa īsteno ar lielisku vakuuma sūkni dzimumlocekļa palielināšanai.

12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 13 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 13 vienībām

Lielākā daļa vīriešu vēlas ilgu, biezu un cietu dzimumlocekli. Dr. Cock šo vēlmi pēc ļoti liela dzimumlocekļa īsteno ar savu lielisko vakuuma sūkni dzimumlocekļa palielināšanai.

 

Dzimumlocekļa pagarināšana un palielināšana ar dzimumlocekļa sūkņiem ir lēta, ļoti patīkama un, galvenais, efektīva metode, kas ir pazīstama jau gadiem ilgi un ko veiksmīgi izmanto daudzi vīrieši. Vīrieši visā pasaulē uzticas veiksmīgajai Dr. Cock sistēmai - efektīvai un nesāpīgai dzimumlocekļa palielināšanas metodei, jo tā ātri panāk vēlamos rezultātus.

 

Ko var izdarīt dzimumlocekļa sūknis?

 

Penisa sūknis dzimumlocekļa palielināšanai sūknēšanas laikā cilindrā rada vakuumu. Tas nodrošina, ka dzimumorgānā uzkrājas asinis un rodas erekcija. Kombinācijā ar dzimumlocekļa gredzenu dzimumlocekļa sūknis nodrošina erekciju, kas var ilgt ļoti ilgi. Dzimumloceklis ir ļoti ciets un šķiet daudz lielāks. Dzimumlocekļa sūknis ir aizraujoša seksa rotaļlieta, taču to var izmantot arī kā palīglīdzekli erektilās disfunkcijas ārstēšanai.

 

Vai dzimumlocekļa sūknis palielina dzimumlocekli?

 

Dzimumlocekļa sūkņi ir paredzēti tam, lai padarītu dzimumlocekli erektizētu tieši pirms dzimumakta. Izmantojot dzimumlocekļa sūkni, jūs varat pagarināt dzimumlocekli un palielināt tā apkārtmēru. Arī dzimumlocekļa stīvums ir ievērojami spēcīgāks nekā normālas erekcijas gadījumā.

 

Kā pareizi lietot dzimumlocekļa sūkni?

 

Dzimumlocekļa sūknim dzimumlocekļa palielināšanai ir cieši jāpieguļ pie dzimumlocekļa. Erekcijas stāvoklī dzimumloceklim jāiekļaujas cilindrā, neskaroties ar vakuuma cilindra sieniņām. Tāpēc vakuuma cilindram jābūt par 1-2 centimetriem lielākam nekā erekcijas stāvoklī esošajam dzimumloceklim. Ja dzimumloceklis pieskaras cilindra sieniņai, tas bieži tiek uztverts kā neērti.

 

Kad esat atradis atbilstoša izmēra dzimumlocekļa palielināšanas sūkni, uzlieciet dzimumlocekļa sūkni. Jūs vai jūsu partneris var izmantot sūkni, lai cilindrā radītu negatīvu spiedienu, un vērot, kā jūsu dzimumloceklis uzbriest. Lūdzu, izmantojiet dzimumlocekļa gredzenu, lai pēc sūkņa noņemšanas dzimumloceklis uzreiz nekļūtu ļengans. Tas nodrošina, ka asins stagnācija un līdz ar to arī erekcija turpinās.

 

Vai dzimumlocekļa sūknis var palīdzēt erektilās disfunkcijas gadījumā?

 

Protams, var! Dzimumlocekļa sūkni var uzskatīt par palīglīdzekli erektilās disfunkcijas ārstēšanai. Tomēr tas izraisa erekciju tikai uzreiz pēc lietošanas. Dzimumlocekļa sūknis neatrisina erektilās disfunkcijas cēloni. Tomēr tas ir dabisks aizstājējs farmaceitiskajiem seksuālās aktivitātes uzlabošanas līdzekļiem.

 

Cik reizes dienā var izmantot dzimumlocekļa sūkni dzimumlocekļa palielināšanai?

 

Nav noteikts laika ierobežojums, cik reizes dienā var lietot dzimumlocekļa palielināšanas sūkni. Jūs pats varat izlemt, cik bieži vēlaties baudīt cietu erekciju.

 

Dzimumlocekļa sūknis dzimumlocekļa palielināšanai:

 

Agrāk ārsti vai urologi bieži ieteica izmantot dzimumlocekļa sūkņus, kas pazīstami arī kā vakuuma sūkņi vai negatīva spiediena sūkņi, lai ārstētu potences problēmas. Tomēr dzimumlocekļa sūkņi vairs nav tikai medicīniski palīglīdzekļi vai mehāniski erekcijas palīglīdzekļi. Tos arvien biežāk izmanto arī kā seksa rotaļlietas, piemēram, iekļaujot tos priekšspēlē, lai vēl ātrāk iegūtu cietu dzimumlocekli. Protams, regulāri trenējoties, var arī censties pagarināt dzimumlocekli vai palielināt tā apkārtmēru. Taču dzimumlocekļa palielināšana nav vienīgais efekts, ko var piedāvāt dzimumlocekļa sūknis. Tas kalpo arī kā masturbators masturbācijas laikā, imitējot pēršanu. Tas arī ir ārkārtīgi stimulējošs, kad asinis ar negatīvu spiedienu ieplūst erekcijas audos. Padoms priekšspēlei: vienkārši ļaujiet savam partnerim veikt sūknēšanu. Lai nodrošinātu, ka iegūtā erekcija ilgst pēc iespējas ilgāk, mēs iesakām valkāt gredzenus vai dzimumlocekļa uzmavas, lai pagarinātu asins sastrēguma efektu. Ja vēlaties vairāk koncentrēties uz erotisko treniņu ar dzimumlocekļa sūkni, varat izmantot arī īpašus krēmus, piemēram, EXTREME Delay no MEO ® vai izmantot dzimumlocekļa paplašinātāju.

 

Padomi dzimumlocekļa sūkņu iegādei - kas jums jāņem vērā, iegādājoties

 

Dzimumlocekļa sūknis ir pieejams dažādos izmēros un dizainā. To uzliek uz dzimumlocekļa, un atkarībā no modeļa pēc tam jūs varat radīt negatīvu spiedienu ar manuālo sūkni vai automātisko vai elektrisko sūkni. Šis negatīvais spiediens padara jūsu dzimumlocekli kuplāku, cietāku un lielāku. Lielākā daļa sūkņu ir caurspīdīgi, un uz tiem ir uzdrukāta centimetru skala. Tas ļauj jums novērtēt regulāro treniņu panākumus. Intensīvai dzimumlocekļa trenēšanai ir pieejami dzimumlocekļa sūkņi ar spiediena indikatoriem, kas ļauj pakāpeniski mērķtiecīgi palielināt spiedienu. Lai atvieglotu dzimumlocekļa ievietošanu, varat izmantot arī ūdenī šķīstošu lubrikantu, piemēram, Aquameo.

 

Dzimumlocekļa sūkņa izmantošana dzimumlocekļa palielināšanai

 

Regulāri trenējoties, ar dzimumlocekļa sūkņiem var iegūt kuplāku, cietāku un, galvenais, garāku dzimumlocekli. Tie ir piemēroti vīriešiem, kuri vēlas palielināt dzimumlocekļa garumu un biezumu. Dzimumlocekļa sūknis var būt labs palīgs arī tad, ja vēlaties, lai jūsu dzimumloceklis kļūtu cietāks un izturīgāks. Regulāri trenējot dzimumlocekli, jūs iegūsiet lielāku pašapziņu un piedzīvosiet intensīvas stundas ar partneri.

 

Dzimumlocekļa sūkņa lietošana un tīrīšana

 

Regulāra dzimumlocekļa trenēšana ir svarīga, lai gūtu ilgtermiņa panākumus. Tas var ilgt vairākus mēnešus. Sākumā nedrīkst lietot dzimumlocekļa sūkni, lai pagarinātu dzimumlocekli ilgāk par aptuveni 10 minūtēm. Tiklīdz tas kļūst neērti, jāpārtrauc. Laika gaitā dzimumlocekļa sūkni var lietot ilgāk un, protams, vairākas reizes dienā. Pēc lietošanas dzimumlocekļa sūkni var izmazgāt ar siltu ūdeni un ziepēm un ļaut tam kārtīgi nožūt.